0 oy
328 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (223 puan) tarafından
AnKızlar belimi cok fena incittim.. Dun acile gittim serum ıgne falan verdiler ama rahatladım ama gecemdı  Robot gibiyım .  Doktor emar sart dedi  Korkuyorum ben ona girmeye bu işin Baska yolu yok mu.. Yarın gıdecem tekrar ne desem doktora ki  Bu agrıd acekılmez bebegıme bakamıyorum.. Offf dusunmek ten ölecem yada korkudan 

6 Cevaplar

0 oy
(365 puan) tarafından
Canim emzirmiyosan bi kas gevseltici falan ic belki fayda eder
(365 puan) tarafından
Rahatlaman icin
(223 puan) tarafından
Dum ıgnesımı ve serumu yeıdm cok fayda etmedi.. Hala robot gibiyım off
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm kırık olsa yerinde duramzsn bnm kaynım sağlıkçı röntgen bölümünde 
0 oy
tarafından
Canım mr çektirmek zorundasın yoksa bilemezler ne olduğunu bende fıtık vardı anca mr la çıktı ortaya egzersiz verdi öyle öyle azaldı ağrısı ama sen incitmişsin belki başka bişey vardır mutlaka çektir mr
(223 puan) tarafından
Kac dakıka surer
tarafından
Zaten randevu verirler gece iste arabanız varsa gece git hemen yarım saatte çıkarsın
(223 puan) tarafından
Hastane karsınsındyaum arabaya gerek yokta.. Off bakcam aklımda olsun tesekur ederım
tarafından
Canım bi git zaten ya fizik tedavi ya da beyin cerrahisi bölümüne gidersin onlar da mutlaka mr verirler mr dan da randevu verirler sen randevu al git hemen çeksinler sonucu doktoruna göster. İncittiysen kas gevşetici ağrı kesici krem sür bi kaç gün günde iki üç defa inşallah geçer geçmezse mr çektir mutlaka
0 oy
tarafından
O kadar kötüysen reddetme bence mr çektir 
0 oy
tarafından
Doktoruna da aynısını söyle korkuyorum de açık mra yönlendirir belki yda sakinleştirici verir. 
(223 puan) tarafından
Sakınlestırıı deişe yarar mı
tarafından
Kuzu gibi yapar seni merak etme :D dünya yansın aman banane iyi ısındık dersin :))
(223 puan) tarafından
Hadı iyiymiş... Biraz rahatladım bak şimdi.. Çözüm varmıs demek ki..
tarafından
Aynen var tabiki. İlk açık mr dene olmazsa syle verirler inş vermezlerse bul birinden sakinleştirici iç yarım içsen bile fayda eder :)
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Saf zeytinyağı sür canım ağrına iyi gelir. Ama mr çektir ihmal etme doktorun durumuna göre tedavi versin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 126 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde minos._22 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.
20 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eylulunanesi (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.