0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından
Kızlar oğlum 5 aylık dünden beri emerken hep ağlıyo atıyo kendini niye böyle yapıyo anlamıyorum ne yapmam lazm emmesi için

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
kuzum reflusu var mi .. kusmasi cok mu bnim kizimda oyle yapiyor doktoru refkuden dolayi yapiyodur dedi 
(673 puan) tarafından
Yok canm hiç kusmaz, reflüsüde yok 2 dk emiyo sonra başlıyo ağlamaya
tarafından
hmmm  surun ona gore aaz gekiyordur belki.ondan yapiyor olabilir
(673 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ek gıdaya başlıycam artk
tarafından
kuzum.ben daha dun konustum.hemsiremle elma suyu verebirsin ek gida verebilirsindedi
(673 puan) tarafından
Bende başlıycam artk canm
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Dusa girebilirsiniz, üzerine gitme biberon varsa sağ ver aç kalmasındansa öyle daha iyi, loş ortamda emzir beyaz gürültü aç onu rahatlat pozisyon değiştirerek emzirebilirsin 
(2,047 puan) tarafından
Tam 1 ayım var hayalım 2 3 yasına kadar emzirebilmek :) hayırlısı ile doğar ınsallah bu da canım
(673 puan) tarafından
Aminn inşallah canm allah bi seste kurtarsın sağlıcakla kucağına al inşallah.  İnşallah emer 2 3 yaşına kadar
(2,047 puan) tarafından
İnsallah canım seninki de düzelir insallah yasamayan bilmez bu emme problemını, ne kadar rahat olursan sende o kadar rahat atlatırsın bu dönemi
(673 puan) tarafından
İnşallah canm şimdi biraz daha iyi gene ağlıyo emerken ama dünkü kadar değil
(2,047 puan) tarafından
Yarın daha iyi olursunuz insalah kuzum
0 oy
tarafından
Benim kızım da çoğu zaman yapıyor bunu gündüzleri emmiyo asla bende ara uykularında uyku sersemi emziriyorum o zaman emiyor 
(673 puan) tarafından
Gece sütüm bolken emdi ama şimdi emmiyo acaba sütümmü az diye düşünüyorum ama sıkıyorum süt geliyo anlamadm valla
tarafından
Yok canım sutten değil ama sebebini bende bilmiyorum gunduzleri hep öyle benim kızım ara uykularda emziriyorum öyle
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Benim kizimda oule delirtecek beni
(673 puan) tarafından
Kaç aylık
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim kız da bir ara öyleydi. Kısa sürdü şükür normale döndü . 
(673 puan) tarafından
İnşallah bizimde kısa sürer
(7,118 puan) tarafından
InsaAllah canım .
0 oy
(18 puan) tarafından
Pee etme sakin bebekler oyle emsir
0 oy
tarafından
Benim kizimda oyle daha bugub kirkimiz cikti cikti ama emmiyo sagip veriyorum sutumde azaldi bende burda bekliyeyim
(673 puan) tarafından
Sizinkide çok küçükmüş sağıp verirsen bu seferde biberona alışır ama
tarafından
Durmuyor canim emmiyor bi turlu kuvezde kaldi bir ay orda alisti zaten mamada veriyorum gaz yaoiyor napacagimi sasirdim kuvezdeyken sutum boldi simdi azaliyor hem bakip hem sagamiyorum da napacam bende bilmiyorum
(673 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm senin işin daha zor ben gene ek gıdaya geçerimde senin zor düzelir inşallah
tarafından
İnsallah canim ya bebelac kullaniyorum acaba o mu gaz yapiyor aptamilde pahali gucumuz yetmiyor ds ona napacaz sasirdik esimle
(673 puan) tarafından
Canm mamaların hepsi aynı diye biliyorum hepsi gaz yapıyo eltimin hiç sütü yok oda mama veriyo beebek gece günüz ağlıyo gazdan
0 oy
(22,070 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Öndeki çizgili benim cano bak silecem :D

(673 puan) tarafından
Oyy karagözlü maşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.