0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebisim durmuyod butun gece uyitmadi sancisi vardi anason verdim ama fayda etmedi dun gece basim oyle bir feci agiriyordu ki resmen kendimi olduresim vardi sanki beynim yerinden cikiyordu cikiyordu  damarlarda sikinti var zaten bebegimde emmiyor mama veriyorum ama gaz yapiyor napacagimi sasirdim kollarim agiriyor dun onu uyutmaya calismaktan napayim kizlar yarin kontrolumuz var doktor bisey yapar mi yada gz sancisi icin onerebileceginiz birseyler var mi bende cok kotuyum hastayim annemlerdede durmuyor bebis

6 Cevaplar

0 oy
(732 puan) tarafından
Cnm zinco damla çok iyi ben 5 ay boyunca kullandım yeni yeni bıraktık.. Allah yardımcın olsun
tarafından
Sahol canim eczaneden direk alabiliyor miyum yoksa doktor mu yaziyor canim
(732 puan) tarafından
Yok cnm eczaneden direk alıyoruz 15 lira fiyatı
tarafından
Tm canim onu bugun alirim sagol canim bu arada
(732 puan) tarafından
Rica ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Metsil damla al kullan 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Cnm sadece damla pek ise yaramaz biogaia diye probiyotik var onunla desteklemen lazım genelde doktorlar sap simplex ve biogaia ikilisini öneriyor ayrica çok gazi varsa mama ne kullanıyorsun bilmiyorum ama gaz önleyici mamalar onlarla degistirebilirsin
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ben 3 tane gaz damlası denedim, en etkili Metsil'di. Düzenli kullanınca saati saatine çok faydası oluyor. 
0 oy
tarafından
Allâh yardımcın olsun canım 
0 oy
tarafından
Çocuk büyütmek gerçekten çok zormuş biz anneler bunu çok iyi anlıyoruz cnm üzüldüm Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 196 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Huzurum.. (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Huzurum.. (135 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 646 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Hahaha (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 252 göst.