0 oy
931 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Güneşliklerim kırışık oluyor mamakinadan mı bilmiyorum kaynanam gil ütülüyor aslında güzel duruyor Ama benım o kdar vaktim yok 2 aylık bir oğlum var bu sefer de benım kilere söz ediyor (buarada kendi ütülemio evde kızı var ona yaptırıyor bende yaptırsam bende millete laf ederim orası ayrı tabi) bir de En üst katta oturuyorm siz ütü yapıo musunuz kızlar 

26 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Utu yapmıyorum kiriş kiriş olmuyor kaç devirde yıkıyorsunki
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimkiler stor 

Guneslikler utulenebilir ama evet aksam az bir vaktinde iki dk   bir utu cal en azindan normal kırışıklığı gitsin 
Kaynanan icin demiyorum bunu kayinvaliden oyle dedigindede ben boyle seviyorum diyip gecistir herseye üremesinler ya
tarafından
Sinir oluyom  benim ki Allahdan boyle degil hoş ufak birsey dediginde bile sinirleniyorum  bu takintili halimle kanser olurdum heralde
tarafından
Suan baska birseye sinirlenmsitim sinirimi buraya yazdim sjsjwjejeieieje farkettinmi fazla tepkili yazmisim
0 oy
tarafından
Güneşliklerimi ve yan kanatları utülüyorum ama perdeleri hayır 
0 oy
tarafından
Yapmam perdeleri katlar yıkarım özelllikle guneslikleri ve sıkma programına asla atmam
(143 puan) tarafından
Nasıl yanı
tarafından
Basbaya makina sıkmayı yapmio ayarliorum sulu cikio
0 oy
tarafından
Valla ben olduğu gibi makineden ıslak çıkarıp asıyorum
(143 puan) tarafından
Olduğu gibi derken kaç devirde yıkıosun
0 oy
(381 puan) tarafından
Ben güneşlikleri ütülüyorum ama devrini düsür kırısmasın ütüleme cnm
0 oy
tarafından
Hem tül hem perde hem de fonları ütülerim kırışık olmaz makineden çıkınca ama ütü yapınca daha güzel duruyor 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Güneşlik bende her yerde Store 3 ayda bir yıkatmaya veriyorum onları 

Perdelerim karışmıyor 40 derecede 800 devirde sık duruyorum ütüye gerek duymuyorum canım
0 oy
(510 puan) tarafından
Hiç ütülemem kaç devirde yıkıyorsun ki acaba ??
(143 puan) tarafından
400 :-(
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Gunesliklerimi muhakkak utulerim asla utusuz asmam dışarıdan belli olmuyor ama içeriden çok belli oluyo. Benimde 10 aylık var bide çalışan biriyim yavaş yavaş fırsat buldukça yapıyorum 
0 oy
tarafından
Ütülemiyorum 400 de sıkıyorum kırışmıyor 
0 oy
(664 puan) tarafından
Düşük devirde sıktırıyorum canım kirismiyor öyle kendi ağırlığı ile düzeliyor 
(143 puan) tarafından
400 devir kuzum yinede kırışık oluyor ya
(664 puan) tarafından
Perdenin kalitesi ile de alakalı canım ımkanin varsa ütü istemeyen bi perde al salona diğer odalar pek gerekmiyor zaten düşüncem
0 oy
(99 puan) tarafından
Ben de düşük devirde yıkadım annem hep ıslak asardi kirismazdi.  Ben bı satıp kipkirisik.  Ertesi gün baktım düzelmiş agirliyla
0 oy
tarafından
Ben 40 derecede utu programi var oraya atiyorum hic kirismiyo
(143 puan) tarafından
Makinenin markası ne valla güzel miş
tarafından
Ariston canim
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Ben yapmıyorum canım 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ütulüyorum canım kırışık duruyo rahatsız ediyo beni mskinadan cıkar cıkmaz kurutmadan utuluyorum sonra asıyorum 
0 oy
(121 puan) tarafından
Kaynanan kötülüğüne dememiştir canım, fazla kırışık duruyorsa hoş gözükmüyordur e gelenin gidenin koronadan sebep şimdilik olmaz ama yarın birgün ortamın müsait olur arkadaş çevren gelir vs mahcup olursun diye söylemiştir..Kızına yaptırması öğrensin diyedir..Annem bizi de öyle yetiştirdi her işi biz çocuklar yapardık...Yaşımız küçükken her işi bilirdik yemeğinden, temizliğinden bahçe işine kadar..

Sende haklısın küçük bebeğin var her saniyen kıymetlidir şimdi..Nasıl yıkıyorsun bilmiyorum ama perdelerde deviri düşük yaparsan fazla kırışık olmazlar bir de perde ayarına ayarla normal çamaşır yıkadığın ayarla yıkama..
0 oy
tarafından
400 devire atıyorum hemen asiyorum kırışmiyor canım 
0 oy
tarafından
Yüksek derecede kirisir

Düşük derecede yıkayıp oylece asiyorum
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Perde ütülemek mı yok cnm valla makinadan çıktığı gbi ıslak asıyorum hiç de kırışık durmuyor sıkma devrini düşür

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 396 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
29 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ümranşen (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 590 göst.
0 oy
20 cevap 436 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...