0 oy
462 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (355 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Hamileliqin son ayinda ozel bolge temizliqini nasil yapuyordunuz aqdaya qitmek bebeqe zarar werirmi?? Her an dogum olabilir temz olmak istiyorum ama son ayda cok cok zorlaniyorum. Kolay yontem nedir??

11 Cevaplar

0 oy
(96 puan) tarafından

Ben tüy dökücü krem kullandım ağda gibi olmasada 2 hafta çıkmadı tüyler çok memnun kaldim

(355 puan) tarafından
Tuy dokucu krem kimyasal ya ondan korkuorm bebeqe zarar werir die ama sizde bisey olmadi yani
(96 puan) tarafından
Yok hiçbir zararı olmadı  güvendiğim birisine sordum 6 çocuk büyüten doguran birine o kullanmış her gebeliğin de  hiç bişey olmamış  ama başkasına zarar verirmi bilmiyorum çok memnun kaldım avon dan getittirdirdik
(64 puan) tarafından
Doktorlar tüy dökücü önermiyor
(96 puan) tarafından
Benim Dr um kullandığımı önerdi tatlım
-Reklam-
0 oy
(645 puan) tarafından

İmkânın varsa kuaföre git ağdaya canım ben evde yaptım belim ağırdı kötü bi deneyim oldu tüy dökücü krem bende yan etki yapıyo jilette hemen çıkıyo 

(355 puan) tarafından
Belim aqrior zaten ayricada afedersiniz hic goremiorum ki
(645 puan) tarafından
Bende ayna ile yaptım ama belinin ağrısını iki gün çektim
0 oy
(111 puan) tarafından

işini iyi yapan hijyenik ve güvenilir sürekli gittiğim yere gidiyorum... Herkese ve heryere yaptırmamak fayda var 

0 oy
(817 puan) tarafından

Ben ağdaya gittim rahat ettim. Doğumdan sonrasında da rahat oluyorsun geç çıktığı için. Çünkü dikişlerden dolayı bir müddet dokunamıyorsun. Uzun süre gitmesi sebebiyle ağda yaptır .

(355 puan) tarafından
Agda zararli deql yani hamilelikte hani birden cekiyor ya dogum baslar falanndie korkuorum
0 oy
(17 puan) tarafından

Benim cumartesi son günümdü ağdaya gittim ertesi gün doğurdum çok rahat oluyo insan 

(382 puan) tarafından
İyi dayanmış kız orda bı gün arayla doğum:D:D
0 oy
(382 puan) tarafından

Canım 37 haftalık oldum geçen hafta adaya gittim kendim alamiyorum eşim ben alırım dedi jiletle ama tekrar çıkar hemen diye istemedim en temizi ada 39 haftaya kadar doğum olmazsa ozaman da gidicem çünkü 40 liyken hiç alamayiz 

0 oy
(355 puan) tarafından

Birde esim aqdaya izin wermior baskasi goremez ben alirim dior ama bn tedrqinim 

(20 puan) tarafından
Bnce esıne aldrma canm bnm esımde soler hep ama  balı erkekler bole soleyıp ıgrenen cok fazla erkek var
(355 puan) tarafından
Tiksinmem dior daha once ozel bolqemden operasyon qecrmistim pansumanini o yapmisti ama tabiki emin olamam aqdaya izin wermior tuy dokucu tehlikeli jiletle ben alamiorum cok rezil durumdayim suan napcam bilmiorm
(20 puan) tarafından
O zaman aldr canm esıne agdaya nıye ıcın vermıyrkı hos bnm esımde basda kızıyrdu ama yapcak bırsey yok
0 oy
(218 puan) tarafından

Cnm bende doğumdan 3 hafta önce gittim ağda yaptirmaya amilyat yeri duzelene kadar ancak uzadı en iyi ağda ama ilk kez yaptırdım çok canım yandı ama deydi eğer hep ağada kullanmış san daha önce veya eldiven git derim ama ben gibi hep jilet kullandıysan bi dusun kendinden emin ol öyle git canın çok tatlıysa hiç gitme hamilelikte her türlü hormonlar değiştiği için normale göre daha fazla acı olabiliyor 

(355 puan) tarafından
Daha once hic aqda ypmadim acikcasi birazda korkuorum canimda tatlidr biraz
(218 puan) tarafından
Bence gitme ozaman cnm tuğ dökücü falan kullan eşine öyle utanmazsan o yardim etsin en mantiklisi o gerçekten yalan soylemek istemem gerçekten çok açıyor bitinceye kadar ter döktüm eşim doğumdan sonra istersen hep git dedi hayatta gitmem dedim çünkü o acıyı yaşadım ya yüzden gitmem yani
(20 puan) tarafından
Onun acısı bır kerelık canm daha jılete vurma ınan acımıyr ve cok azalıyr
(218 puan) tarafından
Yok gitmem cnm kuaförle konuştum 3 veya 4 kereye kadar acır ondan sonra düzelir dedi zaten amilyat yeri hala açıyor bazen bi ona katlanamam bi ara tüğ dökücü alicam
0 oy
tarafından

Canm ben doktorumdan tuy dokucu kremlerin deri tarafindan emilim sagladigini ve bu sayede erken doguma sebep olabilcegini ogrendim icindeki bi madde buna sebep oluyomus arastirdim bisi olmayanda varmis ama ben tedirgin oldugumdan yapamadim normal agdami da hep esim yapardi zaten ama aci eşigim hamilelikte dustu dayanamaz oldum kremi o yUzden dusunmustum ama baktim tehlikesi var vazgectim bi kac kere jiletle aldim icime sinmedi snra agdaya devam ettim

0 oy
(176 puan) tarafından

Ay hiç sorma. Doğumuma 1 hafta kala ağdaya gittim. Kasıklarim bi ağrıdı görün. Bence tüy dökücü yağ veya jilet ile alın derim  

0 oy
(176 puan) tarafından

Sen bilirsın yineede

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 422 göst.
9 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
0 oy
15 cevap 205 göst.

378,333 soru

11,324,023 cevap

34,775 kullanıcı

...