0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar bı yakınım berber berberler odasını aramış bilgi almak için düzenlemeler yapılıyor büyük ihtimalle bu pazartesi açılır demiş. Ama şartları ateş ölçer bulundurulcakmis her geleni maske ve eldivenle gelicekmis maskesiz alinmicakmis içeriye. Ve sadece ikişer kişi girebilcekmis. İnşallah rabbim hayirlisini eyler bende kuaförüm artık maddi durumdan çok zor durumdayız eşimin kahveside kapalı eve bı lira para girmiyo bir buçuk aydır dükkanlar kira ev kira 10 aylık oğlum var. Yani dolmasa da az çok ihtiyacımız karşılanır açılırsa bizim için iyi olur biraz daha zaten hijyen kurallarına uyulucak oğluma annem bakicak bı sure biraz annemde biraz kaynanamda idare edickler virüs tamamen bitene kadr goturemem yavrumu oraya. Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından

O maskeler işlem sırasnda çıkicak pala bıyıklar nası alıncak:D

tarafından
Yanii ama öyle :D
tarafından
Espirisi bi yana insallah açılr tedbir alınınca hc bsey olmaz inşal sonuçta geçimini o dükanla sürdürüyosunuz bizlerde braz güzelleşelim yeteqg bukadar0☺☺
(1,114 puan) tarafından
Yemin ederim ikimizinde dukkanlar kapalı bir buçuk aydır eve bir lira para girmiyor artık arabayı satılığa çıkardık herşey birikti yapicak bişey yok. İnşallah rabbim rizkimizi verir bı yerden keser bı yerden verir inşallah
tarafından
İnşallah canım skma kendini bzde öyleydk eşimin işi durdu oda arabayi satcktı bi anda ufak ufak damlamaya başladı
Rabbim inşallah sizede işlernizin açilmasni nasip etsn
(1,114 puan) tarafından
Aynen öyle cnm şuan birden rahatlamayı düşünmüyorum ztn ama ufak ufak rhatlariz diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(47 puan) tarafından

Açılsın çünkü ben recep ivedikten halliceyim:P

(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm valla hep dua ediyorum işlerimize dönelim. Hem evde çok sıkıldım çalışmaya alışkın olduğum için hemde maddi yönden
(47 puan) tarafından
Kıyamam canım benim umarım herşey düzelir sen ve senin gibi çalışan kadınlarımız tekrar işinin başında durup kalkınır
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm tek kendim için demiyorum bizim gibi bir çok insan işsiz kaldı ve öyle televizyonlar da görüldüğü gibi destek yardım yok. Hadi devlet yardım ediyo nereye kadr edicek bı şekilde hayatı normallestirmeye çalışıyorlar
0 oy
(18 puan) tarafından
Amin herkes ekmek teknesi nerde yasiyon kuaför musun
(1,114 puan) tarafından
Bursa da cnm. Aynen öyle herkesin ekmeğinin peşinde
0 oy
tarafından
Ay lütfen açılsın ya agdaya bana gel dedim kuaförüm gelemem cezası var dedi :( doğum yapcam kaldım öylece açılsın artık kaş göz birbirine girdi 
(1,114 puan) tarafından
Bu pazartesi açılmazsa bile yakındır yani avmler flan açılmaya başlanılcak çünkü
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun hakkımızda hayırlısı ☺️
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Amin canım ekonomik olarak herkes sıkıntıda açılsa ayrı dert açılmasa ayrı bi dert ama tedbirlerimizi alarak bi şekilde zorundayız inşallah bir an önce işlerinizi toparlarsiniz 
(1,114 puan) tarafından
Ya artık öyle böyle herkes işine dönmek zorunda zaten çoğu fabrikalar iş yerleri çalışıyor
(2,069 puan) tarafından
Aynen öyle şu an insanlar asgari ücretin altında ki rakamlarla geçinmeye çalışıyor
(1,114 puan) tarafından
Malesef öyle kuzum
0 oy
tarafından
Berber ve koforlere maddi destek olunmali ve acilmamali.yogun bakima girmekten iyidir heralde sakalli veya agdasiz evde durmak 
(1,114 puan) tarafından
Cnm sadece berber ve kuaförler değil çoğu yer yavaş yavaş açılmaya başlanılcak hayatı normallestirmeye çalışıyorlar. Tabi kurallara uyarak içeride 2den fazla kişi olursa cezası var elbette. Devlet versin desteği çalışmayayim bende virüse bulaşmaya meraklı değilim ama devletin hiç bir desteği yok sadece odaların verdiği erzaklar. Ne dükkan kiralar ödendi ne dükkan faturaları hiç bişey yok. Verdiği sadece kredi benim zaten yeterince borcum var borçla borcu da kapatıp ne yapayım o krediyi
tarafından
Berber koforlere asla sozum yok canim benum sozum insanlara bak gor zerre ne kurala uyarlar ne mesafeye acildigi gun tiklim tiklim otururlar topu hastalanir cikar ve hersey basa sarar hemde daha kotu sekilde cok korkuyorum italya gibi olacagiz diye ve hic iyi gormuyorum insanlarin halini.hemen gevseyen bir toplumumuz var korku yok
(1,114 puan) tarafından
Aynen öyle cnm çok haklısın ne kadr uyan varsa uymayanda var. Bir buçuk aydır sadece anneme kaynanama gidiyoruz oda arabayla zaten. Onlarda dışarıya çıkmıyorlar sıkıntı olmuyor. Artık bunaldık iş yok güç yok sıkıntılar birikiyo. İki aya yakın çarşı pazar bilmiyorum
tarafından
Sen bem bilmiyoruz valla millet akin akin disarida virus azcik azaldi dendi bir baktim sabahina herkes disarda 1 kisiden bulasan virus 2000 vaka olunca bitti zannettiler cok vahim halimiz 1 hafta sonra hortlar tekrar fazla fazla.inanin on disim kirildi cok kotu durumdayim 1haftadir ama doktora gidemiyorum dua ediyorum nasil dayanacagimi sasirdim.ama iste cahiller yuzunden zorunlu saglik isime bile gidemiyorum neden millet disarda ...sini surtecek diye
(1,114 puan) tarafından
Aynen öyle cnm iknciye hamileyim bir buçuk iki aydır kontrolume gidemiyorum korkudan

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 426 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
25 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu

380,269 soru

11,385,351 cevap

34,884 kullanıcı

...