0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (778 puan) tarafından
Kızlar yardım edin valla kafayı yiyecem artık 5 yaşında bı oglum var bide 3 aylık büyük oğlan küçüğü aşırı kıskanıyor ve saldirganlasiyor ne yapacağını şaşırıyor küçük çok gazlı hiç durmuyo mecburen onla ilgileniyorum buna vakit kalmiyo oda ya telefon ya televizyon ne yapacam  :((

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
İşin zor canm karsına al konuş belki işe ysrar 
(778 puan) tarafından
kuzum bı gör öyle pubg oynayım diyo  orda da silahlardan hep şiddete yoneliyo
tarafından
O olmsz işte şiddet içerikli dryil de geliştirici oyunlar oynaması lazm
(778 puan) tarafından
Ahh ahh kuzum valla laf anlamıyor kızıyorum ama nafile napacak bilmiyorum
tarafından
Kızma canm sadece evde ya sen ya babası kendi oyunlarınızı yapın oynayın aktivite olur hem
(778 puan) tarafından
Diyorum ya cnm küçük hiç uyumuyo devamlı bagiriyo babamız yazık kucukle ilgileniyo akşama kada r yoruluyorum gelince ona veriyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tatli falan ver kucuk cocugun eline buyuk olana bak abin sna almis de. Surekli. Oyle aliştir bizim burda oyle yapiyolar. Asla ve asla biri opersen onuda hemen op kucagina ikisinide al. Bu daha kucuk sende kucukken biyle yapiyodum falan de anlat. 

7de neyse 70de o olur. Simdiden akiştir ki kiskançlik yurumesin
(778 puan) tarafından
Anlatıyorum kzjum anlatiyoeum öyle diyorum ama nafile bebiş yokken de kıskanç di zaten yapısında var
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Butun ilginin kucukte olmasi malesef buyuk olani saldirganlasmaya itiyor o cocukta kendince hakli canim sonucta ilgi hep onun ustundeyken bebek gelince ilgi bitti biz koca koca insanlar bile biraz bizlenilgilenilmesin hemen kiskanmaya basliyoruz fenalik dusunuyoruz o cocuk napsin
(778 puan) tarafından
Haklı ona da hak veriyorum cnm kıyamıyorum ama oburude çok küçük ilk torundu şımarık büyütüldü oğlum oda eltimin oğlu oldu onu bile kıskandı şimdide kendi kardeşi valla bilmiyorum off
0 oy
tarafından
Zor canım Allah yardımcın olsun 
(778 puan) tarafından
Amin amin ins kuzum
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Benimde 5 yasinda kizim 4 aylik oglum var bizde oleyiz canim zarar bike vernek istiyo evde hangi odaya gitsem oglumuda goturuyorum
(778 puan) tarafından
Biri onu sevince da çok kıskanıyor cnm saldırıyı tekken o kadar degil
0 oy
(48,367 puan) tarafından
ona küçük kucuk sorumluluklar vermeyi dene canim mesela bezini getirip bana yardim eder misin mendilini sen cikarir misin kiyafetini getirir misin yardimina ihtiyacim var sen olmadan zorlaniyorum deyip gururunu okşamayi dene
(778 puan) tarafından
Diyorum abisinin yosunu paşası senide böyle yapardık böyle severdik felan diye cnm ama. Büyük oğlum çok kıskanç eltimin oğlu var 3 yaşında o olduğunda bile eltimi kıskandı kendi oglundsn ilk torun benim büyük oğlan çok şımarık buyudu
(48,367 puan) tarafından
bazi cocuklarda var o canım. biz esimle tanistigimizda eltimin kizi bes yasindaydi evlendigimizde alti beni cok kiskandi. neden amcasinin elini tutmuşum.neden düğün albümünde o yokmuş gibi falan sonradan alisti simdi cok seviyor beni. ela oldu tam bir anac ruhlu kiz cok seviyo koruyor kolluyo ama bakiyorum kiskaniyor da. babannnemde beni yikiyordu benimde boyle elbisem vardı bende bebekken soyleydim gibi kiyasliyor sürekli. büyük oglusunda zamanla bebege alisir simdi cok yeni saltanati bölündü napsin :)
(778 puan) tarafından
Aynen öyle cnm Rabbim acılarını gostermesin ama psikolojisi bozulur diye korkuyorum
(48,367 puan) tarafından
destek almayi dene o zaman canim doktora gotur virus bitince oda cok seviyordur kardesini ama çocuk daha bilmiyor ki
(778 puan) tarafından
Aynen cnm öyle yapacam
0 oy
(381 puan) tarafından
Aynı ben sadece benimki 2.5 yaşında kızım diğer kızım da 45 günlük bende senin gibiyim durmuyorlar çok zorlanıyorum babada akıl verin bu arada allah yardım etsin bize inşallah :(
(778 puan) tarafından
İnşallah cnm inşallah çok zor küçük bı yerde bagiriyo bu gel oynayalım diye bağırıyor çok zor
0 oy
(118,981 puan) tarafından
Fikrim yok allah yardimcin olsun
(778 puan) tarafından
Amin saol cnm
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Isin zormus anlatmaya calis belki anlar
(778 puan) tarafından
Anlatıyorum kuzum anlatıyorum neler diyorum ama oda çocuk tamam diyo ama aynı malesef
0 oy
(9 puan) tarafından
Öncelikle kolay gelsin canım siz büyük cocuga dikkatinizi verin onun yanında küçüğü sevmeyin küçüğün gaz sancisina da yaparsan eğer tercih senin tabiki toprak koy bezin içine gazını enerjisini alır.benim büyük kızım cok gaz sancisi çekiyordu onda bilemedim bilincsizligime geldi ikinciyede toprak koydum ve cok rahat oldu buyumesi hiç zorlanmadim nasip olursa yeni doğana da yapicam insallah
(778 puan) tarafından
Saol cnm toprağı dediler babannem ama ne bilim eskiden koyarlarmis eşimi felan koymuşlar ya ben cesaret edemedim şimdi bide viruus
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bnm yegenler var aynı durumda arada ya çok yaş farkı olucak büyük çocuk abi abla olduğunu anlayıp kıskanmicak yada hiç yaş farkı olmicak ikiz gibi büyücek tam bu yaşlarda pek laf anlamıyolar ve kıskanıyolar cnm
(778 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum valla
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki küçük görümce elif zümra doğduğunda 6 yaşındaydı resmen kuduruyodu halada öyle kuzum 1 yaşında o işe 7 şimdi bile nasıl kıskanç. Bunun önüne gecilmiyo
(778 puan) tarafından
Aynen cnm bence yaşla alakası yok bunun büyük insanlar bile birbirini kiskaniyo onlar çocuk daha bide
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Canım şuan çok normal ilgi bekliyor ama esinlere konuş onun yanında sevmeyin onu sevin yaptığı şeylere ödül verin ödül illa bisey almak değil hemektw olabilir güzel bi kelimede başını okşamasa bi ödüldür o uyuyunca sevin küçüğü allah korusun kasla göz arasında bisey yapmaya kalkar falan tehlikeli 
(778 puan) tarafından
Aynen cnm çok tehlikeli biz karnına masaj yapıyoruz küçüğün geliyo karnına bı vuruyo korkutuyo bagiriyo dibinde korksun diye
(3,036 puan) tarafından
Siz karnına masaj yaparken oda seviyosunuz zannediyor belliki mumkun olduğu kadar yanında ilgilenmeyin bazı işleri onunla yapın sana yardim etsin birlikte zaman geçirmiş olursunuz artık büyüdüğünü hisseder hem mesela çamaşır asarken sen ver ben asayim gibi olabildiğince zaman ayırmaya çalış etkinlik falan yapamazsın iki çocukla inşallah düzelir okula gidecek dimi seneye
0 oy
tarafından
Sen haliyle onunla ilgilenince kıskanır onun yanında yalandan ona kızıyor gibi falan yap sen aplam öyle yapardı 
(778 puan) tarafından
Yapıyorum cnm öyle yapınca büyük bı mutlu oluyo anlatsam o ağlayınca felan
tarafından
Evet şuan annesini başkasıyla paylaşıyor kucağında başkasını görüyor onun için de zor :)
(778 puan) tarafından
Normalde bana çok düşkün değildi ama kardeş olduktan sonra bana düştü hiç bir yere gitmez bensiz ben gidecem diye korkuyo kusecem diye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 536 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 888 göst.
6 Ekim 2019 Aile kategorisinde 2prensannesi (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 894 göst.
5 Temmuz 2020 Aile kategorisinde elifnurry (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 921 göst.