0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Çok çok gazim var gece 3 buçukta doğum yaptim ama gaz mahvetti beni nasıl cikarbilirim

20 Cevaplar

0 oy
(3,139 puan) tarafından
Sezeryan dogum yaomadim ama duydugum kadarı ile soyliyim bol bol yurumelisin
(582 puan) tarafından
Yuruyorummm ;)amq yeni  ameliyat oldu ıcin tabi zorlanıyorum buradakiler de hemşireler yürü diyorlar
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
Altan cıkararak. Sal gitsin :)) 
tarafından
Ay istemszce çok güldüm komik geldi :D
(44,603 puan) tarafından
Oda biliyo salmasinida ne kadar zor ama iste
(582 puan) tarafından
    saliveremiyorum yollar tikali
0 oy
tarafından
Tolete gitimi çıkıyordu yürümen lazım canım yatma katı bisey yeme su iç bol bol yuru
0 oy
tarafından
Canım bol bol yürü ve kendini sıcak tut ben öyle yaptım hiç sorun yaşamadım 
(582 puan) tarafından
Yaaaa odamda yürüyorum koridor a iki kez çıktım..ama nasıl bir sancı gözlerimden cikacak
tarafından
Bende diyordum ki bu ağrı hep böyle kalacak gitmeyecek yatınca canımdan can gidiyordu gaz sancısından omuzlarım ağrıyordu ama Allaha şükür pes etme çokca yürü faydası olacaktır.
0 oy
tarafından
Lavman oldum çıkmadı tuvalete gidemedim diye 
(582 puan) tarafından
Ondan çok tırsıyorum yaaaa
tarafından
Yok kiz basit hissetmrdim bile
0 oy
(776 puan) tarafından
Bol bol yürü sicak su torbası kullanabilirsin rezene cayi içebilirsin 
(582 puan) tarafından
Rezene çayı içiyorum uzun olmasa da yuruyorum..evet sıcak su torbasi alamadık bugün geç aklima gelmişti
(776 puan) tarafından
Hic bilemedin cam siseye koy sıkica kapat ağzını havluya sar evdeysen havlu utuleyip koy
0 oy
(301 puan) tarafından
Ah ben cok zorlanmistim doktor gelipp gelip soruyordu yaptn mi diye diye mahvetmisti beni valla ayip olcak ama ben bu sekilde yapmistim yere cokuyordum zar zor tuvalet pozisyonunda yada yuruyordum oyle cikti cunku biseu yiyip icirmiyolardi
(582 puan) tarafından
Tatlim o halinle nasıl çöktün yere
(301 puan) tarafından
Valla zar zor coktum napim doktor yoksa cikarmayiz deyip durdu annem sagolsun yanimdan ayrilmadi beraber coktuk
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Hareket et bacaklarini karnina dogru cek duzelt cek duzelt snr yuru
(582 puan) tarafından
Karnım acıyor amaaaaaaa;)
0 oy
(48,634 puan) tarafından
lanet gaz :) ne cektim ondan cikmak bilmedi yurudum surekli canim ertesi gece cikti benim
(582 puan) tarafından
Gazim iki kez çıktı ama çoğu içerde resmen bağırıyorlar
(48,634 puan) tarafından
bana normal doğum olacak diye lavman yaptilar. sonra sezeryan olunca çıkacak bişey kalmadi :) bide gaz cikmadan bisey yedirmiyorlar petiborle hosaf verdiler icim bayildi resmen. cikmadi gaz yurudum hep iki hap verdiler seruma ilac koydular lavman yapacaklardi yine zar zor cikardim :)))
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ilk doğumda çıkardım dedim hastaneden çıkabilmek için ama 4 gün cikmadi şiştim busefer ağrıda yaptı dikişler sağlık ocagi topuk kanı için çağırmıştı oraya yürüyerek gittim sarılık var hastaneye götür dedi orayada yürüdüm 1kilometre yol yurumusumdur en son bayilcam sandım ama geri dönüşte de yürüyünce yari yolda cıktı ogun cikmasa acile gitcektim :D :D
(582 puan) tarafından
 benfe öyle yapmak istedim de..tekrar gelme sorunu olur diye demedim
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ertesi sabah çıktı benim de. Psikolojik mıydı neydi artık bilmiyorum da çıkmıyordu ya:) yürü ve sıvı şeyler tüket 
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Ertesi sabah çıktı benim de. Psikolojik mıydı neydi artık bilmiyorum da çıkmıyordu ya:) yürü ve sıvı şeyler tüket komposto fln

0 oy
(9,205 puan) tarafından
Çıkarmadm hiç cnm. Ebe toz bişey verdi kaysı suyuyla karştrp içtm bağrsakları çalştrdı buyuk tuvaletmi yapmştm oyle yemek yedim. Ben bi 12 13 saat fln aç durdum o gaz yuzunden
0 oy
tarafından
Gaz çıkar o.mesele değil. Bol bol yürü :)) ama esas zor olan büyük abdest :D
(4,949 puan) tarafından
Korkutmayin
0 oy
tarafından

Bol bol yurudum kayisi suyu neskafe su ictim tuvalette sigara ictim oyle cikti:D

0 oy
(1,353 puan) tarafından
Bol kayısılı meyve suyu iç canım bide mumkun oldugu kadar yatma yürü 
0 oy
(6,722 puan) tarafından
Bol bol yürü canım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben çok su içip yürüdüm hiç tatmadım diyebilirim su içtiğim için ishal oldum bı ayağım hep WC deydi öyle çıkardım
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ondanmi blmiyorum bol bol meyvesuyu ictim kek yedim su ictm yattgm yerde gaz bombalari attim sonra yurumeye cesaret ettim yurudukten sonra dahada bombalar artti gecmis olsun canm gozun aydin
0 oy
(460 puan) tarafından
Ben de çok zorlanmıştım ama gerçekten en etkili şey yürüyüş. Bir de ben tuvalete gidip oturmuştum bol bol. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
18 cevap 301 göst.
7 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 544 göst.
26 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Oğlan annesi (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,346 puan) tarafından soruldu