0 oy
965 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Ben 20 yaşındayım evleneli 2 sene ozlmadi daha eşim 27 yaşında lisedeyken tanıştım eşimle çok sevdim bu yüzden de evlenmek için acele ettim evlendiniz de herşey çok güzeldi sonra kavga etmeye başladık ona olan sevgimin yavaşça azaldini hissediyorum hamileyken de çok üzerime titredi ağzımdan çıkacak tek bir cümleye baktı oğlumu doğurdum gene eski haline döndü suratsız sürekli en ufak birşeyde kavga eder olduk evlendiniz de sadece 2 veya 3 ay aynı yatakta yattık sonra yataklsrimiz ayrıldı o başka kanepede ben başka kanepede yatar olduk ama aynı odadaydik 1 ay önce filan kavga ettik gitti yatak odasında yattı o gün bu gündür yatak odasında yatıyor ben oğlumu uyutmaya çalışırken o gidip yatak odasında telefonla uğraşıyor atamızın sogudunu hissediyorum sanki sevgimiz azalıyor gibi zamanla yok olacakmış gibi bi his var içimde.Sadece benle birlikte olacağı zaman bana ilgi gösteriyor sadece o zaman aynı yataga giriyoruz öyle olunca da kendimi çok kötü hissediyorum kendi canı istemedi zaman yaninaa gidince uykum var diyip arkasını dönüp yatıyor çok canım yanıyor çok 

Uzun oldu kizlar biraz kusura bakmayın hakkınızı helal edin 

13 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Altın kural1= madem canı isteyince yanina geliyor beraber olmucaksin. 2.cisi git adamca konuş boyle boyle de boyle evlilik olacaksa hic olmasin de. 3.cusu her gel dediğinde onun keyyfine göre hareket etme gerekiyorsa istemiyorum de çekil. 4.cusu ise umursamaz tavır ol egoları tavan oluo bu erkeklerin ustune dustukce
(655 puan) tarafından
Zaten artık umursamıyorum bana nasıl davranıyorsa öyle davranıyorum ama dedini yapacam her istedinde gitmicem yanina
(22,070 puan) tarafından
Sen adamın keyfine göre yasıyorsun şuan dedigimi yap her gel dediğinde yatalım dediğinde olma beraber cunku adam dio nasılsa istedgmde oluyoruz diye
(655 puan) tarafından
Haklısın kuzum kesin öyle düşünüyor bundan sonra yanına yaklasmicam
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Canim sizin oturup bu konuyu konusmaniz lazim böyle olmaz
(655 puan) tarafından
Çok konuşmaya çalıştım kuzum ne zaman konuşmaya çalışsam sirinlik yapıp konuyu kapatmaya çalışıyor beni konusturmuyor bile nereye kadar böyle gidecek çok merak ediyorum
(7,972 puan) tarafından
Belki bi süreçtir geçer cnm
(655 puan) tarafından
1.5 yıldır aynıyız kuzum ilerlemek şöyle dursun hep geriledik duzelmedik daha da yiprandik
(7,972 puan) tarafından
Biraz uzaklassaniz birbirinizden annengile git kalmaya özlesin seni
(655 puan) tarafından
Annemgile gidince de onlar bı ton laf soruyo noldu noldu diye
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Yani kari koca ayrı yatması tamamen yanlış sadece ilişki oması da yanlış onla konuşmalı son ona göre yolunu çiz ALLAH kolaylık versin ne diyim
(655 puan) tarafından
Konusturmuyor ki konuyu kapatmaya çalışıyor hemen sadece ilişki için yanıma gelince de kötü hissediyorum kendimi
(3,669 puan) tarafından
Sende karşılık verme o zaman öyle sey mi olur
(655 puan) tarafından
Bundan sonra yanına yaklasmicam
0 oy
tarafından
Evinizde devam li bakara suresi acın huzur verir dua et ve o sinirliyken üstüne gitme asla konusma savunmanı sakinleşince yap bu şekilde tartışmalar azalacaktır dua bol bol rabbim huzur versin kesinlikle ayrı yayılmamalı kus bile olunsa oturup konuşun bu konuyu 
(655 puan) tarafından
Kuzum en ufak şeyde kavga ediyoruz yıprandım artık yarın dedimi yspicsm canım amain inşallah
tarafından
Bakara suresi ac canm bol bol okunsun dua et namaz kıl herşeye güzl bak
0 oy
tarafından

Evet boyle olmaz oturun sakince konusun 

(655 puan) tarafından
Ah bir konusabilsem
0 oy
tarafından
Sorunun en dibine inmek lazım ne oldu da böyle oldu karsilikli konuşun iyice soğumadan konuşmak istiyorum de al karsina adam akıllı bir konuş bence 
(655 puan) tarafından
Konuşmuyor kuzum hemen sirinlik yapıyor beni güldürüyor sonra da sorunu hallettik seni seviyorum diyip konuyu kapatıyor ağzım açık kala kaliyorum
0 oy
(454 puan) tarafından
Canım kınuşmayı denedin mi hiç . Ve ayrı ayrı yerlerde uyumanız doğru bi davranış değil . Eşim koltukta uyuya kalsa yanına uzanırım severim onu. Sende bi böyle yapmayı denesen. Her evliligin başındada kavga oluyor bizde çok kavga ederdik eşim benim için çogu şeyi göze aldı ona rağmen kavga edirdik ilk başlarda ama geçti şuan yok. Birde inat edip ayrı yatıyor olabilir mi kimilerin öye huyuda var
(655 puan) tarafından
Yok kuzum inat değil keyfine düşkün ben onunla ne zaman birlikte yatacak olsam kendimi yerde buluyoum veya düşmek üzereyken çok rahatına düşkün
0 oy
tarafından
Ayrı uyuyarak çok yanlış yapmışsınız öyle olunca soğukluk oluyor çünkü 
(655 puan) tarafından
Çok soğukluk var aramızda bildin buz kutlesi
0 oy
tarafından
Canım uzun uzun konuşman lazım psikolojikmen maf olursun sende tepki koy sadece o konularda yanına yaklastigibda
(655 puan) tarafından
Zaten bitmiş durumdayım kendimi çok kötü hissediyorum elimd olmadan 8 aylık oğluma bagriyorum sinra çok pişman oluyorum
tarafından
Canım psikolojikmen hırsını ondan alıyorsun konuş eşinle
(655 puan) tarafından
Konuşturmuyor ki ama yarın mesaj Atacan öyle bosaltacam içimi
tarafından
At herşeyi yaz canım.ssnde tavrını koy
(655 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bence en kısa zamanda karşına alıp konuşman gerek . Neden böyle oldu neden bu duruma geldik falan diye . Bide annem hep derdi ki kocanızdan 1 gece ayrı yataklarda uyursanız şeytan araya soğukluk getirir derdi  . Doğum yapıp hastaneden geldiğimde bile aynı yatakta uyuduk. Birde belki senden birşeyler bekliyordur . Biraz güler yüz iki güzel kelime inan herşeyin üstesinden gelir 
(655 puan) tarafından
Kabul ben sinirliyim çabucak parlarim ama hemen de dönerim ben ona ne zaman iyi davranan bilerek damarıma basıyor bende sinirlenince hah sen böylesin işte diyip gidiyor yanımdan bana hiç yardımcı olmuyor yani  sanki bilerek kavga çıkarmak ister gibi
tarafından
O zaman öncelikle  sen destek almalısın.  Yanlış anlama beni bi abla olarak sana tavsiyem . Sinirini kontrol edemiyorsan psikolojik destek almalısın.
(655 puan) tarafından
Sinirimi konturol edebiliyorum ama eşim sanki beni daha da cildirtmak ister gibi kavga etmek ister gibi damarıma damarıma basiyir
tarafından
Belki şakalaşmak istiyordur.  Eşim  de yapar bazen ben kızıp sinirlenince kahkaha atar güler sonra bende gülerim
(655 puan) tarafından
Yok kuzum bende sinirlenince sen hep böylesin anca sinirleniyon filan diyo
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Üzüldüm Rabbim yâr yardımcın olsun inşallah
(655 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(103 puan) tarafından
O senin yanına geldiğinde sende yüz verme anlasın seni sen sadece canı istediğinde kullanıp arkasını dönemez pişman olsun sen onun karısısın çocuğunun annesisin yazık sana valla harcatma kendini eşin olsa bile 
(655 puan) tarafından
Yeminle bagzen kendimi kötü kadin gibi hissediyorum sanki karısı değilmişim de 7 kat yabanciymisim gibi
(103 puan) tarafından
Anlıyorum canım zor bi durum valla evlilik sadece yatmak değildir İnşallah düzelir aranız
(655 puan) tarafından
İnşallah kuzum onsallah
0 oy
(656 puan) tarafından
Valla cani isteyince yanina gelen kocadan hayir gelmez bacim kinus anlas bi yoluna sokun evliliginizi boyle hayat sürmez bi evde iki yabanci sadece 2 dakkalik zevk icin yan yana gelinmez konus kocanla derdi neymis dinle bakalim 
(655 puan) tarafından
Yarın mesaj atacam konuşmaz o ama mesaj atınca cevap verir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 291 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 392 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Asfkbraocl (84 puan) tarafından soruldu
+3 oy
37 cevap 1,251 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu