0 oy
1,197 göst.
Aile kategorisinde (2,368 puan) tarafından
Artık dilimde tüy bitti kizlar dışardan bi göze çok ihtiyacım var esim ile 5 yıllık evliyiz annem surekli esin tembel surekli ama bize geldiğinde msjatar söylenir sana yardım etmiyor diye .. bugünde 6 da haber verdiler iftar için biseyler getirmiş bende yaptim biseyler kendi olsa aniden gelmeme kızar herşey onun kontrolnde olsun ister o istemezse biyere gidemeyiz (anneanneme bile) nyse geldi bana bu kıza gelmek istemiyorumda kocan iste de oturuyo evde de oturuyo bulaşık makinesini bi bosaltmiyo evi toplamiyo diye söylendi durdu buzdolabımi duzeltiyo ilaçları boyle atiyo ya anne bende yapıyorum dağıtıyorum niye hep kocan diosn diyorm cvp yok .. sen halinden memnunsn dio ben seni bunalio diye diyorum is yapmiyo kocan  hem ev hem bebek diyo beni çile çeken kocasıyla mutsuz biri gbi sanıyo , anne siizn yanınızda mutfağa mi girsin bana yardım edio isten gelio makineyi birlikte boşaltıyoruz bebis eşyaları dagitiyo topluyo dedm bide ben nadir temizlik yaparim genelde eşimle birlikte siler süpürür bana hic cam sildirmez ben canım çekerse bebege bakta temizlik yapayım derim annemin yanında da az bi bebeyle ilgilenmesin ortalığı toplamasın is yapmio dio annemi inandiramiyorm o zaman nye geldiğimde ev dağınık dio makine neden dolu dio mutfakta ikimiz varız ise gidicek iftardan,snra makineyi mi boşaltsın sen tatmin ol die dedim surekli müdahale hâlinde iftar öncesi tartıştık ne bu yaptığı annemin kizlar sinirden aglicaktim 5 senedir boyle ablamin kocası mutfağı toplarmış çürük çarık atarmış buzdolabına hic mi bakılmaz artik diyo ya bunu esime diyeceğine bana de kizim bebe den vakit bulamiosan bide hamilesin ya sen yap yada eşinle paslaşin de ben zaten yardim et diyorum esime surekli ettiği zamanda oluyo etmedigide niye sinirlenip mesele yapıyor cildircam ya ben is yaparsam esime kizio iyi ben normlde bebek yemek ancak temzilik arada bi esim bazen lavabolri ozonlar bazende dağıtırız niye bukadr mesele bana kiamazmis asiri duskunluktenmi bu esimde annemin hep yardımına koşar marketi aliriz patavatszda olur ama annemin istediği gbi mükemmeli olamazki annem benim laflarına da kızar doğru konuşun soyle yapsin boyle yapın die lütfen sonuna kadar okuyun kırmakta istemiyorum ama.cok zorluyo çok 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek diyeceğim anne yüreği sana kıyamıyor tamam karışması yanlış ama kız çocuklarına karşı daha korumacı oluyorlar 
(2,368 puan) tarafından
Cnm bu kıamamakmi benim aklım yok mu ben köle miyim esim surekli dağıtıp ben toplicak ama cik itici durmuyo mu  bu beni yipratiyo uzuyo ben zaten esim vurudmduymaz olduğunda durutuyorm yardim et die çok kvga ettiğimiz zaman oldu bazende kalkar kendi yapar bende hep kalbini kırıyorum esim hakkımda konuşunca yapiyo diyorum hep ben çalışıyorum o evde oturuyo oyun oynuyo tel de dio
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okurken beynim error verdi

Nasıl bir cümle kuruş şekli bacım 

Ama belliki bi sıkıntın var Allah yâr ve yardımcın olsun 
(2,368 puan) tarafından
Cnm burdakielre de cümle begendiremiyorz wlla.gayet açık yazdım ve cümleleri de düzgün şekilde yazdım okuyup anlamak istemediğinizden bence.
tarafından
Zan yapıyorsun şuan hakkımda
Aksine böyle dertli insanlara daha çok dua edip cevap vermeye gayret ediyorum bir nebze rahatlarlar belki diye
Ne kadar uzun olsada yazdiklariniz derdinizi paylaşmak adına anlayana kadar okuyorum
Senin cümlelerini neden onemsiyimki yoksa bu kadar Allah hepimizin kalbine göre versin canım
0 oy
(64 puan) tarafından
Hemen hemen benim annemle aynı. Bazen tahammül sınırlarını zorluyorlar ama ata işte. 10 sene oldu ben yeni yeni kabullendirdim anneme :) 
(2,368 puan) tarafından
Ciddmisim sinir olmadım mi tartışmadım mi annenle anlatsna senin ki nasl ya bide kizim yanımda eşiyle mutlu istediğini aliyo yapio rahat maddi yönden eşimi de oyle kabullendim duygularını belli edemez çok düşünceli değil-dir yalakalik yapmaz pek
(64 puan) tarafından
Benim esimde saygılıdır aileme karşı ne derlerse susar peygamber sabri var saolsun. Annem bizi hep yokluk çeken eşimin beni hizmetçi gibi kullandığı birisi sanıyo :) aslında tam aksine. Artik bisey dediği zaman direk atlıyorum ortaya ben. 2. çocuğum olduktan sonra değişti ama artik kabullendi mutlu olduğumu :) biraz suratım asık olsun hemen götüreyim seni hadi gidelim evimize derdi :) sen mudahele ederek bastıracaksın kaç senelik evlisin bilmiyorum da zamanla alışacak
(2,368 puan) tarafından
Benim esim annemlere fln ters konuştuğu olur bazen şaka yollu laf sokar bi tpluma girdiğinizde bikere dayim el uzatmış görmemiş kucağında bebek benimki transit alip gidio Allaha ismarladik hoscakalin dayi iyi yolculuklr yok agiz yok yani ben bunu saygisizlk kabul ederm ben topluma.girmek istemiyorum hep diken ustundeym ellerini gec oper hosckl demez dengesiz espiri yapar bazen topluma girmek istemem annemde hareketlerini takacak die bunu bi laf yaptılar benim beynimi neden yiosunz diyorum erkek adam gurura yedirrmi tartışıyoruz ..esin mi derdi gotureyim evimize die ben anneme.gitmek dahi istemiyorum 5 yıllık evliym cnm kocama laf dedirtmiyormusum 2.ye hamileyim 1.5.yasinda kizim var 5 senedir bu adamın huyu boyle demeli bnce ki esim yardim. Ediyor bana etmediği zmn da oluyor ama ozmn bende is yapmıyorum bebe yemek ancak zaten nasil kabullnedrcm onların yanında is yapması gerekrms makineyi boşaltması gerekrms e bi,.kutfkatayz enistemnki neden batmio içerde oturuyo normalde ablana çok yardim eder dio buzdolabını temizler dio kafayi yedirtecek
(64 puan) tarafından
İnsanları olduğu gibi kabullenmek en iyisi sanırım. Eşinin de huyu öyleymiş napsın adam. Annen de beğenmiyorsa alsın götürsün madem seni öyle daha mi iyi olacakmis. Annene senin mudahele etmen gerekiyo esin de bi susar iki susar sonra sizin aranız bozulur. Anneni de üzme ama dengeyi ayarlamak lazım. Tamam senin arkanda olması iyi de bu kadarı fazla biraz
(2,368 puan) tarafından
Boşansak gitsem annem başımın etimi yer ki bakarken burnumdan gettrdi zayıfsın etek giyme guzel gül guzel konuş boyle.giyinme.utaniyorum derdi ... annem beni üzerken ben ona nasl iyi davrnarm anne yapiyo is yapmasa bu bana dert ben mal deglim köle.gbi caliscak dedim annemin yanında is yapmiyo oturuyo ya yapmio gbi glio .. adamın huyu vardır düşünceli değil-dir esim oyle yemek yermişim yiyim Allh die ısrar eden tıp degil cani isterse yesinler.der teklif eder bi kere bide bana kotu dvrnmio baska adam cimri olur temizlikçi tuttu heryeri temizlerdi kendi arada cam siler ben de bunu değiştirp yenisin alalım dedim evlilik bu degilmidir hep memnun olursam o adam da vardır bisey  snce de oyle deglmi 30 yaşındayım 2 cocuk annesi olacam inşallah bana kiamamak degl bu asiri yıpranıyorum asiir kalbim sıkışıyo sen doğumda yaptıklarını görsen annemin
0 oy
tarafından
Annenle baban kac senedir evli 
(2,368 puan) tarafından
20 seneyi geçkindir.. annem baba ma da agresif davranır ki  azarlar makineyi boşalt sunu yap bisey dediğinde anlamadgmzda cırlar sinirlenir itici iğneleyici laf sokar
0 oy
tarafından

Aaynii benim annemi anlatmışsın.  Tmm anne deyip geciştiriyorum  . Bazen gerçekten çekilmez oluyorlar . Allah başımızdan eksik etmesin ama bazen çok yoruyorlar.  26 haftalık hamileyim . Hafta sonu eşim evdeydi perdeleri yıkadı yatakların altını sildi süpürdü camları sildi oruç haliyle sabahtan akşama kadar iş yaptı.  Sonra yemek hazırlarken annem aradı elim kirliydi eşim baktı.  Konuştular işte eşim şunu yaptım bunu yaptım diye anlatınca eşime demişki yaptığın işi öyle herkese anlatacaksan yapma daha iyi demiş   gelde sinirlenme :ermm: 

(2,368 puan) tarafından
Bi bak ya samimi görmüş anlatmış takdir beklemiş bu ne smdi deglmi moralini bozuyorlar.insanin tahammül sınırı hat safa da görüşmeyelim dicektm o derece wlla bak cnku bu beni yipratiyo bana cok duskunmus ya guya  beni düşünen anne ılımlı olur takmaz kizim im eşi yardim edio der gerçektende edio annem.geldignde mutlu olamıyorum tedirgin oluyorum ev dağınık olacak ve esim annemin yanında evi toplamicak die  psikoljik şiddeti görüyormuşun esimde annemlerin yanında yardim etmeyeceği tutar eniştem.hep yapar mis biz mutfakta ablamla duzletirken eniştem içerde olsa anneme batmaz cnku eniştem yapar mis bide karşılaştırma bak her insan igil igil is yapmaz bazıları relax takılır ki esimin yaptığı bana yetiyi ha yapmaadigi zaman bende söylemiyorum ama bu anneme.dusmez annem buna sinirlenmemeli  her ev dağınık olduğunda evin hanımı esim gbi dağıtmış toplamamış bana suç kondurmaz itici yapıyor annemin dogum da yaptıklarını bana görsen 2.ye hamileyim hastaneye gelmesini istemiyorum lohusaykn ağlattı kaynatamlar şaşırdı  sen anlat cnm seninknde ne maceralar var:)
tarafından
Valla anlatsam roman olur . Doğum yaptigimda annemle kaynanam hastanede kavga çıkardılar . Ben kansızlıktan ayağa kalkamadım bide onların stresiyle uğraştım.  3 aydan doğum yapacam ikisinide istemiyorum yanımda eşim yeter bana . Eşimi bile yönetmek istiyor. Kaynanamın stresi annemin stresi çok yoruldum
(2,368 puan) tarafından
Yaaa çok haklısın aynı bensin ayniiii bende 4 aya doğum yapicam esime.diyorum sezeryn olcm 2.doğumum ikimiz halledemezmyiz onlar alya ma baksin diyorum hallederiz dio bie odalar iki kişilik dar dar benim annemde bizle kvga çıkarttı 3.gun hastanede. Çıkıyoruz unutkansın tembeldsin biz mi alacaz valizi bacagim agriyo kolum agriyo taşıyamam çantayı one koydu bacağının ustune koydun al Allah al die tutturdu eşimle gidene kadar 1 saat kavga ettiler eve gelişme annem laf.soktu esime.dedim nolur benim için sus nolur tabi bu 1 ay snra mevlut zamnnda patlak verdi kaynanam hicmkarismio tabi uzakta
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Cnm aklıma annenin esinle yıldızı barışmadı istemiyo senide ona karsi soğutmaya mı çalışıyor diye geldi böyle yaparak aslında seni mutsuz ediyor bigun böyle yaparken anne ne yapmaya çalışıyorsun ben halimden memnunum eşimden de memnunum böyle yapip beni üzüyorsun de 
(2,368 puan) tarafından
Cnmmm yıldızı barışmayıp soğutmaya çalışması için gec degilmi 5 yıllık evliym bunuda sorcam anneme soğutmaya mi calsiiyorsun die ki basariyo soğuyorum annemim bana söylediklerini esime.soyluyorum kavga çıkartıyorum .. esim rahat patavtsz biri gbi de dursa annem her gezmemizde ve market alışverişe kadar yaparız para almaz cnm bana diyor ki hani çile çek der gbi sen halinden memnnusum ne halim varsa gör dio anne halimden memnun olmayacak dayak yemiyorum esim bana ye.ek die tutturmuo ev temizle ayağıma.cay geitr demio sdce rahat biraz bazen bardağını kaldırmaz.annem için bunlar büyük sey bazen de evi siler supurur cam bile siler ama tek ksnti annemin yaninda bi cop kaldrmmasi buzdolabın temizlenmemesi lafa bak bunları benim meselle yapip annem kendini üzme kizim yıpratma yap dinlen isten adama hic bisey olmaz esin de yardim eder arada der ki ben tek temizlik yaptığım nadirdir beni uzduğunun farkında değil beni lohusaykn  hüngür hüngür tuvalette ağlatan insan kaynatam dedi ki nasil bi kadim kızına acımıyor mu dedi 4.günüm bak sezeryn oldum bana dediği laflar sen onlarla.mutlusun kocamla.mutlusum bana gerek yok hastanede enişteme yemek yermişim demedi senle.ilgilenmedi bunlarida odadaykende dedi doğumdan çıktım eve gitsin dus alsin dedim yok dedi bende yoruldum ablan la giderim dedi essek gbi beklick  dedi dogum  zamanı ..
(3,274 puan) tarafından
Valla bacım bazen biz bile içtiğimiz bardağı bi süre kaldırmıyoruz kocan senle bir temizlik bile yapıyormuş bu çoğu kadın için lüks yani annenin Allah geçim versin demesi lazımken sen mutluyum dedikce mutluluğunuzu bozmaya çalışması tuhaf bence soğuma kocandan o öyle yaptıkça anne uğraşma ben mutluyum de kiskaniyo galiba seni genelde erkek anneleri kıskanır ama bu kızını kiskiniyor☺☺
(2,368 puan) tarafından
Ağlıyorum sinirden cnm gercekten niye anlamiyo beni mutfakta tartıştık iftar öncesi bide itici itici diyo  wlla ben hakkını ödeyemem ilk zmnalrda çocuğa tek baktim yedim içtim bebisten ve snra yorgunluk çöktü mutfağı toplayamadım esim isten gelio 2 saat mutfaktan çıkmadı yemin ederim annem sey istiyo bana hic is kalmasın herseyi esim yapsin annemler bana geldiğinde oda mutfağa girsin makine bosaltsin masayı kurmaya yardim etsin bana dioki önündeki tabağı alnio dio  alsa rahatlicak yani biz topluyoz babamla ikisi içerde normal deglmi bu siz yokken yarim risk hep bebenin oyuncaklar yerdeymiş bi toplamamış gunduzde 2 kez topladı artik yorumluyoruz evimiz hep dağınıkmış dolabı mi duzeltyo çürükleri kocan atmamis dağıtmış buraları dio kafayi yemiş gbi wlla ben oturma.odasinda yiyorum bazen bardağın tabağın kanipenin üstünde kalio .. kiskaniyo bence kiamiomus asiri düştükçe ben hayirsizmisim ben mutluyum dedikce wlla.sogutuyor cnm kavga ediyorum annemin laflariyla bana yardım etniosn herseye ben koşuyorum die esimde nankör dio :) mutluyum.yetmio dağınıklık varsa alacak biz çocuklu eviz sen evde aksama akdar yatıyon anne bıktık diom bunun kocası tmbel dii o doğumda yaptıklarını görsen şok olursun anltym:)
(3,274 puan) tarafından
Valla annenin lafına bakıp da kocana trip atma hiç cnm adam daha ne yapsin☺
(2,368 puan) tarafından
Öyle cnm yapmadığı zmn sinirime gidio biliomsn bazen yapamam yorgunum dio bazen miskinlik yapio  ben hicnyapiyorum :) oyle.geçiniyoruz kendisi gbi enrjik aktif olmamızı istiyor esim agir kanlı
0 oy
(656 puan) tarafından
Annene soyle gelsin bide benim hayatima baksinda senin hayatina sukretsin :D
(2,368 puan) tarafından
Arada tembellik yapip söylendiği oluyo yapamam cnm banane kadınmiyim ben die sonra kiyamayip yapiyo yani annem tuhaf
(656 puan) tarafından
Benimkide cani ister yapar cani istemez yapmaz annemo ilgilendirmez ki bu benim hayatim sonucta tabiki annem karismaz benim esimin ailesi cok karisiyo
(656 puan) tarafından
Annen bi beynini yikatsin cnm :D gelin gibimi goruyo seni npiyo acep
(2,368 puan) tarafından
Annen kızmıyor mu esime cnm,? Bukadar mudhalecok yanlış esin kızmıyormu ailesine karışmayın die
(2,368 puan) tarafından
Kiz bide biseyi yanlisndiyelim yanlış yapalım bir sinirlenio gormen lazım gelmek istemiyorum da size bana diyor ki komşunun kızları annecim annecim der dio dogruxdedim o komşunda sen gbi agresif  kelimeler kullaniomu asagaliyomi kizlarini dedim bana  omcesinde hakaretlee ederdixsen ne anlarsin kendin gbi bebeyi mal etme tembelsiniz kari kocanaynisiniz bugun de dioki hic mutfakla.alakalm yokmuş evi n geçimini alamamisim dogru hem bebeye bakio dört dörtlük yemegi hazırlayan sendin dedim bebeyi iki dk görüp gidio esimde dio annen kaçmış yine die
0 oy
tarafından
Annen milletin kocasını hicmi görmemiş ne kocalar var 4 ,4 lük eşleri varsa gen2 beğenmezler  döverler aldatırlar  ya senin olan da öyle olsaydı 
(2,368 puan) tarafından
Öyle cnm oyle olsa çenesinden durulmaz evle ilginemese maddi yönden sknti sektörde Allah olmayanalra da versin kendi yağımızda kavruluyoruz ben diyorum ki  baska kocalar is ypmio yine esim arada yapio bana yardım edio isten gelince makineyi boşaltıp birlikte kirlileri koyuyoruz diyorum kuzneimin eşi hic yardim etmez ev sildim supurdum der cam sildim der ama ben deyince kocam ne iş yapio isi de rahat oturup duruyo der ablam aynısını dese ev sildim supurdum bisey demez kocan yapsin demez kocası zaten yapioms dusuncelyms
tarafından
Maşallah  valla eşine 5 dakika huzur isteyen o kadar çok kadın varki eşleri yüzünden
Yanlış  ben bazen anneme derim fazla yardım etmiyo diye annem verdiği cevap
_ daha napsin adam  başkalarını gormuyonmu şükret haline der
(2,368 puan) tarafından
Yaaaa ben oyle desem yangına körükle gider :) koz bazen annem.gbi is yapmadığı zaman gözüme.oyle.batarki tartışma.yaratirim soğuk davrnairim bana bıraktığı etkiyi görüyormuşun  bende istiyorum ki esim i kötülemesin tmm mükemmel değil ben onu savununca kocan kiymetli der ben anne ypio diyorum eger cekilmez biri olsa anneme ben dert yanmazmiyim anne xok kotu yoruyo beni is yapmio hayvanin teki die snnem.mmnytsiz bak annen ne güzel orta yolu bulup seni kisirtmiyor wlla tebrik ettim
tarafından
Ayırmaya çalışacak hali yokya bi kaç kere şikayet et eşininsde durumdan haberi varsa oda oyun yapsın bakarsın kızının yuvası bozulur korkusuyla düzelir belki
(2,368 puan) tarafından
Esim anneme doğumda.ne dedi bliomsn annen cok itici sevgilisini kaçırttı dedi tartışır hemde fena ben o numara yaptırıp annemin takik laflarını duymak istemiyorum bak,seni svmioda soyle de boyle.de bunları kaldıramam huzurun için susmadı ki doğumda bile susmadı
0 oy
(588 puan) tarafından
Bir yuvaya anne baba müdahalesi oluyosa mutlaka o evlilik bi yerden çatlak veriyo.  Benim kardeşimin karısının annesi de öyleydi herşeye müdahale ederdi. Aman ezdirme kendini aman lafın altında kalma deyip herşeyin altında bişey arardı. Sonuç şuan boşanma aşamasındalar. Allah yardımcın olsun..
(2,368 puan) tarafından
Evet cnm çatlak veriyor çünkü arkadaşımdan biliyorum annesi kızını çok korudu saf gibiydi kiz kendini savunamazdi iki kızıda boşandı yanında boyle dha mi iyi her iyi insanin vardır bi kotu huyu eşimle.tartistilar 1 sene ince mevlut öncesi gormen lazım çok fenaydı arada yine ben kaldık çocuğu emzirerken tartıştılar annem surekli sen unutkansın tembeldin is yapmayı sevmezsin der bugun de ıslak mendili soruyo arabanın anahtarı ile hemen sna soruyo arasın bulsun unutkan dio e sende bende unutuyoruz diyorum o dha cok dio .. yaaa çok kötü olmuş o tanıdigin anlaşıp tekrar birleşme şansları yok mu cnm ? Annem haddidinden fazla.karisiyor kaynanama sunu de bunu yap esime yaptır takdir aldır sen taşıma ilk zamnlar bebeğimi bile.tasimamai istemezdi o taisisn o yorulsun
(588 puan) tarafından
Ne yap ne et tepkini koy senin yuvanla bir sıkıntın olmadığı sürece karışmasına izin verme. Kardeşime gelince düzelmez o kadın düzelmedikçe onların evlilikleride düzelmez. Ufak  bir tartışmada kimsenin haberi yokken kızını alıp gidiyo. Annem karışmaz, kaynanalık yapmaz ona rağmen burnumuzdan geldiler. Kardeşim evlilikten soğudum diyo. Bizde en son herşeyin hayırlısı olsun vardır bir hayır dedik.
(2,368 puan) tarafından
Cmmm koyuyorum esim ile hee bir araya geldignde ya sozune  takar yada hareketlerine kimse yoksa bana der yüzüme.birielri varsa eve gidince uzun uzun msjatar başının etimi yer bayramda tellle oynamasın die kasko göz yapio ters ters bakio annemden soğuyorum gerçekten görüşmek dahi istemiyorum bana gelip evime bahane vermesinden esime.biktim ortalik dağınıksa yardim edebiliosan et edemiosan karışma bukadar karışma iyi olmaz esim gercekten ediyo yardim dioyrm etse bura boyle.mi olur dio her dk yiyip icilio bebis var hamileym ancak bide niye bunlardan esim sorumlu.buzdolabini aciyo duzeltck düzeltme istmeiyorum diyorum kulağına laf gitmio hazır sofraya oturmam,ben zaten dio sonrada kocana bak ilaçları dağıtmış dio kafayi yedirtir cinstten herşeyden kocam sorumlu evin herseyinden hep onun yüzünden batik aldığını koymuo hep tmm arada yapio ama arada bende ypiorm 2 saat mutfak,toplantını bilirim ben bebeyle ilgilenp yapamadığından ... pekala.senin annende karışabilir kardeşine deglmi ama mutlulukları onemli diyor bence aileleri uzak,tutmak lazım annem çok eve girip çıktı yerde esortmnlri gördü çorapları gördü mudahale edio durdu ilk seneden bugüne esim tembelliğe yapabilir insan ben yeri geldiğinde kızıyorum zatn ben aileme.annemide jaynanamidansokmamaya çalıştım kaynanam uzaktı oda cok sinsi laf.sokar arada bebeğine bakmaya geldiğinde ama annem doğumda çenesini tutamadığı için yüz göz olup kavga ettiler
(588 puan) tarafından
Canım Allah senin ve kocanın yardımcısı olsun gerçekten zor bir durum.
(2,368 puan) tarafından
Amin cnm amin yani bu postta.herkes bana hak verdi annen haklı diyen olmadi çünkü  olduğu gbi anlattım be artik burama geldi kara kara doğumu düşmüyorum doğumdan,çıktığımda.yime.bana aynılarını yapacak mi die o evde bebeye baksin diyorm :(
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Karnıma ağrılar girdi
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Gercekten kafayi yemis gbi davraniyo kuzenlerle konuşuyoruz grupta bana yat uyu sen kadar varmi ayni kaynanam çekmişsin laklakci kendi de cani çekse yazar 30 yasindaym fazla deglmi bukdr
0 oy
(291 puan) tarafından
Annen ama bence eğer yapabiliyorsan kendini uzak tut ondan. Çünkü annen gibi insanlar hiçbir şeyden memnun olmazlar hem de etraflarındaki insanları mutsuz ederler. Yıpranan sen olursun. Benim de annem öyle biri, hiçbir şeyden memnun olmaz, sürekli şikayet eder, eşimi hiç beğenmez. Seni iyi anlıyorum o yüzden. 
(2,368 puan) tarafından
Bebeğinin karnı ağrıo 2 gündür ben surekli onla ilgileniyorum surekli yedir içir bana dio ikgilnmiosn kiayabilirmiym ona yemin ederim abartısız 5 6 kez kapısını acik tut aman yav ruma bak yağ sür telefonu bırak bebeyle ilgilen ateşine bak 5 kez ya 5 kafa bu uyuyan cocuk napablrm beni anlayan biri varsa neguzl sen nasl uzak tuttun iste bu dogum da belli etmeden uzak tutmak istiyorum anne kocam evde siz gelmeyin gerek yok
(291 puan) tarafından
Yakın mı oturuyorsunuz canım? O tür mesajlarına sadece tamam yaz bence sürekli. Ya da uzun süre hiç bakma. Doğumunda da sakın yanına alma. Eşinle halledersiniz. En kötüsü durumunuz varsa 10 günlüğune kadın falan tutun. Annene de eşim yanimda olacak sana ihtiyacım yok diye, bakalim ne diyecek.  Allah sabır versin sana. Tabii bir yandan ne de olsa anne insan kirmak da istemiyor, ćok zor. Keske insanlar anlayisli olsalar ya.
(291 puan) tarafından
Canim senin annen benim annemden daha fena. Benim anneminki sadece lafta. Eşimi sevmedigi icin benim eve yilda 1 kez falan geliyor ama benim surekli gitmemi istiyor. Ben de annem kirilmasin diye haftada bir gidiyorum. Su an virusten dolayi gitmiyorum. Tabii gittigimde oturdugum tüm vakti zehir ediyor. Esimle gittigimizde de surekli bir laf falan sokuyor esime. Ama esimden cekiniyor gene de. Esim sert biri.  Esim de o yüzden sene de 1 falan gider. Bizim evlerimiz uzak simdilik. Dogum yapinca yakinina tasinacagim ama annem hic istemiyor cunku annem bebege ya da bana bakmaz, kendisi bastan söyledi cunkü oyle bir durumda kalmak istemiyor, surekli hastayim deyip ben bakmama getiriyor. Zaten ben bakmasini da istemiyorum o yuzden benim problemim seninki kadar buyuk degil.
(2,368 puan) tarafından
Evt cnm yani 15 20dk ara var araba ile 10 dk  .. pismanim baska şehre taşınsaydım keske amin cnm amin bna bugun dior bak ogun azarladim üzüldüğümü beni çok yiprattigini söyledim bugun yine ayni çocuğum hstaydi sen onu kıymetle kucağında dursun kocama is buyur sunu getir bunu getir başkasın kocası kar i gbi is tutar sennki az yapio yıpratma hamilesin bu laflaryla yipraniorum haberi yok az önce ya kaynana çekmişsin laklakci bebeye bakamadin zayıf telefonu bırak yazma msj başkasına boyle msjlar atıyor bna kafayi yememek elde mi hic anlayış yok sinir hat safada annen de anlayışlı olup bna çaktırmamalı moral vermesi lazım var drumumzda kadin tutmam cnm ya oda olmaz gbi yemek yapip gitsin diyorum gir dememede alınıyo hem kendi dedi evim yakin yemeğinizi yapar kocan evdeyken giderim die isime geldi ben onu istememisim bana iyiligi dokunmuoki laflariyla beynimi yedi bitirdi mahvetti
(2,368 puan) tarafından
Evet Annem fena esime tembelsin bi insan hic mi isi beceremez dedi esime nolur sabret duyma dedim tmm dedi asiri sinirlendi bak annene soyle itici konuşmasın dedi ama annem susmadı doğumda yemek yermisiniz diye enişteme soracakmış iki dk uğradıydı kendin yemek yedinde karını bizi unuttun da tamamen annemin kafa yapısı sordu on kere mi soracak ısrar etmedi janrında yemişler bseyler annem yok et yiyemem yok sunu yiyemem yiyemem dediği için yaptirip getiremedide  bnim esimle gülüp sakalasirlar esim de sert biridir lafinida esirgemez ama hep ben is tutuyorum bakim yapmuorum kendime annemin gözünde bu esim de yan gelip yatıp etrafı toplamı annemler geldiğinde kar i gbi bna yardımcı olmasını bklio is tutmasını bazı erkkler oyleymis .. neden sana bakmak istemez doğumda mi bulunmyacak annem bebege bakmamak için hastayım kaynanan gelsin die az başımın etimi yemedi kolum ağrıo çocuğu kaldıramam bakıcı tut fln onda da çok üzdü bnim tek isteğim doğumdan snra 1 2 gun yemeğimi yapsınlar ve gtsinler esimde 20 gün evde olursa annem esim varken gelicek mecburen kvga gürültü olmaz ins geçen ki gbi evleriniz yakin deglmi çenelerini tutamiolar degilmi biraradaykn annemle eşine de yapsn sen 2 sezeryn olcqn yenegude yapsin yemuzligude çocukara baksin dio bn elimi biseye surmesem mutlu olacak tatile gidersek annemi götürdük blki diom yok artık geçtiiii
0 oy
tarafından
Aynısını  benim  annem  yaptı  bugün  bugün  baştan  sona eve giriştim  temizlik  bitti yemek bulaşık  derken belime ağrı  girdi anem aradı  yorgun musun doye israr etti bende çalıştım  is güç  yastık  çarşaf  filan değiştim  dedim ben mutfaktayken eşimi  aramış  sevgi  hamile yardim et ona  günahtır  daha küçük o demiş ☺yani demem o ki anne evladına  kıymıyor  kıyamıyor  işte  
(2,368 puan) tarafından
Eşin ne demiş peki sen blki zevkle yapıosun blki esin yardim edio temizlik yapip stres aticaksn bu kiamamak degil guc uzmek gbi glio bana cnku asiri mudahele bugun de susmadı başka adamlar kar i gbi is yaparmış az yardm edioms hic yapmayanlar var
tarafından
eşim  de  sen söylüyorsun  dedi bende he öyle  dedim  ben söyledim  de git kocami ara demedim dedim o da güldü  benim ko çok  üşengeç  sen git açtığım  posta bak görürsün  ☺
(2,368 puan) tarafından
Bakayım cnm postlarina bi merak ettim :) benim esimde üşenir ama yapar smdi annemin yanında bebeyle az ilgilenrse ortalıkta döküntüyü almazsa 2 bayan mutfaktayken yani biz esim gelip yardim etmezse gidene kadar konudur bide msjatar sen kizniomusun bu duruma esin de espriyle yaklasiyo artik demekki benimki oyle degl
tarafından
Ne bileyim valla herkes değişik  ana değişik  koca degisik baba değişik

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 726 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 215 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 570 göst.
0 oy