0 oy
2,026 göst.
Diğer kategorisinde (170 puan) tarafından

Bn gebeliğimi kürtaj olduktan 2 ay sonra kaldım kurtajdan dolayı adet olmuyorum diye düşündüm 10 gün oldu bir türlü gelmiyo eşimde test alms yok çıkmaz dedim yaptım testi çamaşır asmaya gittim bi geldim çift çizgi inanmadım bida yaptm oda aynısı ağlayarak eşime gittim ve testi verdim tarifi olmayan şaşkınlık ve mutluluk Allahm herkese nasip etsn insallah siz nasl öğrendiniz guzel anneler ve hamişler biz 30+4oldk cok şükür :)

35 Cevaplar

0 oy
(81 puan) tarafından
Ben gebe kalmak istediğim için kontrole gitmiştim bir sakınca varmı diye adetim çok düzenz 3 ayda bir  adet oldugum bile olurdu   . Doktor bana kistlerin var ve ilerlemiş bir rahim iltihabın var bu durumda cocugunun olması zor dedi . Tedavi olmam gerekiyormus bana iltihap için bi dünya ilaç verdi kistlerim içinde adet olunca gel dedi  . Ben bu kontrolden 1 ay sonra trabzona gezmeye gittim adet olmadm  1 ay orda kaldım adet olmadm  ama çok bulantım oluyordu beni araba tutuyo hemde  kistlerm cok bulanto yapıyordu . Orda benim göğüslerim şişti sürekli mide bulantım var ve çok üşüyordum  kayınvalidem bana hamilesin diyip duruyordu ama ben hamile kalamıcagımı bildiğim için  ihtimal vermiyordum . Trabzon dönüşü arabada kusmaya başladım bursaya gelene kadar .  İlaç kullanıyorum  diye eşim gidip test aldı  vicdanımız rahat olsun diye . Ben testi yaptım ağlayarak eşimin yanına gittim oda ben hastayım diye bana bişeyler hazırlıyo mutfakta . Beni ağlayarak görünce negatif cıktı ondan aglıyorum giye testi ortadan kaldırmak için banyoya gitti daha önce negatif cıkıyor diye cok ağlıyordum öyle sandı sonra çöpe atcakken çifr çizgiyi gördü beni kaldırdı sarıldık tabi ben susmadm ama sevinçden daha çok şok yaşadık diyebilirim . Bu arada öğrengiğimizde 6+4 dü doktora gittikten 2 hafta sonra gebe kalmısım Allah herkesi sevindirsin doktor bana olmaz cocugun dediğinde hayatm basıma yıkılmıştı suan 38 haftalık 
(170 puan) tarafından
Masallah canm sağlıkla kucağına alrsn ınsallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
(81 puan) tarafından
Amin canım hepimiz alalım inşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk düşüncelerimiz vardı 1 ay korunmadik adet olmama 1 gün vardı karnım çok ağrıyordu dedim kesin adet olck bu ay tutmadı dedim galiba :) iki gün geçti yok yine olmadım 

Dedim test al bana askm gtti 4 tane getirdi yaptım biri silik çıktı nyse sabah yaptım ful kırmızı iki çizgi çıktı :) bnde eşime gttim verdim bak bana oluyosn dedim diretk sarıldı bana :) bnde aynaya gttm bakıyorum kendime Hatice anne oluyosn diye iki tane salladım kendime :)
(170 puan) tarafından
Güldürdun beni ya hayrlisi olsn inşallah:))
0 oy
(164 puan) tarafından
Çalışırken iş yerinde arkadaşlarla öğrendim hem bi bebek ayakkabısı alip küçücük bebek ayakkabısı kocaman kutu yaptım eşime sürpiz yaptım öyle öğrendi 
(170 puan) tarafından
Hayrlsi olsn canm
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Ben ilk bebegime evlenir evlenmez kaldim hic hastalanmadim. Cok erken oldu diye aglamistim.kimseye demek istemedim bi acayip düşüncelere daldim. Suan okadar pişmanimki yavrum oldugu icin agladigima.:( Bebegimin kalbinde sıkıntı vardi 31.haftada dogdu 3gun yasadi kaybettim kizimi. Tabi boyle bise yaşayınca insan tekrar istiyor. Sezeryan olmustum 1yil en az korun diyordu herkes. Ama saglik ocaginda en 4ay korunun dediler esimde yanimdaydi. 4ay bitti biz hemen olsun istedik. Allah a sukur ki yine hemen oldu. Ben bu sefer olmaz hemen diyordum ama daha adetim gelmeden test yaptım şükür cikti. Esime gelince aksam gosterdim dondu kaldi. Baya kendine gelemedi. Cok mutlu oldu. Sonra bi baktik kendimizi erik dali oynarken bulduk :DSimdi ikinci kizama hamileyim.28+6haftalik. Rabbim bu yavrumu sag saglim kucağıma almayi nasip etsin insAllah.:)

(170 puan) tarafından
Cok zor bi süreç olmstr canm Rabbim şimdiki bebeğine ömür versn inşallah sağ salim kucağına alrsn canm insallah
(7,402 puan) tarafından
Amin canim oyle oldu. Ama bu gunumuze sukur Rabbimin takdiri elden bise gelmez.
0 oy
(373 puan) tarafından

dusugum olmusdu kurtaj yapmak zorunda kaldim.kurtajdan sonra adet tarihlerimde gecikmeler oluyordu.haziranin sonu adet gordum.temmuzun sonu geliyor adet olmiyorum hic bir hamilelik belirtisi yasamadim kusma mide bulanmasi tansiyon inmesi:Dagustosun ortalari oldu esime test al dedim.aldi baktim annney hamile imisim.o kadar sevindim esime soyledim ilk basda inanmadi kandirma beni dedi:D:angel:soonra testi gorunce sarildi opdu hala o gunu unutmuyorum guzel gundu<3:P

(373 puan) tarafından
Suan 39+4gunlugum kizimi bekliyorum 3 gunum kalmis doguma kiz gelmek istemiyor
(170 puan) tarafından
Ay cok az kalms canm cıktı çıkcak nerdeyse Allah uzun ömür versin inşallah
(373 puan) tarafından
Sag ol canim tum hamislere dogulmis bebislere saglik sihhat versin rabbbim aminn
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Adetim düzensizdi 34. Gün lekelenme geldi test aldım sabah işe gitmeden önce yaptım ve çift çizgi zaten bekliyordum  :) tabi eşim inanamadı doktora gittik ultrasonla baktı kese göründü ay nasıl mutlu olmuştuk :) 33 haftalığız 
(170 puan) tarafından
Çok guzel bir mutluluk hayrlısı olsn insallah
0 oy
(73 puan) tarafından
Ben normalde biber yemeyi çok severim pişmiş veya pişmemiş kaynanamlarda biber yerken tiksindim bide ondan öncesinde sürekli bir acıkma hali vardı bende eşim Gülden acaba hamilemisin dedi yok be dedim daha Kurban Bayramı'ndan 1 hafta önce adet oldum dedim.. neyse eve geldim içime kurt düştü gebelik testi aldım sabahı beklemeden yapayım dedim anında iki çizgi çıktı hemen hastaneye gidip kan verdim 1.5 aylık gebe oldugumu öğrendim :)) 29 temmuzda hamile kalmışım üstüne görme oldu benimki o anki mutluluk gerçekten paha biçilmez rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
(170 puan) tarafından
Hayrlsi olsn canm beklenmedik anda geliyo bebisler
(73 puan) tarafından
Aynen canım :)
0 oy
tarafından
Oğlum daha 4 aylıktı adetim 10 gün geçmişti elime söyledim elimde 2 aylık hamileydi o zaman test yapalım diye tutturdu yaptık çift çizgi eltim hemen görümcemi aradı herkes mutluluktan havalarda tabi bende düşünüyorum ikisine birlikte nasıl bakıcam diye :) neyse eşim geldi eltim koştu hemen söyledi eşim inanmadı testi gösterdim adam şok tabi :) şimdi 25 haftalık olduk ikinci oğlum geliyor 
(170 puan) tarafından
Hayrlsi olsn canm olsn ikiz gbi büyücekler
tarafından
Aynen öyle olacaklar olsun hayırlısı buymuş
0 oy
tarafından

Tesdüfen hastanede öğrendik eşüm kaynanam kayınpederim hep birlikte öğrenmiştik :D:D

(170 puan) tarafından
Herkese supriz bebek geliyo:))
tarafından
Doğdu oğlum kucaklarından inmiyo :) =
(170 puan) tarafından
Masallah canm cok sevilir
0 oy
tarafından
Ben düğünümden 2 hafta önce adet olmustum dügünüm oldu 15 gün sonra adet günümdu  olmayinca görümcem test yapalım dedi gidip erken gebelik testi aldı geldi hemen yaptim çift cizgi çıktı inanmadik gittik acile kan verdik orda öğrendim hamile oldugumu eşimden kaza yapmıştı hastanedeydi orda haberi verdik hem agliyo hem gülüyor gelip sarıldı bana simdi 38 haftalık hamileyim 
(170 puan) tarafından
Az kalms artk gelmesine bebişim sağlıkla kucağına alrsn ınsallah canm
tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
(905 puan) tarafından
Esim soyledi bana;))
(170 puan) tarafından
O nasıl oldu kız:)
(905 puan) tarafından
1 bucuk yilik ewliyim  bebek hic dusunmyrdum hani olrsada süpriz  olsn istyrdm adetim 10 gecikti normalde   cok gecikir 15 17 olr bazen ramazan oldu hala adet dglm tabi öğrencilerimle  ip top oynuyrm bilerek  adet olyim diye  neyse  olmadm annem ewini tasyi yardm  a gittim ama nasl  sirtim agryr 3 kaldm yardim ettim snra gece  saat bir  esim hastaneye gdlm  dedj gittik igne yapti bi kan da verin dedi doktr verdik   yarin ben okul çıkışı  alrm dedim    hastane bize çok  yakin  ewe geldik  unutmusum kan verdiğimi 2 gun gecti esimle kuzenleri  ile dsrda otrmsz benmde aklima gldi  kan testimi almdik dedim ben birazdan alrm dedi neyse saat 12 gece gitti almaya  saat 1 di geldi askm dedi bebek dusunelm mi falan bende nerde  cikti dedim  hamilesin dedi ben sokk saka inamdm  yeminler  etti sonuc elimde inanmdm  sabah  oldu bnm kardesim doktr  ona  direk attim gozun aydin 1 bucuk aylik hamilesin dedi halaa inanmdm okuldan  ciktm  ewin orda ki hastanye geldm  onlarda ayni seyi diyince inandm hamile olduguma
Cok skr iyiki de olmsm simdi  bebegim 2 bucuk aylik
(170 puan) tarafından
Masallah yaa çok güzel bir supriz olms sana canm
(905 puan) tarafından
Eet cmm.baya hemde
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Ben evlendiyimin ilk ayi hamile kaldim adetim gecmiwdi ama bilmiyordum adet gecince hamile kaliniyor:Dbide cocukdum daha ben 18e yeni gecmiwdim ewimde 20deydi HIC duwunmuyordukda sora bana halsizlik filan geldi her gorumcem wupelendi adetimi sordu bende 1ay artik olacak ki adet olmuyorum dedim kizim sent salakmisin falan dedi:Dhemen test aldi test yapmayida bilmiyorum tabii :Dgorumcem anlatdi yapdim bide baktim cift cizgi ewimde iwdeydi resmini atdik oda anlamadi bu be diye sordu hamileyim dedim woka duwmuw wawkinliktan babasina arayip soylemiw:D

(170 puan) tarafından
Kiyamm yaa çok güzel bisey insan bi afallıyo zaten bikere
(6,681 puan) tarafından
Evet canim rabbim isteyen her kese nasjb etsin)
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Daha 4 aylık evliydim o zamanlar doğum kontrol hapı kullanıyordum alerji yüzünden bırakmak zorunda kaldım daha erken diyordum dikkatte etmiştik ihtimal vermiyoduk 3 gün reglim gecikti akşam eve dönerken eşime gebelik testi alicam dedim ne nasıl falan dedi aldım eve geldim ama yapamadım eşim yap yao diyodu sabah yapılıyormuş dedim darlamasın beni diye sabah 6da beni dürterek kaldırdı kalk hadi yap diye ben tuvalette o kapıda bekliyo bi baktım testin ikinci çizgisi var ama dağıldı çizgi tarihine baktım geçmiş tarihi dedim bozulmuş yattım geri  yatağa çünkü olmadığına eminim regl ağrılarım vardı :) ben uyumaya hazırlanıyorum eşim kalk eczaneye gidelim diye beni zorla kaldırdı saat 9da eczane eczane gezip test aldım adamlar ne dedi arkamdan acaba hava aydınlanmamıştı neredeyse daha ve nasıl yağmur var :) eve geldim eşimi zorla ise gönderdim ben yaparım sen git diye yaptım hepsinde ikinci çizgi sabahın 9 buçuğu eşimi aradım baba oluyosun dedim iş yerinde babasının yanındaymış hmm tamam tamam güzel dedi kapattı telefonu yüzüme yarim saat sonra aradı tabi ikimizde şok ben ağlıyorum ben istemiyodum diye çok şükür rabbim aratmadı isteyen herkese nasip olsun:)
(170 puan) tarafından
Üzülme hic Rabbim aratmadan nasip etmis ne güzel hayrlsi olsn canm
0 oy
(64 puan) tarafından
Ben 4 kasımda evlendim 11 aralıkta öğrendim gebeliğimi neyse iste cok istiyordum eşim erken diyordu adetim gecikti 6 gün neyse sağlık ocağına gittim idrar tahlili yaptırdım çıkmadi kan tahlili yaptırdım çıkmadi neyse bundan 2 3 gun sonra annemlere gittim yengem hep başından beri hamilesin diyip duruyordu ogun otururken bana kanka sen hamilesin dedi yengemle biz birbirimize kanka deriz bu arada ya dedim yok kan tahlili idrar tahlili yaptilar yok cikmadi adetimde 9 gun falan olmustu gecikmisti olmamıştım yengem dedi iyi ben test alip gelcem bidaha bakicaz cikmicak bak görürsün git al dedim aldi yaptim bekledim 2 cizgi cıktı biri silik çıktı heyecandan oynadim bildigin hemen evden cikar cikmaz saglik ocagina gittim idrar yaptim ordada cikti silik cikmadi ama tam belliydi ondan sonraki gun hastaneye gittim kan tahlilinde çıktı cok sevinmistim megersem 3 haftalik hamileymisim :)
(170 puan) tarafından
Allah kucağına almayı nasip etsin ınsallah canm
(64 puan) tarafından
Insallah canim hepimize nasip etsin :)
0 oy
tarafından

Benim de ikincisi zor oldu 2 ay bekledim bi baktım kimyasal gebelikmis ilk defa yaşadım sonra bekledim bekledim olmadı taa ki 5 ay sonra hiç düşünmemiştim hamile olabileceğimi sorun var diye kadın doğuma gittim hatta bir sürü ilaç hapından tut iğnesine kadar yedim bir hafta sonra bi baktım yerlesme kanaması adet sandım bi hap daha yutayım derken suçluluk duygusu hissettim sonuçta annelik kutsal bisey demek ki içime doğmuş sonra baktım adet olmadim Dr gittim 1 gün kala hamile olduğumu ogrendim hiç beklemiyordum çok şaşırmıştım üstelik  :D

(170 puan) tarafından
Hayrlısı olsn canm gerçekten bebisler hic ummadık zamanda geliyolar cok şükür Rabbim aratmadn nasip etmis kimsenin kucağını boş bırakmasın

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 2,785 göst.
30 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 168 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sukran288 (1,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.