0 oy
2,001 göst.
Diğer kategorisinde (170 puan) tarafından

Bn gebeliğimi kürtaj olduktan 2 ay sonra kaldım kurtajdan dolayı adet olmuyorum diye düşündüm 10 gün oldu bir türlü gelmiyo eşimde test alms yok çıkmaz dedim yaptım testi çamaşır asmaya gittim bi geldim çift çizgi inanmadım bida yaptm oda aynısı ağlayarak eşime gittim ve testi verdim tarifi olmayan şaşkınlık ve mutluluk Allahm herkese nasip etsn insallah siz nasl öğrendiniz guzel anneler ve hamişler biz 30+4oldk cok şükür :)

35 Cevaplar

0 oy
(745 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde olmuyordu 5 yıllık evliyim 2 defa tüp bebek yaptık yine olmadı adetlerim zaten düzensizdi.. Poliksitik over var bende ne bitkiler aldım ne testler yaptım hepsi negatif ne hocalara gittim boş. Ve en son eşimle tartıştım babamlara gittim meğer hamileymişim ordan da mersine git sen teyzelere tabi babamlarla beraber 1 hafta kaldım orda ama hergün aqua parka gittim metrelerce yüksekten suya kaydım her akşam koşu yarışı yapıyoruz kuzenlerle sabahları spora gidiyorum falan hamileyim haberim yok ;) sonra beraber İstanbula döndük arada mide bulantısı oluyor ama kimin aklına gelir hamilelik bide bende kist var dedim kist ten bulanıyor çünkü başıma gelirdi hep ... 1 ayda annemde kaldım hergün nargile falan gezme tozma bilmem neler ama felaket başım ağrıyor ne ağrı kesiciler alıyordum kabızlık oldu kabız ilaçları aldım normalde de asla kabız olmam başım sık ağrımaz bende strese yordum eşimle kavgalıyız ondan diyorum ;) sonra neyse beni almaya geldiler barıştık falan eve gidince bide benn adet olmadım 3 ay diye adet söktürücü kullandım ve yine adet olmadım sonra heralde menepoza giriyorum diye doktora Bi gittim 3 aylık hamile olduğumu öğrendim eşimde dışarda ben tabi şoktayım doktor da eşine müjdeyi benn vereyim dedi ben hala şoktayım konuşamıyorum bile ya diyorum önce beni inandırın Allah aşkına dalga geçmiyorsunuz dimi diyorum hayır diyor ne dalgası gülerek ;) eşimi çağırdı müjdeyi verdi oda aynı benim gibi şokta 3 aylık olduğunu söyledi kan testi yapalım diyorum doktorda kızım burda 3 aylık bebek var kalp atışı var bebek oynuyor diyorum sen bana kandan bahsediyorsun dedi o günü asla unutamam şu anda 35 haftalığım kızımın engelli olacağını falan söylüyorlar şu mübarek gün hürmetine rabbim hamileliğimi nasıl sır gibi sakladıysa kızımıda öyle sağlıklı yapsın inşallah canım biraz uzun oldu helal et hakkını bizimki 5 yıllık Bi hikaye ;) 
(170 puan) tarafından
Bnm ilk gebeliğim aynıydı bizim eşimle barışmamıza vesile oldu o kadr sigara içtim oruç tutmstm kusuyodum ama aklıma hic gecmemsti gebelik  Rabbim bizden aldı onu vardır Rabbimin bildigi bende 10 haftalikti kürtaj oldm sonra tekrar nasip oldu cok şükür Allahm herkese nasip etsn insallah insallah bu gece hürmetine sağlıklı hayrlı evladın olur testlerede inanmamak gerek cok yanıltiyo üzme kendini sakn
(745 puan) tarafından
Allah razı olsun canım rabbim seninkinde kucağına almayı nasip etsin inşallah...  8 aylık hamileyken aldırın dediler çok ısrar ettiler biz kabul etmedik bu canı rabbim verdiyse rabbim alsın dedim.. Artık allahtan mucizemi bekliyorum canım
(170 puan) tarafından
Insallah canm Rabbim sağlıklı hayırlısını nasip etsn iyi yapmssn kıymamssn meleğe
(745 puan) tarafından
Nasıl kıyılır ki rabbim iyi verince iyi de haşa kötü verince kötü mü olcak oda benim sınavım oda benim meleğim ama yavrumun acı çekmesini istemiyorum inşallah doktorlar yanılır
(170 puan) tarafından
Insallah canm cok guzel dusunmssn
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından
Ben 3 sene önce kürtaj oldum  çocuğum olmadı o kürtaj dan sonra  3 yıl boyunca ağladım zirladim niye bnm çocuğum olmuyo  sonra  artık umudumu kestim evlatlık alıcam dedim yada tüp bebek  buna baş ağrısı başladı  bikacgun sürdü Bn  stresten de düşündüm eşim ağrı kesici verdi iki defa içtim sonra bı hafta öyle geciktim  ama Bn yine aklıma bile gelmiyor ağrı kesici den diye düşündüm   eşim test yap dedi yaptım  bi de ne goruyum çift çizgi  ona  mucize gibi bişey Di şuan 20 haftaligim
(170 puan) tarafından
Masallah Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsn insallah canm hic beklenmedik anda supriz yapıyolar:)
(22 puan) tarafından
Öyle valla Rabbim  herkese yaşatsın bu mutluluğu  cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben adetime 4 gün varken bulantı ve halsizlik olmasindan şüphelendim:))) test yaptım silik çıktı:)
(170 puan) tarafından
Hemen anlamssn canm :) hayrlisiyla kucağına almayı nasip etsin ınsallah
(7,118 puan) tarafından
Amin kuzum inşaallah.
0 oy
(340 puan) tarafından
Adetm ikk gun gecti diye oylesine test yaptim ikinci silik ckti hmen saglk ocagna gttm cok yenydi simdi 38haftalgm
(170 puan) tarafından
Masallah az kalms sizin nasl geçti 38 haftanz:)
(340 puan) tarafından
Çok şükür canm hc hamile gibi degldm normal yaşantıma devam ettm :)
(170 puan) tarafından
Ay ne guzel benm kız fena biraz bide şeker cıktı bütün hepsi beni buldu ınsallah az kaldi sağlıkla kucağımıza alrz
0 oy
(8,868 puan) tarafından
Benim günum gecmişti 4 5 gun fln ama olduğuna ihtimal vermiodum. Çnku normalde de günum geçer ve henüz o ay bebek duşunmeye başlamştk hmen olmaz diodum :) 

Sonra eşimle gittik test aldk. Ertesi gün ilk idrarmla yapcktm ama sbahn 5inde uyandm ve yaptm pozitf :)) tbi ben hala inanamiorum olduğuna. Test yanlştr fln diorum. Ve o gün kasklarmda inanlmaz yanma sancı gbi değişk bişey vardı... 

Eşime ddm test pozitf ama güvenemedm bide kasklarmda çokk ağrı var ddm. 2 3 saat sonra doktora gittk ve keseyi görduk ☺☺ 

Şuan 15+4üz şukurler olsun..Rabbm hrkese hayrlı kolay doğumlar nasip etsin.. ❤
(170 puan) tarafından
Masallah bende hep hastalancam sanmstm kasiklarim agriyodu aslnda bebiş yapyoms Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsn insallah canm
(8,868 puan) tarafından
Amiinn inşallah ☺☺ evt bnde de vardı kasık ağrıları :)
0 oy
tarafından

Sabah aşırı bulantım oldu bir anda geldi adetim geciktiği için diye düşündüm çünkü bulantı ağrı çok oluyordu sigara da içiyordum  sırf ya varsa ve sigara içiyorum düşüncesi yüzünden gittim aldım eve geldim eşim geldi arkamdan söylemedim tabi ki gittim banyoya gizlice yaptım anında çift çizgi oldu o şokla çıktım lavabodan eşim suratıma baktı noldu sena tuvaletten bu şekilde çıkan ilk insanın ne yaşadın içerde deid Bana :D bende banyoya götürdüm gördü evde bağırmaya koşmaya başaldı en son cama gidiyordu açıp bağırmaya zor tuttum :D

(170 puan) tarafından
Biz eşimle ikizde aglamstk mutluluktan cok guzel bisey canm
0 oy
(571 puan) tarafından
Bende Ekim ayında kürtaj oldum 3 ay sonra midem bulanıyordu sürekli doktora gittim test yaptı hamilelik yok ama b12 çok düşük çıktı iğne verdi 1 2 hafta sonra bulantım baş dönmesi şiddetlendi bayilcak gibiydim evde eşimde eve geç gelicekti sonra zil çaldı halamla eşi geldi kapıyı zor açtım onlarda beni öyle görünce acile götürdüler  muayene oldum doktor önce kan değerine bakalım gebelik varmı diye sonra bakarız diğerlerine dedi sonra teste baktı 45 mi ne çıktı başlangıcı olabilir olmayabilir dedi 2 gun sonra kadın doğuma gittim orda da test yaptı gebelik varmış ama doktor bana olamayabilir dedi ne üzüldüm ne sevindim sonra başka hastaneye gittim direk ultrasonla baktılar bebeğin kesesi görünüyor dedi 3 hastane değiştirdim diğer ikisinde beni yanilttilar net bişey demediler yani sevinsemmi uzulsemmi arada kalmıştım çok şükür şuan 3 ayimiza girdik :)
(170 puan) tarafından
Bnde kürtaj icin kontrole gittim canm doktorum adetliyken gel icinde ne olduğunu anlamadm dedi bnde hep adet olmamı bekledm meğerse bebekms:))
(571 puan) tarafından
Ne güzel ya Rabbim bebeği olmayanlara da versin inşallah
(170 puan) tarafından
Insallah canm her  gece dua ediyorum bi yaknm kalamiyo tedavi görüyo ınsallah olur Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
(571 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah benimde çok tanıdığım var olmuyor üzülüyorum ama vardır Rabbimin bi bildigi
(170 puan) tarafından
Tabi canm Rabbim herkese nasip etsn insallah
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Biz daha yeni evliydik 35 günlük evliyken test yaptım eşime gösterdim inanmadı çok samimi arkadaşlarımız bizdeydi o da hamile hatta teste onun idrarını damlatıp şaka yaptığımızı düşündü zor inandirdim yani yemin falan ettirdi :D 

(170 puan) tarafından
Bende olsam inanmazdım oyle olunca şaka sanarsm adam sok olmstr:))
(3,458 puan) tarafından
Şaşırdı canim hemen hamilelik tribine bile girdim o akşam çok eğlenmiştik:)
(170 puan) tarafından
Ne guzel bi anı canm hayrlısı olsn insallah
(3,458 puan) tarafından
Amin canim hepimizinki hayırlısıyla gelir insaallah
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Benim adetim geckmisti arada stres yapinca gecikiyordu bi kac gune oluyordu. Esimin arkadasinin hanimiyla pazara giderken test al dye tutturdu bende hic test falan gormemisim iyi tamam alayim ama bise ckmaz bosuna dedim olsjn al dedi yedi bitirdi beni. Aldim ama yapmicam 7 gun gecsin dedim tm dedi. 4. Gün icim icimi yedi acaba yapsammi dye dusundum temizlik yaparken bi anda aldm yaptim. Evi silmeye devam ederken sehbada gozume takildi:) anaaaaa demisimm oturdum dondum kaldim noluyo lan dedim ruya gibydi:) hemen arkadasi cagirdim bu gercekmi dedim o da evet bebek sana el salliyor resmen dedi:) ertesi gun kan testiyle emin oldum esime kutunun icerisinde emzik aldm sana hediyem var dedm. Acti bakti emzigi eline aldi hala kutuda biseyler ariyor sonra bi bakti gercekmiii dedi:)) boynuma sarildi aglastik falan cok guzeldi bee:) 
(170 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Cok guzel tarifi olmayan bi mutluluk canm hayrlisi olsn insallah
(1,064 puan) tarafından
Aynen ne ara dogurdum anlamiyorum:)
(170 puan) tarafından
Bende doğurmak istiyom özledim çok
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Kaynanam soyledi :D:D

(3,458 puan) tarafından
O nasıl oldu kız:))
(2,931 puan) tarafından
Rahatsizlandim acile gitmiştik kan testi yaptilar sonucu kaynanam almaya gitti arabada yatiyodum ben :) elinde kagit aglayarak geldi mujdemi isterim diye :)
(3,458 puan) tarafından
Hee iyiymiş buda :)
(170 puan) tarafından
Sennkide tam şok olmalk cnm:)
(2,931 puan) tarafından
Adetim 2 hafta geçmişti beklediğim biseydi ama eşimle dona kaldik hicbisey diyemedik sevinemedik :)
0 oy
(452 puan) tarafından

Bizimki planlıydı cnm, adetim 1 gün geçti test yaptım ama şaşırmadık planlı olduğu için 

Ertesi günde doktora gittik 7+3 haftalıkmış:)

15 nisanda 10 aylık olucak yavrum :)

(170 puan) tarafından
Masallah Allah uzun ömür versin inşallah
(452 puan) tarafından
Amin cnm, hepimizin evlatlarına inşallah
0 oy
(8,082 puan) tarafından
4 gün gectı regl dönemim.Ihtımal vermıyodum daha once de defalarca yapmıstım tek cızgı cıkıyodu.o ara esımı ısten cıkarmıslardı ıster mısın bebek olsun dedım.Sonra test yaptık cıktı baya bı sok olduk ınanamadık ben sureklı ben hamıleyım dıyodum esıme ne halt ettık bız felan ıcımde bısey buyuyo felan gıbı bır suru sacma lakırtı :) 23 haftalıgız su an bı kızım olacak ınsallah babasıda daha bugun tekmesını hıssettı :) 
(170 puan) tarafından
Masallah hayrlisi olsn canm benm eşimde korkmuyomsn diyodu:))
0 oy
(169 puan) tarafından
Çok denedik bizde her ay hüsranla son buluyodu adetim 3 gün gecikti eşimle gidip test aldık 2 tane aldı bide manyak ertesi sabah eşim işe gidince yaptım testi Saat 8 gibiydi anında çift çizgi oldu test bana bakiyodu ben teste Allahım o nasıl bi heycan anlatamam evin içinde bi oraya bi buraya gidiyorum eşimde 11 gibi mesaj attı yaptın mı testi diye yapmadım dedim bi kaç gün geçsin öyle yapıcam falan dedim inanmadı 'Bana baba oluyosun de ' diye mesaj attı Akşam oldu geldi hala bi merakla soruyor testi bi hediye paketine koydum sen dünyanın en harika babası olacaksın yazdım yanında da eşimin bebeklik patiklerini koydum verdim manyak adam öyle bi sarıldı ki canımı cikarticakti :D Şuan 36 haftalık olduk bi kızımız olucak nasip ederse Rabbim ❤
(170 puan) tarafından
Cok guzel yaa benmde prensesim olucak ınsallah cok guzel bir heyecan hayrlisi olsn canm
0 oy
tarafından
Benim ikinci cocigum aslinda dusunmuyordum daha benim yuzumde boyle kistli sivilceler cikti oonun tedavisini oluyirdum uc aay fln oldum ama okadar antibiyotik bi boka yaramadi. Alerji oldum alerji ignesi vuruldum .  Sonra adetim gecti ben tabi aklima hamilelik gelmiyo doyorum kesin bukadar antibiyotik zarar verdi icime... Doktora bi gittim........ Allah immm hamile ciktim ben sok esim sok esim gulup duruyo ben tabi once canim sikildi falan... Sonra dedim ki Rabbim ne verirse hayirlisini verir. Herserde bi hayir varmis dedim alerji oldum antibiyotik biraktim. Allah tan alerji oldum yoksa o haplara bilmeden devm edecektim... Sukur Rabbime suan suan tekmeleri bile beni mutlu ediyor.. sivilcemmi elma sirkesi kullandim gectccok sukur:)) ben boyle ogrendim ve oyle boyle 5 ayi devirdik Allah in izniyle Rabbim isyeyenlere de versin insallah
(170 puan) tarafından
Allah kolaylk versn canm isim zor :)
tarafından
Atlattim cok sukur sagol cnm:)
(170 puan) tarafından
Aman olmasn bida takma kafana sende hersyi oluruna brk:))
tarafından
Dogru kuzumda emek olmadan yemek olmuyor iste. Hedefler var vr insallah ulastirir Rabbim:)
(170 puan) tarafından
Haklsn canm devir kotu zaten hedefe ulaşmak için mecbur biraz zorlanıyosn
0 oy
tarafından

Benim de adetlerim duzensizdi o ay yine gecikmisti adet sokturucu icicektim oncesinde test yapayim eger bebek varsa gunah olmasin dedim. Gerci icince de bir sey olmuyormuş da neyse:D O zaman bilmiyordum. Disaridaydik ve gelirken test aldik yolda. Lavaboya gittim yaptim kenara koydum tam esofmanimi cekiyorum bir gozum takildi yapa yapa alismisiz tek cizgi olmasina. Kontrol cizgisi de idrar koydugumuz yere uzakta bilirsiniz. Yakindaki cizgi kipkirmiziydi bir baktim kontrol cizgisi de kirmizi oldu. Sok oldum aglamaya basladim hemen esimi cagirdim :D şok oldu konusamadi donakaldi )) sonra hemen yeni test al dedim kosa kosa gitti baya uzaktaki eczaneye 5 dakikada geldi baktik yine cift cizgi:D sonra da doktora gittik ogrendik bocugumu <3

(170 puan) tarafından
Masallah hayrlısı olsn insallah cok guzel bisey yaa
0 oy
(328 puan) tarafından

canim bende baktim 1yildir cocuk olmuyor ozelde tedaviye baslicaktim kis falan var dediler sonra smear testi istendi falan derken bide yumurtaliklarima bakti ne durumda diye bi doktor bagirdi ben agladim ne oldu ne gördü diye baya korktum dediki kese gibi bisey gördüm direk alttan muane etti ve evet bebek kesesi dedi güldü bende mutluluktan agliyordum şok olmustuk hcg bakti ve 4haftalik hamilesin demişti :)))   ve suan 21haftalik  şükürler olsun ♡

(170 puan) tarafından
Tam supriz olms canm cok guzel hayrlsi olsn insallah
0 oy
tarafından
Adet olucam diye eşime iki gün öncesinden ped ve ağrı kesici aldırttım kasıklarım aşırı ağırıyordu annem geldi kızım senin gözün parlıyor sen hamilesin bak dedi anne altımda ped var hasta oldum olucam dedim içime kurt attı test aldırrtım adet olmam gereken gün çift çizgii süpriiz tam da misafirliğe gidicektik testi gösterdim öyle bir şoka girmiş ki hadi üstünü giyin trafiğe kalmayalım dedi sağ olsun :D bir iki teste bakınca bağırış çağırış çıktı birden hamilemisiiin hamilemisiin diye :Dd
(170 puan) tarafından
Hayrlısı olsn canm anylamams bastan olduğunu:))
tarafından
Sağol canım benim :)
0 oy
(241 puan) tarafından

Canim ben adetime daha 1 hafta vardi sabirsiz bi insanimda biliyonmu icime dogdu var dedim ya kendimi tuhaf hissediyodum sonra bi yaptim cok silik cizgi esim inanmadi bakti filan ben agladim tabi sonra apar topar hastaneye gittik kan verdim 10.12 cikti sonra sevine sevine geldik gecenin bi yarisinda :D suan 11+6 olduk :)

(170 puan) tarafından
Hayrlısı olsn canm ne güzel bir mutluluk
0 oy
tarafından
ben ameliyat olmuştum 20 gun gecti hala mide bulantm bas donmem vardi narkozu atamadi herhalde bünyem dedik ve acile gttik orda baktilsr ettiler 6 haftalık hamilesin dedi doktor bebek canlanms bile dedi ordan cktm surat bes kars ueni ameliyat oldm hic hazr deglm esme kziyorm senin yuzunden diye noldu diyo hamileymism diyorm pişkin pişkin guldu nasl oldu diyo bide bana soruyo nasl olduğunu:)))
(170 puan) tarafından
Hayrlısı olsn canm olsn olms artk yapck bsy yok:))
tarafından
oyle tabi cnm hayrlisi
0 oy
(887 puan) tarafından
Bir bucuk aylik evliydim bi aylik evliyken test yaptm tek cizgi cikti eertesi gun gun larm vardi ddoktora gittim idrar yolu enfeksiyonu dedi ilaclar verdi onlar bitmeden hamile kalamazsn dedi .bnde oyle hemen olsun diye ugrasmiypdum zaten .neyse aradan on bes gun gecti ilaclar bbir iki tane kalmisti ben adet gunumu yanlis hesaplamisim daha adetime bes ggun var saniyordumegerse bes gugun gecmis .karbim sisiyor goguslerime dokunamiyorum noluyo dedim esimden gizli test yaptm ama oylesine doktor yok dedi diye ihtimal bile vermiyordum .bi baktm ikin cizgi silik ne anlama geldigini bilmiyordum eltimi aradm byle byle dedim telefonda bir ciglik atti hamilesiiiiiiiin diye .ben şok .kostur kostur esime soyledim test yaptim galiba hamileyim diye .esim telefonda oyun iynuyordum  .yuru git be surdan dedi inanmadi teti gpsterdim .saka mi bu saka dimi bak sakaysa cokkizarim sonra falan dedi inanamadi inandigi an paha bicilmezdi ama gozler doldu ses buğulandi .:) Rabbim herkese ayni mmutlulugu ve kucagina almanin mutlugunu da yasatsin insallah
(170 puan) tarafından
Hayrlsi olsn insallah canm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 2,762 göst.
30 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 165 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sukran288 (1,529 puan) tarafından soruldu