0 oy
2,605 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Kızlar iki tane ogkum var biri 5yasinda digeri de 6.5 aylık bebegimi görenler bu cirkin ilk oglun daha güzel diyorlar ve venim moralim bozuluyor siz birde ona benim gozumle bakın benim için dünya tatlisi diyorum ama isteer istemez canimi sıkiyolar sizlerinde bu durum başına gelen varmı benim gibi hissedip uzuluyor musunuz

43 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Benim ertagimda da var bi kac tane ama benim cocuklarim dunya guzelli ne bos insanlari takacagim 
(153 puan) tarafından
Haklısın kuzum Rabbim uzun ömürler versin yavrularimiza
(5,519 puan) tarafından
Amin canim insallahh
-Reklam-
0 oy
(705 puan) tarafından
Güzel bakan gözler güzel görür der sinsi bir gülüş atar kafama takmazdim canim :D
(153 puan) tarafından
Vallahi çok güzel kapak bir cevap bundan sonra oyle derim :D başıma gelirse yine
(705 puan) tarafından
Benim eşim sarışın yeşil gözlü ben ise bugday tenliyim gozlerim falan renkli değil hatta eşim benden daha iyi yani o daha yakışıklı canım kocam öveyim biraz:) neyse benim kayinvalideme ilk söylediğimiz günden beri ayy benim oğlum gibi olsun ay ben erkek hissediyorum ayni babasina benzeyecek deyip duruyordu çok üzülüyordum insanın yüzüne yüzüne söylenmez diye ama artik kafama takmiyorum biz herşeyden daha değerliyiz ❤️
(153 puan) tarafından
Aynen canım benim :)) sağlık sıhhat uzun ömürler versin rabbim gerçekten takmıyorum ama sadece anlık can sıkıntısı yani
0 oy
(582 puan) tarafından
Benim ilk kızım çok güzel herkes öyle dio sarışın falan.

İkincisi esmer ve herkes çirkin dio kime benzemiş bu dio ama aldrmyorum çünkü çok seviyorum ve aşırı bağlıym ona :)) söylenenlere kulak aşmayın daha küçükler
(153 puan) tarafından
Canım aynı bende senin gibiyim işte vallahi o kadar tatlı ve başka bir bağ varki bu yavrum ile aramda tabiki ilk oğlumuda çok seviyorum ama bu küçük olduğu için mi bilmiyorum başka yani:))
(582 puan) tarafından
Aynen bilmiyorum ama aşırı bağlıym onsuz duramyorum hiç .
Ayrıca çirkinler büyüyünce daha güzel oluyorlar :-D evlat bu güzel çirkin ne önemi var
(153 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın canım annemde öyle diyor büyüdükçe güzelleştirme sen buda öyle olacak diyor ben çok cirkinmisim :D
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Fotoğrafini merak ettim :) eltime hep aynını dediler çok dengesiz insanlar var eminim çokta güzeldir bebeğin.  Bazen bende düşünüyorum acaba sadece bana mı tatlı geliyor diye boşver takma kafanı 
(153 puan) tarafından
Resim yüklerim canım :))
(7,208 puan) tarafından
Yukliycek misin cidden :)
(153 puan) tarafından
Canım yeni post açtım bak bebeğime:))
(7,208 puan) tarafından
Valla çirkin diyen çarpılır maşallah çok tatlı ve kanı çok şirin rabbm nazardan korusun yavrunu
(153 puan) tarafından
Allah razı olsun canım :))
0 oy
(2,069 puan) tarafından

Yahu bebek bu çirkini mi olurmuş söyleyenleri boşver senin için dünya güzeli o :)

(153 puan) tarafından
Aynen öyle canimm
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Bunu söyleyenler aynaya bakıyolar mı acaba eminim o bebeğin götüne kaş göz çizsen bunu söyleyenlerden daha güzel olur bence takılma boşverr
(153 puan) tarafından
Ahahaha :)) saol canım
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Boyayı mi beğenmiyorlar. Yoksa boyaciyi mi ?

Bu ne kötü kalpliliktir üzülme o senin canin bebekler hic çirkin olurmuymus 
(153 puan) tarafından
Saol canım benim üzülmüyorum sadece can sıkiyolar başka bir şey değil
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Allah akıl fikir versin:angry:

(153 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Man.yaklar hiçbir bebek çirkin değildir o söyleyenlere desene Bi tüyünü yatta biliyorsan Yarat diye valla o söyleyen annem de olsa evime almam 
(153 puan) tarafından
İşte kırmak istemiyorum güya ama onlar çok güzel kırıyor rabbim bildiği gibi yapsın:)
0 oy
(22 puan) tarafından
Çirkin bebekmi olurmuş onlar kurban olsun senin yavruna valla bu insanlar neyin kafasını yaşıyor hala çözemedim
(153 puan) tarafından
Haklısın canım bende anlamıyorum.
0 oy
tarafından
Benim oğlana da öyle söylediler şimdi 1 yaşında maşallah çok toplu yüzünü kıza benzetiyorlar. Her gören bu sefer nazar ediyor sen ne yaptın bebeğini küçükken başka bebekle mi değiştirdin diyorlar. Sürekli nazara geliyor. Ama ne derlerse desinler gözünüzde dünyanın en güzel varlığı onlar boşver takma sen sonradan çok guzellesiyorlar merak etme 
(153 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(48,735 puan) tarafından
ne kadar cok gereksiz konusan insan var ya bebegin cirkini olur mu öyle soylenir mi 
(153 puan) tarafından
İşte var canım :)
(48,735 puan) tarafından
takilma sen kimseye canim herkesin evladi dünya tatlisi begenmeyen sevmesin hih :)
0 oy
tarafından

Rabbim elin gozunde cirkinlerden burda cocuk sahibi olmayanlara 5 10 tane nasip etsin :angel:

(153 puan) tarafından
Canı içinde olsun da çirkin olsun der bizimkiler öyle gerçekten de canım
0 oy
(2,241 puan) tarafından

onu diyenleri yas odunla dovecen... bebegin cirkini mi olurmus onun tek parmagi bile cennet. sakin takma canim bak su daha kotu benim kizi goren de bu kimin sana benzemiyo cok guzel diyo resmen bana cirkiiin diyolar :D

(153 puan) tarafından
Ahahahah :) kız güldüm valla haklsin canım benim saol
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Ne üzülüyon canım bebeğine çirkin diyenler önce dönüp kendi kalplerine baksınlar o gördükleri onların kalplerinin çirkinliğidir rabbimin yarattığı hiçbirşey çirkin değildir bi daha derlerse sende onlara birde benim gözümle bakın de takma sütünü etkiler 
(153 puan) tarafından
Öyle yapıyorum kuzum saol
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Aynısını bende yaşıyorum hatta böyle bi post açmıştım şimdi umursamıyorum herkes kendi tipine baksin
(153 puan) tarafından
:)))) doğru söylüyorsun canım bende takmıyorum o anlık Can sıkıntısı sadece
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ya çirkin melekmi olur ya el kadar bebege cirkinmi denir kafana takma onlar kendilerine baksinlar
(153 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım benim saol
0 oy
tarafından
Aman kız boş ver insanlar her şeye laf edecek yer arıyorlar bebeğin güzeli çirkini olur muymuş hem Melek onlar
(153 puan) tarafından
Öyle kuzum haklısın
0 oy
tarafından
Bebekler hiç çirkin olur mu yaaa Rabbim yaratmış onları mucizevi bir şekilde bırak onlar öyle saçma sapan yorumlar yapsın sende onlara inat evet o benim çirkinim de 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çirkin  diyebilen bir insan  Allah'ın yarattığı meleğe bunu yakistirip söyleye biliyorsa   kalpleri kararmış onların.      Kucukuk. Bebiş  o da.  Niye aldırıpda üzülüyorsun.   
(153 puan) tarafından
Üzülmüyorum kuzum o benim canım ciğerim sadece o anlık can sıkıntısı başka bir şey değil
(6,919 puan) tarafından
Valla  canım ömründe hiç anne olamayan evlat hasretinle yanan birçok bayan  var hiç aldirma bu sana Rabbimin  hediyesi. Senin  canından Can kim ne derse  desin.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 888 göst.
0 oy
24 cevap 810 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 432 göst.
29 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 713 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,280 soru

11,414,092 cevap

34,961 kullanıcı

...