0 oy
2,597 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Kızlar iki tane ogkum var biri 5yasinda digeri de 6.5 aylık bebegimi görenler bu cirkin ilk oglun daha güzel diyorlar ve venim moralim bozuluyor siz birde ona benim gozumle bakın benim için dünya tatlisi diyorum ama isteer istemez canimi sıkiyolar sizlerinde bu durum başına gelen varmı benim gibi hissedip uzuluyor musunuz

43 Cevaplar

+5 oy
(1,174 puan) tarafından
Çirkin diyenlere bi yerime kaş göz çizsem sizden daha olur boş yapmayin de
(153 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun kızlar elbette öyle :)) saolun
(1,174 puan) tarafından
Hahah 2 a  li Esra buna çok güldüm :D:D
tarafından
Geçen öyle demiştin ya ayırt edin diye :D seni puanından tanıyoz zaten diğerleri yeni uye
(1,174 puan) tarafından
Hahayytt evet alın terim onlar benim ajajaja hala yaziyolar ama tosuncuk alıp alıp kaçcam buralardan :D:D
tarafından
Ahahhaha :D
-Reklam-
+1 oy
(15,707 puan) tarafından
Rabbimin yarattığı  hiç bir şey çirkin değildir.

Takma..
(153 puan) tarafından
Benim gözüm de çok tatlı o bir melek ve canim ciğerim ama canımı sıkiyolar iste
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin soyleyenlere
(153 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(13,867 puan) tarafından
Benim kıza hep çirkin diyorlardi eşim kıziyordu neresi cirkin diye. Nazar olmasın diye öyle derlermiş bizim burda.
(153 puan) tarafından
Aslında çok tatlı yavrum gerçekten ama ne bileyim ya işte
(13,867 puan) tarafından
Aman desinler boşver. Eminim dünya tatlısıdir. Nazarları değmez kem gözlerin , çirkin desinler.
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Öfff onlar cok biliyorlar boşversene sen onlari canım. Kendi çocuklarına dense kudururlar onlar gibileri ...

Merak etme her bebek cok guzeldir onlar begenmesede olur
(153 puan) tarafından
Aynen canım haklısın
0 oy
(27,352 puan) tarafından

O söyleyenlere deki gidin bi aynaya bakin 

Sösüretler

(6,362 puan) tarafından
Bizimkiler arada seni sosret ederim diye bi kelime kullanıyorlar ne demek hiç bilmiyorum nerelsn canm
(27,352 puan) tarafından
Kars erzurum cinimm
(6,362 puan) tarafından
Hii bize uzak :) kürt müsnz peki
(27,352 puan) tarafından
Nayir doğma büyüme türkem
Emma kurt tarafım var ;)
(6,362 puan) tarafından
Anladm canm :)
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Bebeğin çirkini olurmuymuş biz de erkek bebek kız gibi güzel olursa arkası kız kız bebek erkek bebeğe benzerse arkası erkek olurmuş derler :) Ne kadar ayıp *** yesin onlar
(153 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım vallahi bilmiyorum iste Rabbim akil fikir versin inşallah
0 oy
tarafından
Tersle evladina laf dedirtme onlara neymis ne kadar sacma insanlar varya Allah yaratti öyle de konuşamaz bida 
(153 puan) tarafından
Tersleyemiyorum ama siz bir de ona benim gozumle haline dünya tatlısı diyorum ne bileyim onlar beni kırıyor ama ben kiramiyorum işte
tarafından
Kiyamam ya bosver uzulme
0 oy
(422 puan) tarafından
Kiz n uzuluon ona hic takma Allaha sukur yavrularimis var 
(153 puan) tarafından
Tabiki canım hep şükür ediyorum ki hamd olsun Rabbime
0 oy
tarafından
Ağzını yirtarim kimse kusura bakmasın onlara neymis senin çocuğundan kim diosa bidaha gösterme 
(153 puan) tarafından
Eş dost akraba canım nasıl ister istemez yüz yüze geliyoruz
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Kundak cırkını buyuyunce mahalle guzelı olurmus hakikaten oyle babanem derdı halam kucukken asırı cırkınmıs buyudukcr oyle guzellrsti ki artık kapıdan kovuyofu babanem istemeye gelenleri yanına kimse bırını yakıstıeçramazdı.. Hakikaten oyle cok var oyle bebek ligi cırkın buyuyunce afet olan gordgm 
(153 puan) tarafından
Bunu annem de diyor küçükken çirkin olan büyüdükçe güzelleşir diyor bende çok cirkinmisim oğlum bana benziyor aslında şimdi görenler inanmiyor iki oğlum olduğuna :))
0 oy
tarafından
Hiç bir bebek çirkin değildir hatta inan ki onları diyenlerden çok daha güzel ve çok daha temiz senin bebegin boşver herkes boş yapmayı çok sever.
(153 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım işte insaniz ister istemez can sıkılıyor
tarafından
Boşver canım büyüdükçe değişir görenler hayret eder
(153 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(357 puan) tarafından
Bizim burda nazar değmesin diye çirkin diye severler öyle olmasın canim
(153 puan) tarafından
Yok direk bu çirkin diyorlar ilk oğlun daha güzel diyorlar
(357 puan) tarafından
Aa delimisin neler çocuğun xkrkini güzeli olurmu hiç hepsi çok masum ve çok güzel
(153 puan) tarafından
Haklısın canım benim saol
0 oy
tarafından
Aynadan kendilerine baksınlar onlar çok güzel her halde takma pislikler sağlıklı olsun en önemlisi bu
(153 puan) tarafından
Aynen canım haklısın
0 oy
(140 puan) tarafından
Aynn cnm benim kizim yeni dpgdugunda cok kucuk zayifdi gormeye gelenler cok cirkin derdiler oysa iki kilo dogmustu bebegim anlamiyrlar simdi 1 yasinda goren cok guzel size cekmemis diyrlar yani agizlari durmuyr kendine takip uzulme
(153 puan) tarafından
Haklısın canım yok takıntı etmiyorum da o lafı duyunca canım sıkılıyor sadece
0 oy
(614 puan) tarafından
Ya bunlar nasıl insan? El kadar sabiye çirkin denir mi? Yaaa sen bakma onlara kuzum hangi çocuk çirkin olabilir. Üzülme sen canım benim :*
(153 puan) tarafından
Saol kuzum doğru söylüyorsun onların gözünde çirkin olabilir ama o benim her şeyim bir başka nedense:))
0 oy
(778 puan) tarafından
Benimde küçük oğluma bu daha güzel diyolar aman takılma kuzum kherkes herşeyi der milletin ağzı torba değil ki buzesin desinler dursunlar bebelerin bı kadını gözünü yapamazlar Rabbim büyük takılma 
(153 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım benim Rabbim sağlık sıhhat uzun ömürler versin yavrularimiza
(778 puan) tarafından
Amin kuzum herkesin evladına
0 oy
tarafından
Canim nazar olmasın diye severken çirkin diyorlar yalnis anlamış olmayasin
(153 puan) tarafından
Yok canım direk bu çirkin diğer oğlun daha güzel diyorlar
tarafından
Hmm anladim canim bosver takma kafana  sacmaliyorlar rabbimin yarattığı güzel olmazmi
(153 puan) tarafından
Haklsin canım sağol
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Canım bizim burada nazar değmesin diye çirkin derler belki sen yanlış anlamışsın dır hemde hiç bir bebek çirkin olmaz ki bal olur bebekler 
(153 puan) tarafından
Yok canım bu oğlun çirkin diğeri daha güzel diyorlar
(1,489 puan) tarafından
Boşver takma kim ne derse desin bana çok dediler kızın çok zayıf dediler desinler boşver takma kafana
(153 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
(373 puan) tarafından
Aman bsverrr yaaaa 
(153 puan) tarafından
:)) boşverdim canım benim
(373 puan) tarafından
Bi lafa bak bide söyleyene s.ett;))))))))))♡♡♡♡♡♡♡
(153 puan) tarafından
:))) ahahah saol canım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 884 göst.
0 oy
24 cevap 809 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 424 göst.
29 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 713 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,324 cevap

34,857 kullanıcı

...