0 oy
980 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Öncelikle merhaba herkese 12 yıllık evliyim kızlar 3. Doğumumu 9 gün önce yaptım eşimle severek evlendik çok mutluyduk yada ben öyle sanıyordum takı eşimin hesabına arkadaşından gelen bir mesaja kadar eşim bi dul kadınla münasebeti olmuş 3 gün boyunca kadının evinde kalmış eşimle nedenini bilmediğim bi olaydan dolayı tartışınca eşine diyeceğim bu yaptıklarını yuvan umrumda bile değil gibi şeyler yazmış neden bilmiyorum yaptığına eminim çünkü herseyini bilen samimi arkadaşıydı eşim beni kaybetmemek için sonuna kadar inkar ediyo ben yapmadım diyor ayrılmak istiyorum ben artık dayanamam hep o yaptığın aklıma gelecek dedim kesinlikle boşamam seni diyor bu arada ben o arkadaşını buldum konuştum herşeyi anlattı yenge daha fazla seni kandırmasın dedi kadının resmine hesabına kadar gösterdi bu arada eşimin ona attığı mesajları da gösterdi ne yapmam gerek benden büyük olgun ablalarım bana bir yol gösterin

20 Cevaplar

+4 oy
(4,997 puan) tarafından
3 masum yavruya mı

Namusuyla kocasını bekleyen kadına mi üzülelim. 

Böyle erkekler adam olmaz.
-Reklam-
+1 oy
(4,136 puan) tarafından

Cok duymuşum böyle şeyler hep yaparr.. ya alişcan cocuklstin icin katlancan yada kibarca bbyby:( 

ALLAH sana hayirli çikìs yolu göstersin..
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Yuvam umurumda değil mi yazmış evinde mi kalmis
(3 puan) tarafından
Arkadaşı yazmış eşime yuvanın dağılması umrumda değil ayağını denk al yengeye diyeceğim yazmış şans eseri ben açtım mesajı eşimde 3 gün kadının evinde kalmış evet
(1,699 puan) tarafından
Vay *** herif ne diyim bilmiyorum bacım esimin şu anki tavrı ne
(18 puan) tarafından
3 gün evinde kâlırken sen nerdeydin yani nerde diye biliyordun eşini anlayamadım
0 oy
(614 puan) tarafından
Valla canım normalde bu tarz postların hepsine boşa geç dedim kızıyorum çünkü bu olaylara da ortada 3 tane bebe. Yuvana bak desem gurur var e bir de tekrarı gelir mi bilemedim? Tanırsın kaç yıllık kocanı. Güven verdi mi sana? 
(3 puan) tarafından
Okadar ilgili bi adamki bana karşı evine bakar bağlı yani ha yaparmı yapabilir bir kere oldumu devamı gelecek diye düşünüyorum çünkü ben ona hep derdim bana böyle aldatma olayları yaşatma ben dayanamam en hassas noktam oldunu bile bile yapmis
(614 puan) tarafından
Senin ekonomik durumun nasıl ailen desteğin ona duyduğun aşk güven sadakat?
(3 puan) tarafından
Eşim çalışıyor işte dükkanı var onun eline mahkum yani aile desteği biraz zor çünkü benim evimin gideri çok fazla güvene gelince asla zerre yok
(614 puan) tarafından
Yani karar tamamen sana ait. Ayaklarının üstünde durup çocuklarına bakabileceksen durma. Gidersin bi sığınma evine yoluna bakarsın çocuklarını büyütürsün. Olmadı girer bi işe temizlik çay ne gelirse yapar aslanlar gibi bakarsın çocuklarına.
Ben senin yerinde olsam boşarım kocayı ama durumumuz aynı değil benim bebem yok ki yani hamileyim daha. O yüzden sana kesin şunu yap diyemem. Ama şunu söyleyim hem bir avukat hem de bir kadın olarak. Aç kalacam aman çocuklarımın babasıdır diye düşünme. İstiyorsan kal o evde. Ne olursa olsun devam ediyorum diyorsan kal :)
0 oy
tarafından
Yapan yine yapıyor  affederim duzelir deme bunun Bir bedeli olmalı eşin için 

Bir kere ihanet edip de affettin  mi hata karsi tarafindir ikinciyi  de affettin  mi hata senindir..

Eşini  o arkadaşnla  yuzlestir  bir araya  geldiklerinde  o kadını  da ara o da itiraf  edince  en azından artık inkâr  edemeyecek  

Sonra da elinden geleni  ardına koyma boşanmak  zor ise surundur  ama sahip cikabileceksen  kendine  çocuklarına  arkana bile bakma 
0 oy
(25 puan) tarafından
Canım ben de bu aksam eski nişanlısıyla ortak arkadaslarını yakaladım. Ve ben hamileyim 2 cocugum bende bilmiyorum inan ne yapcağımı
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ne diyecegimi bilmiyorum canim, ama yaptigi kesinlikle normal bisey degil, yuvani boz demiyorum ama kesinlikle kolay affetme. Surunsun! Ailen varsa git, uzak kalin, ya da o defolsun gitsin akli basina gelsin...ne demek ya, bunkadar normellesmemeli aldatmalar. ZINA bunun adı. Allah islah etsin
(3 puan) tarafından
Ayrılmak istiyorum dedim bırakmam diyor başka birşey demiyor e diğer türlüde ben hazmedemiyorum başka bir kadına dokunmasına çünkü küçük yaşta severek evlendim ben ve evde ufak huzursuzluk yoktu nasıl yaptı niye yaptı bilmiyorum
(6,978 puan) tarafından
Ah canim, ne desen haklisin arada seytan nefis var, iradesiz cikmis eşin...affetmek kolay defil boyle birseyi, ne desemde gonlune  serpsem bilemiyorum ama 3 tane cocugun var, bosan demeye dilim varmiyor, kal demekte zor geliyir...
(3 puan) tarafından
Işte okadar çaresizimki gittiği kadını görseniz mideniz bulanır ve bende emin olun çirkin bi kadın değilim hatta derlerki bu adam senin harcinmi neyine vuruldun aldın kimse layık görmezdi bende dedimki rabbim layık görmüş
(6,978 puan) tarafından
Tek tavsiyem belkide herkesin lafiyla yola cikma, aile buyuklerinle konus oncelikle derim. Biraz git kafa dinle, eger gercekten pismansa esin ugrassin, surunsun. Gonlun alirsa affet, ama hastalik kapmis olabilir karsi taraftan test yaptirsin sana da yazik olmasin...Allah kolaylik versin canim, cidden zor bi durum. Cocuklarina odaklan, Allah a sigin
0 oy
tarafından
Ay canım ya Allah yardımcın olsun :-(
0 oy
(278 puan) tarafından
Yaa fikir vermiyim ama ben olsam bosarim ben yapsam aynisni namus o yapinca namus kaliyormu kadindan once erkege gelmis namus  3 gun kalmis  igrenc baska bedene dokunup bide bana dokunack hemi o eli keserm .  Sarildiginda optgunde aklina gelmickmi ? Bi baskasnida oyle optugu 
0 oy
(99 puan) tarafından
Kanıtları sakla aç mahkemeyi al donuna kadar acıma.  Sen 2 çocuğa bakarken 3 gün ne yalan söyleyip gitti sana kim bilir . Ailen de arkandaysa biraz maddi imkanın varsa mutsuz bı yuvada büyümeleri dense ayrı bı yuva çocuklar için daha iyidir.  Belki hayatına tekrar birini bile alırsın.  Ama 3 gün ne demek ya.  Dahasida vardır bunun.  O kadar cesareti varsa kim bilir kaç kez kandirmistir seni . Kusura bakma fazlaca sinirlendim ve üzüldüm açıkçası.  Biz Instagram'da üstü açık erkek gorsek sayfayı değiştirelim.  Adamın yaptığına bakk
(3 puan) tarafından
Önce çalışıyordum şimdi evdeyim ev kira faturalar borçlar tek mümkün değil zaten maddiyat aklıma gelince belim kırılıyor inanirmisiniz
(99 puan) tarafından
Oyyy oy maddiyat işte tek başına olsanız yine neyse de.  Allah'ım bı kapı açar inşallah . 3 gün ne deyip gelmedi çok özel degilse
(3 puan) tarafından
Telefonunda duymam gerekn bisey duydum yine karı muhabbeti tabi inkar etti arkasın benim ilgim yok dedi o gecede eve gelmemişti dükkanda kalacağım dedi bende kovmuştum 1 hafta arabada yattım dedi tabi bu olaya 2 yıl oldu arkadaşı demezmi yenge ne arabası işte karı muabbetide bunundu evden kovuncada sadece kadında 3 gün kaldı dedi bu olay iki yıl sonra patlak verdi 2 yıl önce olmuş malesef
(99 puan) tarafından
O arkadaşı da iki sene bekleyip şimdi niye kafanı bulandırıyor madem o da bi tuhaf tövbe yarabbim ya.  Valla Allah yardımcın olsun çok çok zor bir durum.  İyice düşün taşın.  Ama yaptıklarını yanına bırakma . Evden ayrilamiyorsan da surundur . Eve geldiğinde yedigi önünde yemediği ardında olmasın.  Görsün bakalım nasıl oluyormuş.  Kendine de bak güzel güzel giyin suslen.  Madem öyle işte böyle yap . Fedakar olmak yaramıyordu keyfine bak sende,
0 oy
tarafından
Neresinden tutsan elinde kalır dedikleri . karar senin  
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Mesajların ekran görüntüsünü al o adam da şahit olsun 3 yavrunun nafakasını vermek zorunda sen de gerekirse manevi tazminat davası açabilirsin. Her yüzüne baktığında bunu hatırlayacaksın gemi su almaya başlamış yani çamurla sıvamış olursun affedersen bence onurunu da düşün 
(3 puan) tarafından
Zaten dün yalvardım ayrılalım diye bırakmam sonu kötü olur haber izlemiyormusn diye göz dağı veriyor
(10,429 puan) tarafından
Bir de tehdit ite bak ya tövbe yarabbim mübarek günde ailen yok mu yavrum hiç arkanda durmazlar mı?
Aynı evde duracaksan da benden sana artık karı olmaz de ve arkasında dur bunun onun ailesine etrafına rezil et
Havlayan köpek ısırmaz bu arada gözdağı verıyor guya
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Off cnm inan ki ne desem olmuyo yaa çok üzüldüm  :(((
0 oy
tarafından
Kocan adam olmaz be cano 3 gun kalmis 3 gun adami arayip sotmadin mi nerdesin napiyosun die
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Linç gibi değil de o 3 gün başka yerde kalırken neden sormadınız ben onu anlamadım. 1 gece nerde kaldığını bildiğim halde kıyamet koparmışlığım var eşime de ondan diyorum 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Peki kadınla görüşüyor mu daha veya kadın ariyomuymus neden gitmis kalmış arkadaşı bunları da soyleseymis madem 
0 oy
tarafından
Ah canım ya ne desem bilemedim ki .

Boşan desem 3 masum yavrun var .

Arkanda birileri varmı annen baban .
0 oy
(514 puan) tarafından
Aynisini sen yapsan haberlerde olursun farkinda misin aldatan esini kocasi oldurdu diye. Kadin namusunu zedeleyince oldurur ama erkek yapinca ya nefis olur ya da o zamanlar cok ustume geldin aramiz kotuydu tehdit vs der bence al cocuklarini git. Hic kimse ikinci sans haketmez ayni evde kafayi yersin surekli aklina gelir. O seni istersen acaba onu mu dusunuyor dersin o yuzden ayril derim bacim ben Allah cocuklarini karsisina iyi insanlar cikarsin 
0 oy
tarafından
Canım bnm yaaa inan ne yazacagimi bilmiyorum 3 tane evlâdın var miş bide nasıl kıymış size böyle yaa
0 oy
tarafından

Eşin 3 gün başka yerde kalırken sen ne yapıyordun? Nerde kalıyor olarak biliyordun? Orasını açıklar mısın kafam durdu onu okuyunca. 

(3 puan) tarafından
Canım zaten tartışmıştık evden gitmişti 1 hafta o süre içinde 3 gün kadında kalmış malesef
tarafından
Tm da sen tartışsanız bile arayıp sormaz mısın neredesin ne yapıyorsun nerde kalıyorsun diye sormaz mısın.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 336 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 358 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 533 göst.