0 oy
314 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (346 puan) tarafından
kizlar yeni babet aldim 3-4 gun oluyo ana biraz ayagimi sıkıyo babeti genisletmenin bi yolu var mi yani evde yapabilecegim bi sey

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
(346 puan) tarafından
bunlardan herhangi birini denedin mi canim
tarafından
Denemedim ama buzluğa koyma işlemi ise yarıyormuş. Ayakkabiciya götürüp genişletme işlemi de olabilir.
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Babetin arka kismini cekiçle biraz döv canim bidaha vurmaz :) ben bu sekilde yapiyorum 
(346 puan) tarafından
ayaklarim da sisti iyice sıkmaya baslafi canim ise yarar mi ki
(2,840 puan) tarafından
Ben her yaptigimda rahat ettim bi dene canim yada ayakkabicida kalip bastir oda ise yarar
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Evde ıslak çorapla giy dırsun ayağında biraz 
0 oy
tarafından
Evde bildigim bi yontem yok ama canim ayakkabicilar genisletiyo makineleri var gotur 2dk da yapsinlar
(346 puan) tarafından
genisletmeyi nasil yapıyorlar ayakkabinin sekli falan değişiyo mu
tarafından
Yok canim degismiyo
(346 puan) tarafından
tamam canim sagol
0 oy
(83 puan) tarafından
Benimde aynı şekilde ayakkabım vardı ayakkabıcıya götürdüm kalıba koyuyormuş 2 gün sonra aldım ayakkabı yine aynıydı o kadar açıldı dedi hala giyemiyorum 
0 oy
(144 puan) tarafından
Çorapla giy babeti sonra fön makinasının en sıcak ayarında sıkan yerlere tut ama dikkat et ayağını yakma :) 5 10 dk tut sonra yarım saat 45 dakka ayağında kalsin tam ayağına göre oluyo test ettim onayladım tavsiye ederim :)
(346 puan) tarafından
fon makinem yok canim malesef
(144 puan) tarafından
O zaman buzdolabı poşetine su koy ağzını iyice bağla babetin içine yerleştir buzluğa koy buz tuttuktan sonra çıkar biraz eriyince içinden çıkar ayağına giy yarim saat bi saat onla dolaş ayağının şeklini aliyo
0 oy
tarafından
İçine poşet ile su koy doldur buzluğa at buzşuktan çıkarınca ayağına giy beklet ben 41 numara ayağıma 40 numara ayakkabı bulabilmiştim kınamda giymek için bu yöntemle açtım canım 
(346 puan) tarafından
geri eski haline döndü mu peki daraldı mi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 438 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 560 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Seda22 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kbrayc (40 puan) tarafından soruldu