0 oy
384 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selam kizlaaarrr günaydın nssilsiniz. Bugun sabah bi baktim esim gelmis:) supriz yapmis cok sevindim daha cok kizimin o saskinlikla sevinc arasi bakislari cok guzel yaaa<3

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
ne güzel canım gözünüz aydın :)
tarafından
hep böyle mi is hayatı ? nasıl dayaniorsn böyle bi gidip uzun süre gelmemesine ? ben olsam dayanamam normalde ailemn yanina bile esimsiz gelmezdm mecbur glicksm eğer aglrdm resmen brkicm diye oda güler bni teselli ederdi kendi ailenin yanina gidixn neden aglion fln derdi:) ogunlerden bu günlere gldm kızım için 4aydir buradayım valla çok iyi oldu olmak burada bi yandan ama evime gitmek için de sabrszlaniorm ve Rabbim daratipda bunaltmsn canım zor geçim buzmnda:(
tarafından
Canim 5 yildir evliyiz esim kaynkci adanada is bulamadi duzenli olarak buluyo ama hani uc ay bes ay sonra bitiyo isleri. Gecen senede is bi bitti dahada kismet acilmadi nereye sorsa myk belgedi istiyomus devlt artik buraya gitti hem calisiyo hem myksi cikck Allah in izniyle. Zor oluyor ama napalim.. geçim zor gercekten. İnsallh mykyi alinca burda girer biyerlere cnm dua ediyom bol bol .
tarafından
inşallah canım inş. benim esimde kaynakçı o işinde yapmış zmnnda çok ama ddgn gbi belge istiolr artık çok isdenanlior ama okumslgu ve belgesi olmadığı için çok is bilsede bi işe yaramıyor:(
tarafından
Aynen kuzum bizde oyleyiz.  Portif bile kullniyo ama iste belgeeee. Cikarmak icinde biturlu imknimiz olmadi hamdolsun yinede bugunlerimize. Rabbim bi kapi kapatir diyerini acar
tarafından
amin inşallah cnm Rabbim yardmcmz olsn
-Reklam-
0 oy
(2,064 puan) tarafından
İyiyiz cnm rota aşısını olduk sabah biraz dolaşıp eve geldik az önce.  Gözün aydın buarada :))
tarafından
Gecmis olsun canm ;) sagol kuzum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
16 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 844 göst.
+1 oy
8 cevap 195 göst.
0 oy
10 cevap 367 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...