0 oy
784 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
kızlar bebeğim gerçekten sıkıldıı sitede oturuyorum parkımız var iki salıncak çıkarsam biraz kimse yok çıkmıyor kimse zaten sitemizde çokta insan yok bişey olur mu bende hava alsam durmuyor çünkü hiç

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evde kal ☺️☺️☺️☺️
(398 puan) tarafından
yaklaşık 40 gündür evde kalıyorımm :) yaa linç hemeen :)
tarafından
Kiz ne linci gulucuk koydum linc etsem farkli olurdu
(398 puan) tarafından
:D şaka yapıyorum canım evde kalıyoruz bitsin şu lanet
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi yarim saatligine bisi olmaz cnm
(398 puan) tarafından
vallahi ne iyi geliiirr :(
0 oy
tarafından
Çıkmayın  canım  nolur nolmaz bence ama sen bilirsin
(398 puan) tarafından
bende korkuyorum ama durmuyor bari iki nefes alalım dediim bilemedim
0 oy
tarafından
Bende 5dk sitenin bahçesine iniyorum 
(398 puan) tarafından
vallahi daraldık ikimizde çok durmuyor bari salıncakta uykusu gelebilir dedim :D
tarafından
Bi yere deymeme şartıyla cnm hiç belli olmaz dolaş ama elini heryere sürmesin
(398 puan) tarafından
7 aylık canım bebeğim
0 oy
(15,747 puan) tarafından
Bilmiyorsun ki o salıncağa kim dokanmis bu virüs yüzeylerde 17 saat aktif halde kaliyo bence bir daha düşün 
(398 puan) tarafından
düşündüm burda da sordum hatta durmaz dediler vazgeçtim
(278 puan) tarafından
Salincakda durur canim al
(2,110 puan) tarafından
Cocugun kucukse 50 liraya salincaklar var tavandan asilan al bence sonradan gelen cociklarnda biner
(398 puan) tarafından
canım parasından değil eşim tavanı delmek istemiyor seyyar olanlardan alalım diyor ama ya durmazsa diye ikilemde kaldık
(2,110 puan) tarafından
Durur kiz  bizim alt katta cimcime var 2 yasina grcek o dedgm tavandaki salincaga hala binio herseyden cok cabuk sklio hergun 10 dk bnio biri geldimi kiymete binio ama :)))
0 oy
tarafından
Bana kalsa çocuğunu çıkartma 
(398 puan) tarafından
bende istemiyorum çıkarmak ama durmuyor oyuncaklar sarmıyor artık tvde çizgi film açıyorum napıyım durmuyor yoksa sürekli kucak
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bizde sitede otuyoruz canım biri çıkınca gören  10  dışarı çıkıyor sen bilirsin 
(398 puan) tarafından
bizim sitede arap çok canım onlarda yok Türk fazla yok ama bilemedim gene
(3,036 puan) tarafından
Sen bilirsin canım
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Çıkma canım bence 
(398 puan) tarafından
herkes çıkma dedi çıkmıyım bari evde kudurmaya devam :D
(1,490 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Sen bılırsın ama çıkma cnm 
(398 puan) tarafından
tamam canım sağol çıkmayalım
0 oy
tarafından
Haberlerde izledim adam 15 dkda alisveriste corona virus kaptim cok dikkat etmeme ragmen dior.Disari cikabilirsin ama asla o besige oturtma canm.Dolanın yuruyun biraz.
(398 puan) tarafından
haklısın canım paradan bile kapan duydum doğru neyse evde kudurmaya devam
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ben 3 aydır evdeyim kız ben napiyim keşke demektense çıkma derim 
(398 puan) tarafından
doğru diyosun neyse evde kudurmaya devam
(2,548 puan) tarafından
HAHAHAH bak orasi dogru iste  bizde kafayi yedik ama cok zukur hic degilse icinde sıkabilecegimiz bir evimiz var :)
(398 puan) tarafından
:D sorma yürüteçe mecbur kalıyoruz koymak istemezdim hiç ama kollarım belim ağrıyor kucakta taşımaktan
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Balkona çıkart kuzum parklar tehlikeli
(398 puan) tarafından
durmuyor ki 7 aylık ama pparkı anlıyor ya
(6,725 puan) tarafından
Durur canım daha küçük . Benim oğlum 9aylik daha hiç goturmedim ne işi var. Daha bu yaşta parkı öğrenir lerse oho
0 oy
tarafından
Bn çıkardım cnm ama oğlumun hiç bjr yere dokunmasına izin vermedim yarım saat durup geldik
(398 puan) tarafından
7 aylık canım bebeğim salıncağa battaniye serip oturturum dedim ama vazgeçtim
0 oy
tarafından

Bizden mi izin istiyorsun☺️☺️☺️

Bunun ne kadar tehlikeli olduğunu sende biliyorsun neden çıkmak istiyorsan hala bak ben 3 aydır evdeyim patliyorum resmen ama yinede çıkmadım 
(398 puan) tarafından
Evetttttt
(398 puan) tarafından
:))))))))
0 oy
(48,759 puan) tarafından
ne kadarlık bebegin canim
(398 puan) tarafından
7 aylık canım
(48,759 puan) tarafından
yorumlar da gördüm 7 aylikmis salicnaktan anlamaz boşuna oturttugunla kalirsin ama cik gezdir kucağında bi yere dokunma hava alsij bakinsin yorulur
(398 puan) tarafından
sallandığını anlıyor canım 1 ay öncesinde falan çıkarmıştım oturrttuğım an kafasını demir yasladı uyuyacaktı :D
(48,759 puan) tarafından
anam bilmise bak sen o zaman sevecek salincak al eve canim
0 oy
tarafından
Çıkma bence kuzum 
(398 puan) tarafından
çıkmadık canım evdeyiz ağladı uyudu şimdi yavrum
0 oy
(119,526 puan) tarafından
Dogum yaptim virus cikti yaklaşık 3 aydir evdeyim bende bunaldim iyice
(398 puan) tarafından
sorma canım insanlar çok sıkıldı gerçekten evde bi bitse de rahat etsek yaa çocuklar insan görünce yabancılıcak artık
0 oy
tarafından
Valla sen bilirsinde cocuk elini agzini her yere surecek kuzum
(398 puan) tarafından
çıkmadık canım evdeyiz ağladı uyudu şimdi
tarafından
Sadece kendinmis gibi dusunup uzulme kuzum 3 aydir balkona bile cikmadik ve evde sadece oglum ve ben variz inan.ama hayattayiz ve saglikliyiz diye sukredip oturuyorum biraz daha sabir
(398 puan) tarafından
doğru diyosun canım işte herkes adına üzülüyorum aslında çocuklarımız bu yaz böyle giderse çok zor olacak insan yardırgayacaklar resmen kimseyi görmüyor kimseyi tanımıyacaklar inşallah biter de
tarafından
E tabiki oyle kuzum bu da yine bizim sucumuz ben cikmiyorum ama bakiyorum disariya sitenin parkina tiklim tiklim 1kisi cikinca hemen herkes yıgiliyo.adam gibi icerde kalsak bu virus bu kadar yayilmaz di.bakan ve proflar surekli cikmayin diyo ama millet hala misafir agirlama derdinde bilmiyolarki o kadar vebal aliyolar.kac tane hicbir hastaligi olmayan gencecik insan oldu bu ulkede umurlarinda degil ben kolay kolay bitecegini hic dusunmuyorum cunku pazarlar tiklim tiklim hala
0 oy
tarafından
Tabiki çıkma salıncak demişsin ya ben şey yaptım. Bu barfiks çubukları var ya onu kapıya yerleştirdim. Bir tane çarşafı doladım içinde sallanıyor çocuklar balkona da hamak kurdum
(398 puan) tarafından
çıkmadık canım evdeyiz uyudu yavrum sıkıntıdan bende şaşırdım ne yapacağımı ona salıncak alıcam sanırım olmayacak böyle
0 oy
tarafından
Kuzum gunlerce aylarca evde kalip sonra bir yarim saatlik hava icin tum yaptiklarini heba edersin iyi düsun
(398 puan) tarafından
doğru diyosun canım çıkmadık evdeyiz uyudu yavrum

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 1,315 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Momery (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 229 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu

381,426 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı