0 oy
1,424 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben evlatlığım. 18 yaşında öğrendim şuan 26 yaşındayım 17 haftalıkta hamileyim. Kayınvalidem şeker gibi eşim tek çocuk beni kızları gibi sever ağzımın içine bakarlar. Gelir evimi temizlememe yardım eder maddi destek sağlar hatta evlenmeden önceki borcumu bile ödediler. Üstüne üstük ailenden isteme durumaları kötü biz hallederiz kızımızsın aileyiz biz sağlık olsun para dert değil derler. Eşimden ayırmazlar beni. Eşimde sağolsun pırlantadır. Ama gel gelelim annem kıskanır fesatlık yapar. Hafta sonu kaynanam bizdeydi gardrobu mutfak dolaplarını vs temizledik sonra gezdik ettik. Dünde eşimde hazır evde bebişi görmeye gittik sonra kaynanamlar eve döndü. Annemde bir trip aramamışım etmemişim ki normalde 2 günde 3 günde 1 ararım ben aramadığımdada kendisi ara şimdi derdi başka tabi bundan sonra hiç aramayaymışım kaynanam varmış nasılsa vs. Daha neler neler az önce kavga ettk içimi döktüm resmen sonra karnıma ağrı girdide dedim ben kapıyom madem çok kıymetliyim sevyosun kıskanıyosun sen ara kızım noldu de aramadın de. Kızın ne güzel mutlu huzurlu bi anne daha ne ister sizin vermedğiniz desteği veriyolar mis gibi bakıyolar. Ki kaynanam anneni ara annene git diye 50 kere söyleyen insan. Anneme gel derim gelmem çekiniyom ara derim çekiniyom ee beb daha napim. Kaynanamı kıskanıyo daha neler neler ne çektim annemden yıldım valla. Bebeğim için korktum bağırdım ettim bişi olmasın diye ama iyiyiz çok şükür ağrım yok :( uzun oldu k.bakmayın

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım evlatlik oldugun icin ayri bi kiskanclik olmasi normal. Bu zamana kadar iyi kotu bakmis büyütmüş simdi de ikinci bi annen olmasini kiskaniyo olabilir. Yine de triplerini cok önemseme. Büyükler bazen cocuk gibi olabiliyor. Annenin kalbini kirma. Trip de atsa sen baskasin senin yerin cok ayri falan de. 

(79 puan) tarafından
Demezmiyim hiç kimse kimseyi annesi kadar sevemez diyorum. Ve bi minnet borcum var Allah var yukarda ilgileniyorum alttan alıyorum bazen bildiğim yemeği bile arayıp anne özledim yemeğini nasıl yapıyodun diyorum ama hamileyim bazen canıma tak ediyo napim :(
tarafından
Elbet zor bi durum bizde kaynanamdan cekiyoruz trip olarak. Bazen esim dayanamayip sesini yukseltiyor ama ben sakinlestiriyorum.  Tamam sonucta sevmiyorum ama gonlu kirilsin da istemiyorum. Annedir idare edelim diyorum yapcak bise yok malesef :)
(79 puan) tarafından
Haklısın valla napalım idare etçez :)
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Benim eşim de tek çocuk kayinvalidem ve kayınpederim izmir de yaşıyor biz istanvul da Allah razı olsun çok iyiler melek gibiler yavrum derler ağızlarından bir daha yavrum çıkar 2 ayda 1 gelirler 3 günden fazla kalmazlar yalvaririm kalın diye rahatsızlık vermekten çekinirler bende her fırsatta giderim eşim ile geçen ay gittik çok özledim eşim ile izin aldik iş yerinden yarın gideceğiz 5 günlük . Annem de ara kızım.git kızım der her zaman .Şükür rabbim e iyi ki iyi kiii evlenmişim diyorum.boyle bir ailem oldu 

(79 puan) tarafından
Aynı şekilde benimde öyle maşallah kuşum bitanem diye sever öperken koklarlar evlatları gibi. Yanyanayken hep eğleniriz ederiz çok seviyorum bende. Ama benim anacım muhtemelen kıskanıyo böyle olduğunu sevdiğimi falan çokta bahsetmem. Ne güzel senin annen destekliyo
(5,938 puan) tarafından
Demissin sende evlatlık olduğun için sana çok düşkün annen kıskanmış olabilir canım paylaşamama olmuş aslında
(79 puan) tarafından
Olabilir evet zaten aradı tekrar ilgili alakalı konuştu pişman oldu belkide
(5,938 puan) tarafından
Uzatma sende bosver canım.
0 oy
(355 puan) tarafından

Ben bu posta resmen imrendim:) ne quzel ya kaynana melek anne zaten oyle sewiyoki kaynanadan kiskanio beni de ara falan dior. Ben olumsuz bi cewo wermek istemiyorum bence buda hayatinin nazarliqi olsun annendr birazdan barisirsiniz.. Mutluluqunuz dail olmasi dileqiyle...

(79 puan) tarafından
Barıştık zaten ben kinci garezci değilim kavga ederken biraz dert yandım kimse kimseyi annesi kadar sevemez sen kaynanandan çekmişsin biliyosun nasıl zor aksine beni kızları gibi seviyolar ne güzel mutlu olman lazım vs anlattım ettim. Sonra akşam kendisi aradı bebeği sordu gülerek konuştu bende hiç bozmadım bişey olmamış gibi devam ettim. Amin inşallah alttan ala ala devam etçek bakalım :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 225 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 572 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zelihaanne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatos18 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 362 göst.