0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde (805 puan) tarafından

Ya gerçekten anneme anlam veremiyorum bazen eşim böbrekten ameliyat oldu sıkıntılı geçti ve şimdi diğer sağ böbreği daha sıkıntılı ve 7 cm taşı var böbreği kaybetmek durumu bile var doktor kan bulundurun gerekecek dedi annemler geldi oğluma 1 gece baktı 2 gecede öyle kaldılar sabah akşam serum için acile gidip taktirdik oda 30-40 dk bugün döndüler eve az önce aradı ters ters konuştu birdahaki ameliyattata eymene ben bakicam lafimin üzerine laf istemiyorum sen koca delisisin çocuğu mahrum ediyon kaçı delisi dedi yüzüme kapattı geri aradım bölüyor anne dedim eşim genel anestezi altında oldu ve 4 saat kalkmadı tuvaletini yapamadı ben yaptırdım git kocanın g.tnu op dedi kapadı yine geri aradım noluyor sana dedim arama beni tamam aramam dedim terbiyesiz hakkımı helal etmiyorum dedi bende bağırdım bağırınca eşim noluyor dedi yok birşey dedim kalkmış annemi aramış noldu diye seni ilgilendirmez sana hesap mı vericem demiş suratına kapatmış eşimde sabahtan beri başımın etini yiyor yaptığı iyilik buysa gelmesinler dedi aralarında kaldım napicam :'( bu arada ben gebeyken eşim afedersiniz basur oldum hergun krem surerli doğumda eşim baktı hastanede kaldı 

17 Cevaplar

0 oy
(805 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ya bu annem cidden beni öldürecek durum yapmış ablamı paylaşmış hep mutlu ol kızım yazmış sonrada anne babasını saydirmayan evlat değildir yazmış ben kafayı yicem ya 
tarafından
Demekki ona nispet yapıyor devam et sen bacı kocanla mutlu ol hep inşallah
Çok ayıp yaptığı gerçekten seni kışkırtıyor resmen
(1,488 puan) tarafından
Aklıma sanki ablam onu doldurmuş geldi kimsenin günahını da almak istemiyorum ama aman boş ergen hareketler takma eşine iyi bak çabuk iyileşsin ki hayırlısı ile evine dön Allah'ın izniyle
(805 puan) tarafından
Gerçekten ergen gibi ya ve ablamda yapar yılbaşı sofrası durum yapmıştım çekmiş ablama atmış dedikodu yapmışlar hani gunahti bak kutluyolar bilmem ne diye ablamdada hasitlik var kafayı yedirecekler bana
(1,783 puan) tarafından
Zelihaanne senin mutluluğun dan haz almiyor annen belli acaba Allah korusun ayrılık olsa sana destek olurmu bak boşadı seni der kesin:)) eşine çocuguna bak sen gerisi boş
(805 puan) tarafından
Öyle yapıyorum ama ister istemez moralim bozuldu evlat değildir ne demek ya
-Reklam-
+1 oy
(1,076 puan) tarafından

Allah anana akıl ve ruh sağlığı versin :angry:

(805 puan) tarafından
Amin amin cidden arada kaldım çok kotuyum
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Annen cok büyük ayıp etmiş. Koca yani yeringeliyir aileden bile önce gelmeli. Allha korusun kocama bir şey olsa annem o zaman mı rahatliyacak. Şaşırdım ya
(805 puan) tarafından
Bende şaşırdım çok kötüyüm yani aralarinda kalmaktan o değil esimide yüzüne çıkarttı
0 oy
(4,959 puan) tarafından
Kocana bişey olsa annen kocan gibi bakacaksa oğluna sana amenna. İnsanın kocası çocuğu birinci ailesi oluyor ne yapmamı bekliyor kocan öyle kendi kendne acı mi çeksin sende annenle oturup kahve keyfimi yapsaydın. Tuhaf  annen
(805 puan) tarafından
Gerçekten anlam veremiyorum çok kırıldım çok üzüldüm durduk yere kavga çıktı eşimi yüzüne çıkarttı söylendi durdu üstelik giderken ayıptır söylemesi zeytinyağı bile koydum sırf baktılar diye
(4,959 puan) tarafından
Yaaaaa kıyamam sana vala cnm bnm ailem biraz kocacidir herkes kendi eşini el üstünde tutar annem babam bile eşinle herzaman iyi ol ondan sana hayr var   falan diye seninkiler nie böle yapmış anlamadım bugün sen olabilirdin onun yerine ki eminim oda sana böle yaklaştırdı. Ay kız bilemedim vala ama skmma canını.
(805 puan) tarafından
Ya doğum yaptım eşim kaldı yanımda doğumda o kadar baktı ki yani ben 2 gün baktım dünya kıyamet kopyu
0 oy
(6,976 puan) tarafından
Başka kimsen yok mu bacım 
(805 puan) tarafından
Kayınvalidemler geldi annem istemedi gitsinler ben bakarım dedi eşim öz annesini gönderdi düşünün
(6,976 puan) tarafından
Bence gelsin canım kayinvaliden hiç minnet etme ben olsam annemi arar ağzımdan geleni sayarım o çocuğumda o da kocam hastalıkta sağlıkta hep yanındayım derim 2 gün çocuğa baktın diye böyle şeyler söyleme hakkın yok senin öperim kocamın gotunu de derim valla bacım bak yanlış anlama da herkes geçici herkes insan buyuyo evleniyo anasibabasi birakiyo kendi evine geliyosun kaynana kayınbaba bitiyo çocuklarımız buyuyo yarın onlarda evleni gidecek insanın eşine ihtiyacı oluyo yarın yaşlanınca baş başa kalcaksiniz ben olsam anama da babama da ezdirmem kocamı
(805 puan) tarafından
Haklısınız beni arama birdaha dedi aramam dedim hemen hakkımı helal etmiyorum sana dedi yüzüme kapadı
(6,976 puan) tarafından
Bende sana helal etmiyorum de anneler bu hak konusunu çok kulaniyolar benim annemde çok yaardi önceden sonra baktı benimde onda çok hakkım var bıraktı
(805 puan) tarafından
Abuu öylede dersem kök çıldırır herhalde
0 oy
tarafından
Annen gerçekten büyük ayıp etmiş neden öyle demiş eşinle normalde problemi varmıydı ki
(805 puan) tarafından
Yok canım geçenlerde yine böyle bir iki laf dedi anlamadım yok çok yüz verme bilmem ne falan dedi ama bizzat birşey olmadı üstelik eşimle evlenmemi kendilero istediler
tarafından
Allah Allah ne tuhaf
(805 puan) tarafından
Valla bilmiyorum çok kötüyüm
0 oy
(239 puan) tarafından
Tövbe tabiki eşinin yaninda olcaksin saglik bu az tansiyonu ciksa peşinden giderim ananesin sen tabi bakcan koca delisi falan nekadar ayip eşinimi sevmiyor kiskaniyormu anlamadim 
(805 puan) tarafından
Bilmiyorum ama çok kötüyüm ya yüz göz oldular üstelik eşimle evlenmemi kendileri istedi düzgün çocuk falan dediler şimdide bu şekilde olması hiç hos değil
(239 puan) tarafından
Kim olsa üzülür canim biraz sakinleşince ara sor neden boyle yaptin diye sen babam olsa  basini brklemezmiydin de
(805 puan) tarafından
Aramam dahada saydirip yüzüme kapattı 3 kere çocuk gibi
0 oy
(5,926 puan) tarafından
Her ne kadar annem olsa da doğumdan sonra eşimden yardım istedim. O da sağolsun elinden geldiğince yaptı. Benzer bir şey olsa ben de ona yaparım. Boşuna eşim demiyoruz. Bir şey olmuş ya da çocuğa bakarken mi bir şey olmuş annenin kafası atmış. Ha bunun için hakkımı helal etmiyorum çok ağır olmuş. Eşin de yerden göğe kadar haklı. Zor durumdasınız yani bu neyin tribi
(805 puan) tarafından
Sürekli aradım sordum nasıl diye oynuyoruz hiç aglamadi falan dedi uyumuş hatta bırakıp seruma gitmişim hastanede kalmışım çocukta travma olurmuş nasıl atlacakmis bu nasıl laf anlamıyorum
(5,926 puan) tarafından
Valla canım o zaman bakmak zor gelmiş ne diyeyim ya da evinden ayrı kalmak. Yoksa iki günluk bir şey diyorsun, ne travmasi olacak çocukta
Bu durumda annem beni idare edemeyecekse ya da hadi diyelim işi falan vardı gelip bakamadı, o da olur. Ama bu şekilde olacaksa sonu hiç gelmesin daha iyi.
(805 puan) tarafından
Eşimde öyle dedi geldi kaldı 2 gün yaptığı iyilik neye yaradı kırdı beni dedi şimdi gelde toparla bu durumu
0 oy
(214 puan) tarafından
Kocan o senin ya annene şaşırdım sevmiyor mu kocani ailen o senin kocan 
(805 puan) tarafından
Aksine ben evlenmek istemiyordum kendileri istedi eşimi
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yalnız degilsin Allah yardımcın olsun
(805 puan) tarafından
Amin ecmain hepimizin ☹️
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Esin haklı canım bu şekilde tepki veriyorsa hiç gelmesin üzüldüm adına ya 
(805 puan) tarafından
Eşimde öyle dedi yaptığı iyilik neye yaradı dedi gelde toparla simdi
0 oy
tarafından
Valla arada kalacak bisey yok senin ailen kocan bunu hiç bi zaman unutma benim annemgil 1 aydır küs benimle sebep yok aslı yok kardesimde ablamda anneme aldandı onlarda küstü cehennemin dibine dedim hakkımı helal etmiyorum o yüzden ne olursa olsun eşini bırakma yalnız onu bunu anneyi filan bosver eşine iyi bak
(805 puan) tarafından
Onu nasıl yanlız bırakırım ben evlenmek istemedim gözüm korktu uzun süre bekar kaldım iyikide beklemisim diyorum şimdi gelde sırtını dön hastanede abisi ben kalayım dedim Zeliha beni bırakmasın dedi gelde birak
tarafından
Sakın canım Rab'bim mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(805 puan) tarafından
Amin ecmain Allah razı olsun sağolun ☺️
0 oy
(3,661 puan) tarafından

Neden bizi doğurdukları için her hakkı kendilerinde görüyorlar ki?  Bize sorulacak olan hesap onlara da sorulacak. Annen çok ayıp etmiş. 

Ayrıca Böbrekte 7 cm taş ne demek yahu, o sancıyı o acıyı tahmin bile edemem. Allah eşine sabır ve şifa versin.
(805 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolun adam kıvrım kıvrım kıvranıyor stent var şuan 25 gün sonra 7 cm olan bobreginde ameliyat olacak ve bayağı sıkıntılı kan bulundurun böbreği kaybedebilir dedi 3 saat sürecek mis bunları bile bile böyle tatsızlık çıkarttı gelde topla simdi
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Annen şaşırmış galiba 

Kocanı sevmiyor tutmuş tutmuş içindekileri kusmuş gibi 
(805 puan) tarafından
Kendi istedi eşimi evlenmemi
0 oy
tarafından
Annende olsa sıleceksın ardına bile bakmadan benım çocuğumu benden daha çok mı düşünüyormuş  hadi ordan düşünüyor olsa annesını babasını böyle birbirine dusurmes rezıl etmez eksık kalsın iyiliği hiç arada kalma kocana sahıp çık annen normal değil
(805 puan) tarafından
Bazen diyorum biliyor musunuz ne güzel konusmayanlar kafaları rahat ohh miss
0 oy
(580 puan) tarafından
Annen, gelmesin bir daha o ne öyle ya 
(805 puan) tarafından
Çağırmam zaten eşimde çok katı şekilde haber vermiceksin birdaha ameliyatimda dedi
0 oy
(1,488 puan) tarafından
Şahsen kendi fikrim helalim için ölürüm yani çocuguma bir gün bakmış diye dünyanın sonumu gelmiş canı istemeyince bahanelere sığınmış boş ver Allahım şafi ismi yüzü suyu hürmetine eşine şifa versin inşallah kimseyi darda bırakmasın 
(1,488 puan) tarafından
Eğer böyle davranacakca verme haberi ana yüreği cız eder biraz insan dar günde birbirini tanıyor yoksa iyi gündee herkess kendi evinde
(805 puan) tarafından
Aynen öyle şu cuma cumartesi pazarında bir atlatirsam inşallah
(1,488 puan) tarafından
Allah'ın izniyle Allah'ım şafi ismi yüzü suyu hürmetine şifa versin hayırlısı ile evinize dönersiniz inşallah
(805 puan) tarafından
Amin ecmain Allah razı olsun sağolun
(1,488 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 229 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 496 göst.
26 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu
0 oy