0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde (1,390 puan) tarafından

Özel bir andır anne baba için :angel: sizin bebişler kaçıncı ayda emekledi? Ne kadar zaman sonra tutunup ayağa kalktı 

15 Cevaplar

0 oy
(510 puan) tarafından
Benimki daha yeni emekledi canım 7 ay bitti 8.inci aydayız
(510 puan) tarafından
8 kilo anca vardır canım malum sağlık sıkıntılarından dolayı sağlık ocağına gitmedik uzun süredir ama bilmiyorum bu ne kadar doğru bir tez acaba
(1,390 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki ben de öyle duydum. Zayıf olan daha çok hareket eder fln diyor çevremdekiler
(510 puan) tarafından
Yürüteç e binen çocuk çabuk yürür diyorlar ama bilmiyorum yaa kaslar ile ilgili yani çocuk kendini ne zaman hazır hissederse o zaman yürür birde kas gelişimi tamamlanınca yürür bence bilmiyorum tabi diğer etkenlerde göz önünde bulundurulabilir ama önemli olan diğerleridir canım Rabb'im sağlık versin varsın geç yürüsün birşey olmaz ☺️
(1,390 puan) tarafından
Ben de tam tersi yürütecek binen geç yürür rahata alışır yürümek istemez diye duydum canım :)) orası öyle tabi sağlık olsun da ne zaman canları isterse ☺️
(510 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kimi öyle diyor kimi böyle bilmiyorum yani aynen öyle canım ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından

7 aylıkken hem emekledi hem oturdu 8 aylıkken tırmanmaya başladı 8 buçukken de minik minik adımlar attı destekli,şimdi  9 aylık desteksiz yürüyor bugün 10 aylık oldu<3

(1,390 puan) tarafından
Oy maşallah maşallah :) benim cadı da 6-6,5 aylık emekledi oturuyor . Son 3,4 gündür tutunup kalkıyor sürekli popo havada :D bakalım ne zaman yürüyecek :)
tarafından
Nasıl teşvik ettin sen beaa bizimki yürüyor ama anca ilk adim arabasiyla:D
tarafından
Kız anasına çekmiş bnde 9 aylıkken yürümüşm oğlum ek gıda almıyor görseniz ne zayıf ne kilolu sağlıklı görünüyor çok şükür
tarafından
Niye almıyor kuzum meme yemi guveniyor
(510 puan) tarafından
Yürümesi için ne yapılabilir ki acaba
0 oy
tarafından

4 aylikken dondu 5 aylikken surunmeye basladi ama gezmek için değildi  5 buçuk aylıkken done done odayı gezmeyi öğrendi 7 aylikken sürünerek gezmeye başladı  asker gibi 7 buçuk aylıkken emekledi 8 buçuk aylıkken tutunup ayağa kalktı şuan 10 ayligiz yavrumu bi kere g...tünün üzerine oturduğunu görmedim :D

(1,390 puan) tarafından
Ahahhaa :D ay güldürdün benii :D benim kızda öyle hiperaktif mi anlamadım. 6. Ayda başladı emeklemeye oturmaya şimdi 6.5 sürekli bi yerlere tutunup kalkmaya çalışıyor bir dk durduğu yerde durmuyor. Yürümeye başlarsa abov yandım :D
tarafından
Bencede yandın:) ahahaha biz o zamanlar dış çıkarmakla meşgul olduğumuz için odaklanamadik
(1,390 puan) tarafından
Tecrübesiz olunca anlamıyorum ama bu ara aşırı huysuz paçamdan ayrılmıyor mızmızmız sürekli ses çıkarıyor. Eli ağzından çıkmıyo zaten. Gündüz uykusu kalmadı nerdeyse bunlar diş belirtisi oluyor dimi çıksa da kurtulsak :(
tarafından
Evet cnm benim inan bugün illahlah ettim ya ilk defa bu kadar cok sinirlendim ayyyy bide pacami tutucam diye donumu aşağıya indirdi ben bulaşık yikarken:D evet bunlar dış belirtisi
(1,390 puan) tarafından
Ahahah :D  ne zaman rahata ereriz tahmini diye düşünüyorum da bir de kardeşi olsun 2.der tekrar yapsam fln bi 5,6 seneye anca sanırım :D
0 oy
tarafından

5 aylikken sürünmeye basladi 6 aylikken emekledi 6bucuk aylikken tutunup kalkti. Lakin ve lakin teee 11 aylikken yürüdü :D

(1,390 puan) tarafından
Yaaa maşallah benim kızla aynı şuann. O kadar uzun zaman alacak mı bakalımm çok hevesli artık emeklemek istemiyor sürekli tutunup kalkmaya çalışıyor :D
tarafından
Evet ama emeklemeyi de bildiği icin bizimkine zor geldi yürümek uğraşmadi hiç:)
(1,390 puan) tarafından
Bizimki de tutunup kalkmayı öğrendiğimden beri emeklemek zor geliyor :) her çocuk farklı dedikleri doğru
0 oy
(583 puan) tarafından
Benim oğluşum tembeldi canım hiç emeklemedi popo üstü gidiyordu yaşına girince ayaqa kalktı hemen ardına 10 qünede yürüdü. Ama şimdi durduramiyoruz heryerim heryerde oturduqu dönemleri cokkkkk ariyorum
(1,390 puan) tarafından
Maşallah ona :) valla bugün ben de isyan ettim. Bebekken yatarken daha mı iyiydin sen dedim kızıma. Koyduğum yerde 2 dk durmuyor bu ara enerjisi tavan yaptı iyice
(583 puan) tarafından
Hemde nasl nasıl inan butun gün peşine kosuyorum sürekli tehlikeli şeyler yapuyor uyuduqunda işte ne yapabiliyorsam artık :) çok şükür yinede evimin neşesi güzel oqlum
(1,390 puan) tarafından
Orası öyle tabiii uyuduğunda resimlerine bakıyorum böyle de delilik anne olmak :) Allah sağlık sıhhat versin hepsine☺️
0 oy
(1,699 puan) tarafından
7 buçuk aylık emekledi 8 aylık tutunup kalktı:))
(1,390 puan) tarafından
Maşallah ona :))
0 oy
tarafından
8 aylikken emekledi 1 yaşında tutunup kalktı 13.5 aylikken yürüdü 
(1,390 puan) tarafından
Okuduğum en geç yürüyen senin bebiş. Hepsi bir olmuyor Allah sağlık versin canım
0 oy
(883 puan) tarafından
10.ayda canmm şuan 11 bitecek kanepelere  sehpalara tırmanıyor.ustune ustuk daha dış bile çıkarmadı :) tembel benm oglum
(1,390 puan) tarafından
Yaa  geç kalmış sankii. Her çocuk değişiyor. İnstagramda takip ettiğim bir bebek var oda 6.ayda alt üst ön dişlerini çıkardı şimdi yan dişleri çıkmaya başlıyormuş. Değişikkk :))
(883 puan) tarafından
Eltimin çocuğu da 5 ay küçük benmkindenn geçen diş çıkarmış diyordu :))
0 oy
(1,165 puan) tarafından
5. Ayda sürünerek gezmeye başladı. 6 buçuk aylık tutunarak ayağa kalkiyodu. Şimdi 8 buçuk aylık yakında adım atar. Abisi çok tembeldi 15 aylık yürüdü ama iki numaram tam bir firlama
(1,390 puan) tarafından
Maşallah onaa :)) Allah kolaylık versin valla zor
0 oy
(230 puan) tarafından
9 bucuk aylık Ken hem emeklemeye başladı hem tutunup kalkmaya başladı kollarından tutup yürütmeye calısıyor um 2 dk sonra kendini bırakıveriyo emeklemek kolayına geliyo heralde :) bütün gün peşindeyim Vala kanepe kenarlarına tutunup düşüverio kaşla göz arasında 
(1,390 puan) tarafından
Maşallah canım yakında yürür inşallah. O düşmeler çok kötü ya korkuyorum bişey olacak diye kafasını çarpıyor yere çünkü
(230 puan) tarafından
Aynen öle Bi ağlıyor ki bende oturup ağlıyorum Vala
0 oy
(5,938 puan) tarafından
6 buçuk aylik ilk çocuğum emekledi 9.ayda tutunup yürüdü 11.ayda desteksiz yürüdü 

2.Çocuğumda 5 aylik sürünmeye başladı 5 buçuk aylik emekledi 8.ayda tutunup yürüdü 10.ayda tam olarak yürüdü ben şaşkınlıktan çığlık ayınca korktu ve yaşına 2 hafta kala yürüdü 
(1,390 puan) tarafından
Yaa öyle korkup yürümedi demek çok etkilenmiş çok mu bağırdın :D ikisine de maşallah Allah ömür versin canım
0 oy
(6,706 puan) tarafından
6.5 aylıktı emekliyordu yanlış hatırlamıyorsam. 7.5 aylık olduğundan beri de tutunup yürüyor. 
(1,390 puan) tarafından
Maşallah canım benim kızda 6.5 aylık emekliyor  1 aya tutunur yürür inşallah. çalışmalara başladı sürekli kalkmaya çalışıyor ama ayakta duramıyor daha :)
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bizimki 5 aylik yeni yeni dönüyo bakalım ne zaman emekliyecek 
(1,390 puan) tarafından
Çok hızlı gelişim gösteriyorlar valla. 1 ay içindeki değişime inanamıyorum bazen düşününce. Allah sağlık versin canım
0 oy
tarafından
11 aylik ve hâlâ  emeklemiyor  done done gidiyor ya da poposu  uzerinde
(1,390 puan) tarafından
Direk yürümeye başlar belki :)) kimi bebek hiç emeklemiyormış seninki o yolda sanırım :)
0 oy
tarafından
9 5 aylık benim oğlan anca  dönüyor oturuyor ne yürümesi koyduğum yerde fok gibi debeleniyor 
(1,390 puan) tarafından
Kilosu mu fazla canım. Kilosu fazlaysa geç emekler hareket eder derler ya :)
tarafından
Yok cnm kilosuda çok değil boyu uzun ayına göre ama kucak bebeğiydi 9 aylık oldu bna 7.syons kdr hep kucaktaydı aşırı derecede uyanıyor yatana kdr sanırım ondan çok kndi haline bırakıp oynamasını sağlamadm
(1,390 puan) tarafından
Hımm olabilir canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 282 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 608 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı