0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kızım 8.5 aylık yan dönüyor yüz üstü yuvarlana yuvarlana evin her yerinde tür atıyor poposunu kaldırıp ittiriyor kendinide onune oyuncak koydunmu alasaya kadr ittiriyor ama emeklemiyor illa elinden tutucam yürüyecek hergun defalarca aynı evin içinde tür atıyoruz elinden tutuyum yürüsün bunu istiyor yürüteç i de istemiyor artık elinden tutulmasını istiyor belim koptu remsn büyük kızım kaç aylık emekledi hiç hatırlamıyorum sizin bebisler kaç aylık emekledi emeklemedn önce neler yapıyorlardı 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimsenin bebesi emeklememis herhalde trip yükleniyor
(2,579 puan) tarafından
9 aylıkken oturdu 11 de emekleri 13 ye yurudu
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Emeklemedi canım 14 aylık olacak hala yuvarlanarak gidiyor emeklmesede sorun yapma emeklemeden yürüyen bir sürü çocuk var motor gelişisimi deil emeklme
(402 puan) tarafından
Bizdensiniz canım 14 aylık olmak üzere hâlâ dönüyor yürümek bahsetmiyorum bile ufukta görünmüyor şimdilik
Ama benim kızım dönmeye alıştı rahatına geliyor emeklemiyor 3.de dönüyor yine
(1,584 puan) tarafından
Aynen benim oğlumda öle rahatına çok düşkün
(402 puan) tarafından
Aslında öyle alıştı başta emekleseydi öyle olmazdı dönmek daha kolay ona göre :) neyse inşallah en hayırlı zamanda ayaklanırlar da adımlarını da görürüz yavruların
0 oy
(119,126 puan) tarafından
7 aylikken emekledi baby boyum 10 aylikkende yurudu
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Hiç emeklemeden kalktı yürümeye 10 aylıkken 11 aylıkken emeklemeyi öğrendi 13 ayda desteksiz şekilde yürüdü 14 aylık şuanda tutabilir sen☺
0 oy
(725 puan) tarafından
9 aylık yeni öğrendi
0 oy
(1,272 puan) tarafından
9  aylıkken emekledi canım 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Benim kizim 6 bucuk aylikti emekledi 1 yaşında yürüdü. Arkadasimin bebegi hic emeklemedi 10 aylikken yürüdü. halamin.bebegi 10 aylik emekledi 14 aylik yürüdü.

Ücümüzde ayni zamanlarda dogum yaptk o yzden karşılaştırdm. 

Yani her cocuk kendine özeldir. 
0 oy
(865 puan) tarafından
Oglum 8 buçuk aylik. Ve şu an senin yazdigin her şeyi yapıyor evin her yerini done done geziyor sürünüyor ama emeklemeye dair hiç bir gayret yok. Bekliyorum ben de ne zaman emekler diye offfffff
0 oy
(31 puan) tarafından
6 aylıkken emekledi ondan önce dönerek evin her yerinde geziyodu 3 aylıkken yataktan düşmeye başlayınca yer bebeği oldu şimdi 11 aylık olduk hala yatak yasak 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
9 buçuk aylıkken emekledi 
0 oy
(879 puan) tarafından
9 buçuk aylikken emekledi canım 
0 oy
(517 puan) tarafından
7 aylıkken emekledi canım 6 buçuk aylıkken sürünüyordu yaşında da yürüdü 8 buçuk aylıkken de koltuklara  tutunup geziyordu
0 oy
(4,538 puan) tarafından
8 aylıkken emekledi 9 aylıkken dişi çıktı 11 aylıkken yürüdü :)
0 oy
(620 puan) tarafından

7aylik oğlum canım yeni emekledi. Çok zormuş ya her yere gidiyo birak dursun en güzeli:angel: poposunu kaldorip one atiyordu kendini oncesinde

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 587 göst.
0 oy
8 cevap 163 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu

378,225 soru

11,320,296 cevap

34,765 kullanıcı