0 oy
464 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (34 puan) tarafından
4 ay önce doğum yaptım normalde de dökülürdü saçım ama şu aralar acayip aşırı dökülmeye başladı normal bı dökülmeden bahsetmiyorum cidden aşırı dökülüyor . Bunun için emzirirken kullanabileceğim vitamin hap ilaç var mı tavsiye edeceğiniz . 

Pazarts kan da vericem ama size de bı sorayım dedim tavsiyelerinizi bekliyroum 

15 Cevaplar

0 oy
(614 puan) tarafından
Lavanta yağı ile yılan yapı kullandım canım benim de bir ara çok dökülüyordu
-Reklam-
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Benim de doğum da sonra dökülmeye başladı bu ikinci kestirmem katlı kestirdim hem oğlumdan uzun saç bakımını yapamıyordum zaten dökülmesi durdu şampuanımı değiştirdim bir de head shoulders kullanıyorum dökülme karşıtı bakım kremi sürüyorum bir de
0 oy
tarafından
Canim ben buraya atmistim avuc avuc dokuyoru halada oyle  bi zaman sonra sokulnleein yerine cikiyomus.
0 oy
tarafından
Canım çok normal merak etme kel kalmazsın hepimiz de aynı durum benim de 5 ay bitti baya dökülüyor 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Bende cok dökülüyodu her ellini atigimiza bi tutam sac yerlerde hep sakin..  .. ama Elhamdülillah 3 ay sonra gecti simdi yeniden cikîyo
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Sana ıkı sampuan onerıxem ikisinden De cok memnunum bırı Bı tık daha pahalı ama durumuma gore alıyorm ben de donusumlu.. Yves rocher acı bakla ozlu sampuan mısss gıbı cımen kokuyor ultra dogal bitkisel market sampuanı gıbı deterjanlanmıssın gıbı kopurtmjyor ama o temzlıgı arınmıslıgı hemen anlayacaksın bir dıgerı ıse dove avokado ozlu olan o da baya kesti dokulmemı ama ilki muazzam bıse
0 oy
tarafından
Bende dalan sabun kullandım şükür azaldı canım dökülmesi doğum yapalı 6 ay oldu bide kestim baya bi saçımı sampuanin içine badem yagi kat 5 6 damla bittim sabunda iyi geliyormuş
0 oy
(110 puan) tarafından
Benim kide aynı öyle oldu bioblas kullandım bide doktor demir eksikliği var dedi emziriyorum depolarım boşalmış ilaç yazdı onu kullandım bide dax supergro diye bir saç kremi aldım onu kullanıyorum gratis Watson trendyol da bulablrsn

Bide saç spreyi yazdı 
0 oy
tarafından
Ya bizde derler bebek anneyi tanımaya başladığı zamn dokunurmuş 9 aya kadarda dökülüyor ama benm fiktim bebk emdiği icjn butun vitaminler ona gidiyir saclar ondan dökülüyor 
0 oy
(119,086 puan) tarafından

Bendede dokulme basladi :'(

0 oy
(2,119 puan) tarafından
O aylarda benimde çok ama çoook dökülüyordu 8.ayda durdu dökülmesi. 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Benimde öyle ya bizde dört aylık olduk aşırı dökülüyo kestim yine aynı
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Canim benimkide ole cunku bebegin seni taniyo artik ondan bu kadar dokukuyo simdi bi ara durcak dokulmesi benimkide 4 aylik bende ayni oleyim yunak yumak geliyo
0 oy
(600 puan) tarafından
Canım benimde 4 buçuk aylık bebegim var son 2 aydır fena saçım dökülüyor kan ilacı kullaniyrm ama nafile
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Benim de dogimda iki ay sonra acayip dokulmeye başlamıştı oyle 3 ay falan döküldü sonra duzeldir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
0 oy
1 cevap 57 göst.
24 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
21 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hira (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 837 göst.
22 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde ᗴᔕᖇᗩᗩ ☘️ (1,174 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,934 cevap

34,762 kullanıcı

...