0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar ben manisadan gebze ye geldim sizler nerelerden geldiniz zamanınız nasıl geçiyor :)) 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
istanbul dan Urfaya ordan da zonguldak a geldik zaman oğlum doğduğundan beri hızlı geçiyor o yokken kabus gibiydi sürekli ağlardım depresyon modundaydım  büyük şehirde yaşayıp da küçük yerlere alışmak çok zor şükür ki aileme sık gidiyorum.
(20 puan) tarafından
Bende tam tersi her yere otobüs yada araç kullanmadan gidebilmeyi özlüyorum. Kimsenin olmaması zorluyor birde inşallah benimde oğlum doğsun kimseye gerek kalmaz
tarafından
inan otobüste ayakta gitmeyi bile özledim saçma olcak ama :)  yaşadığım yer zaten köy gibi olduğu icin yürüsem de gdiicek yer yok evdeyim surekli
(20 puan) tarafından
O zaman ayrı bi sıkıntı tabi ben normal ilçede yaşıyordum Rabbim huzur versin aile içi bunlar atlatılıyor aslında ya
tarafından
tabi canım sabrediyorum şimdilik amin herkesin evinden huzur eksik olmasin
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Bende sakaryadan ankaraya geldim 10 ay oldu evleneli 
(20 puan) tarafından
Nasıl gidiyor peki canım alıştın mı
(571 puan) tarafından
Yani alıştım ama hicbiyere çıkamıyorum arkadaş yok kimse yok sakaryada hergün disardaydim isim olamasa bile arkadaşımın evine giderdim akşama kadar otururduk şimdi hamileyim  biraz  zor geçiyor eşimin akrabasına bile gidemiyorum evleri yakın ama hep yokuş var nefes alamıyorum o yokuslarda
(20 puan) tarafından
Sende aynı benim gibisin canım, bende evlenmeden önce arkadaşıma gider akşama kadar takılırdık şimdi hiç kimse yok akraba falanda görüşmüyoruz ama alıştım ya
(571 puan) tarafından
Kocam bana yetiyor ya o benim hayat arkadaşım dostum annem babam çocuğum bebegimin babasi kısacası herseyim huzurumuz daim olsun da kimse olmasada olur ama kankilerim hergün arar sorarlar
0 oy
(164 puan) tarafından

Yozgat dan bursaya geldim...<3

(20 puan) tarafından
Nasıl gidiyor peki canım
(164 puan) tarafından
Çok iyi baya alıştım 2 buçuk sene oldu tabi
0 oy
(21 puan) tarafından
Bende Kayseri den almanya ya geldim 2 sene bitti 38.3 haftalık hamileyim. 
(20 puan) tarafından
Al bendende o kadar
(707 puan) tarafından
Bende kayseriden almanyaya geldim.
(21 puan) tarafından
Ne kadar oldu geleli Allah yardımcın olsun gurbetlık zor
(707 puan) tarafından
Amin hepimizin yardımcısı olsun inşallah.4 sene oldu Ben geleli.hangi şehire geldin
(21 puan) tarafından
Amimn Mainz e geldim
0 oy
tarafından
İstanbul dan izmite :)
(20 puan) tarafından
Çokta uzak sayılmaz aslında :) sen naptın alıştın mı
tarafından
aslında uzak bi yere gittin gelin olrk ama izmitte duzenimizi kurdk ve iki bck senedir ordayz alistm sayılır ama hani bi ist dgl :) daha gezmedm dgru düzgün bide izmiti
0 oy
tarafından
3.kattan 1.kata gelin gittim benimki gurbet değil biraz komik sadece :)) ordan da ayrıldım şimdi de 3 sokak var arada ama bende uzak olmayı istiyorum bazen 
tarafından
seninki iyimis kız:))
tarafından
Değil mi bende onu diyorum :))bakma ya bazen yakında kötü oluyor en ufak biseyde bile herşeyi duyuyorlar uzak biraz iyi acsan açsın toksan toksun ne dersen öyle bilirler
tarafından
aynen öyle valla ben bekrken hep ne eşimin ailesi nede benim ailemn ynnda olmaylm uzaksa olmak herzmn iyidr ben izmittiym ailem İst İst a taşınmami da istiolr bi yandan hani. daha iyi olur diye ama dsnmuorm sesszlge alstm
tarafından
En iyisi boşver sessizlik daha güzel
tarafından
Kız senin ki bayağı uzakmış :)
0 oy
tarafından
Rize'den Erzurum'a gelin gttim ama Rize de yaşıyoruz eşimle 
tarafından
Haticenin korkusundan adam hanım köylü olmuş nasıl korkuttun kız adamı öcüü :)
tarafından
Yaaa rize karadeniz harika bir yer tek hayalim var karadenize eşim çocuğumla tatile gitmekk:)) daha önce iki sene giresunda kaldım ama hiç dönmek istemiyordum eşimin mesleği gereği taşınmak zorunda kaldikkk:)
tarafından
İnşallah gelirsn bı daha. Güzel yer Karadeniz huzur ..
tarafından
Aynen valla en sevdiğim yerlerden birisi hatta en sevdiğim yer diyebilirim bayılıyorum karadenize :))
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ben zonguldaktan çanakkale ye geldim esim burda calisiyo
0 oy
(902 puan) tarafından
Manisadaydim evlendim yine burdayim babamlara yürüme mesafesindeyim ❤
(20 puan) tarafından
Merkezde msiin kii
(902 puan) tarafından
Evet sende mi manisadansin
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Hollanda doğma büyüme ordan Türkiyeye geldim 4,5 aydır evliyim : ) Herkes gider mersine ben giderim tersine :D

(10,046 puan) tarafından
Ne zamandır Türkiyedesin peki:)) Alışabildin mi :)
(10,046 puan) tarafından
Ben daha 4.5 ay oldu evleneli alışamadım daha ama olucak yakında. Çoğu şeyler farklı yurtdışında alıştığım çoğu şeyi bulamıyorum ama sevgi fedakarlık ister ve vatanımız gibisi yok tabiki:)
(10,046 puan) tarafından
Aslen izmirliyim eşimle Bursada yaşıyoruz canım, yani doğma büyüme yurtdışı olunca ayak uydurmakta zorlanıyoruz biraz ama yinede alışıyor insan bide hamile kaldım hemen belki ondan tam kendime gelemedim:))
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Bende osmaniye den gebzeye geldim bütün ailemiz Osmaniye'de sadece eşim ve ben varız burda sen Gebze'nin neresindesin canım :)
(20 puan) tarafından
Bayramoğlundayım canım ben
(1,028 puan) tarafından
Ben Gebze merkeze yakın im çarşı yakın bana senle aramızda var baya orda Anadolu sağlık merkezi var kızımı oraya doktora götürmüştü k bir kaç defa öyle uzaktan gördüm Bayramoğlu şurası demişti eşim
(20 puan) tarafından
Tam bayramoğluda değil canım bende yabancıyım ya tam anlamıyorum hospital park hastanesinin oradayım ben oraya yakın
0 oy
(340 puan) tarafından
Bendr malatyadan ankaraya geldmm hamilelgm ilerlememsken hergun gezerdim smdi dogumbbeklyrm evde :))
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Adıyamnadan Antalyaya geldim  öğrencilik  hayatımdan alıştığım içşn gurbet bana zor gelmiyor oğlum oldu şimdi hiç aklıma gelmiyor gurbet acısı
0 oy
(112 puan) tarafından

Bende samsundan istanbula gelin geldim kimse olmayinca tanidik kotu geciyor:)

(20 puan) tarafından
Bende aynıyım maalesef
0 oy
(762 puan) tarafından

Adanadan erzincana geldim 8 aydır evliyim :) annemler baya uzak zor geçiyor ne arkadaş var ne akraba kimseyi tanımıyorum gurbetlik zor anam

0 oy
(452 puan) tarafından
Bulgaristandan Almanyaya geldim, 4 yıla yakın oluyor ve sadece 2 kez gidebildik izine. Ama haziranda gidicez yine oğlumun doğum gününü orda kutliycaz

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 309 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 147 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 203 göst.
0 oy
5 cevap 76 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu