0 oy
859 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar birşey sormak istiyorum hepimiz bir bayaniz kaynananız size düğün yapmasaydı oğlunu reddetseydi yinede nikaha gelip yabanci gibi 100 lira taksaydı ne yapardınız ? 6 aylık oğlum var çocuğum doğduğun da hiç birşey yapmadılar bir tane patik dahi almadılar ve bende bu yüzden oğlumu göstermedim ve gitmedim gelmelerine izin vermedim . Ve dün kaynanam olcak kadın bana msj attı yüzsüz filan diye sana 100 lira çok bile dedi kötü anlama getirdi . Bu kadar olaya istemediğimi söyledim eşime bana senin kafanı kırarım dedi bende kavga ettim bıraktı gitti benmi suçluyum eşim ve ailesimi suçlu ve annesi oğlu gidiyo diye bana wtsaptan dualarım kabul oldu yazdı . Buarada 2 buçuk yıllık evliydik

15 Cevaplar

+2 oy
(656 puan) tarafından
Ay keske benim kocamanida red etselerse kurtulsam onlarsan :D 
(50 puan) tarafından
Ama reddetmemisler işte gitti anasına.
tarafından
Hahahahahahah yarıldım ahhahajsnsjsnsnanama
tarafından
Ay kiz he valla helal sana ben yazacaktım  baktım  içimdekine tercüman olmuşsun  :)
(656 puan) tarafından
Napim kizlar keske yani dua ettim bide :D allah hep güldürsün insallah
tarafından
Amin canım  benim sağol  seni de
-Reklam-
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
O 100 lirayı da istemezdim atardım suratına 
(50 puan) tarafından
Adliyeler açık olsa bosuycam bu 2 ci gidişi
(1,699 puan) tarafından
Demekki sende istiyorsun boşanmak
Canım bak 2 safa gitti diye bosanacakmisin
6 aylık evladın var bu sebepten boşanma düzeltmeye çalış derim
Bukadar kolay olamaz boşanmak pişman olma ihtimalin yuksek
(50 puan) tarafından
Ama kuzum bunlar anlattıklarımın 3 te 1 değil . Bana hakaret filan ettiler
(1,699 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım olayın iç yüzünü bilmiyoruz bellik sende artik yoruldun katlanamıyorsun sende boşanmak istiyorsun inşallah rabbi sana hayırlı kapılar acar cnm:(
(50 puan) tarafından
Rabbim gönlüme kalbime ferahlık versin çok yoruldum çok herşeyden bıktım babam ölmeden 3 gün önce ona vasiyet verdi oğlum karım kızım torunum sana emanet benim burdan çıkışım yok dedi lanet olsun bunun gibi adama .
+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Ben allaha havale eder gecerdim
(50 puan) tarafından
Ettim allah bildiği gibi yapsın onları ama çok zoruma gidio
(3,617 puan) tarafından
Bosver başkaları için yuvanda huzursuzluk çıkarma
(50 puan) tarafından
Canım bizi bıraktı gitti dün akşam ailesi için .
(3,617 puan) tarafından
Sinirlenmis canim çoğu erkek ailesini atmaz
+1 oy
(3,024 puan) tarafından
Biz kacarak evlendik dugunumuz olmadı oglum dogdu kimse tutuo bisey alip takmadi  benle pek gorusmezler zaten yani bisey yapmiyom hayatima bakiyom su evimin kapisi kapandikdan sonra ben esim ve oglum kaliyosak evde kafama takmama gerek yok bende 2.5 yillik evliyim canim
(119,526 puan) tarafından
Goed bacikooo
(3,024 puan) tarafından
Valla bisey diyimmi bacim belki sana aci gelicek ama dost aci soyler s et ne poku varsa yesin zaaaten donup dolasim senin yuvana gelicek o yuzden keeeyfine bak rahatina bak bebeginle oyunlar oyna uyu istesigin kadar hayat senin hayatin kuzuuu
(3,024 puan) tarafından
Allah iyiligini versin sevdoş baciii❤️❤️
Amin cümlemize ⚘⚘
(50 puan) tarafından
Bu 2 ci gidişi birdaha dönmesini istemiyorum ama yinede içim yaniyo
+1 oy
Nerden buluyonuz boyle tipleri yaa cok merak ediyom ana kuzusu olan evli hiya.rlara ayar oluyom haaa erkek deginin gozu acik olcak dogruyu yanlisi hakliyi haksizi gorecek 
(50 puan) tarafından
Işte çok zoruma gidiyo kendisi ana kuzusu evladını ve beni bırakıp gitti
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Bana para deyil huzur versinnnn derimmmm
(50 puan) tarafından
Hiç bise yok bunlarda
0 oy
(15,747 puan) tarafından
Suçlu olan bariz ortada kaynananin yaptığı rezillik oğlunun annesine haklı bulması ayrı bir rezillik Allah sabır versin karakteri olmayan insanlar ile uğraşmak zor
(50 puan) tarafından
Birde dualarım kabul oldu yazmış kadın
0 oy
tarafından

Rabbim yardimcin olsun camm inan ne diyeceğimi bilemedim şimdik :ermm:

(50 puan) tarafından
Suclumuyum çok zoruma gidiyo valla
tarafından
Tabikide Hayır canm inşallah hakkında hayırlısı olur
(50 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Niye reddetti ki oğlunu
(50 puan) tarafından
Kiz kardesinin kızını alacakmis buda istememiş beni istedi evlendik diye reddetti keskede evlenmeseydik allahtan tek güzel yani oglum
(6,919 puan) tarafından
Seni baştan istememiş  kocanla onun için kötü olup onu sevindirme
(50 puan) tarafından
Kocam bana boşanma davası aç dedi
0 oy
tarafından
Aman bos ver kız giderse gitsin defolsun canını sıkmaya değmez 
(50 puan) tarafından
Ama valla zoruma gidiyooo
tarafından
Har kezin zoruna gider ama yapicak bisey yok git o k....ri saç basını yolsan yuvan bozulur onun için çokta fifi de yat ayaklarını uzatıb tak kulaklığı son ses müzik ac kafa dinle iyi gelir bak sen düşündükçe daha çok canım sıkılır üzülürsün
(50 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum ama yinede insan üzülüyor emeklere
tarafından
Tabi üzülürsün ağlarsın ama düşün yapıcağın hiç bisey yok sinirlenmekten başka boşuna üzme kendini onun için
(50 puan) tarafından
Insanın evinden kedisi gitse üzülüyor kuzum elimde değil bu iki oldu dahada istemem
0 oy
(48,759 puan) tarafından
esine ne olmusta anneci olmus peki hep mi oyleydi sonradan mi degisti
(50 puan) tarafından
Şöyle anlatayım onlar reddetti esimde görüşmedi ama demekki yapmacikmis ilk evliligimizin üc ayi görüşmedi simdi anaci olduevimizi ailem kurdu herseyimizi ailem yaptı annesigil icin bu ikinci gidişi
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kaynanaın bu tavrına karşın eşin seni mi bırakıyo hey Allahm 
(50 puan) tarafından
Birde gitti diye dualarim kabul oldu diyo kadin
(6,672 puan) tarafından
Aman yarabbi nasıl insan eşin temenni mi gitti onun yanına
(50 puan) tarafından
Evet birde boşanma davası aç diyo
(6,672 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm boş bi muhabbet yüzünden boşanma ne bileyim kaynanan büyü filan yapmış olmasın
(50 puan) tarafından
Zaten o işlerle uğraşıyorlar ve bütün sulalesiyle konuşmuyorlar babasıyla dahi kaynanam
0 oy
(208 puan) tarafından
Kaynanam gille düğün esnasında olay lar yaşadık düğünde bana ve eşime hiç yaklasmadilar düğünden sonra da bir kere bile aramadilar oğullarını evleneli iki yıl olacak 6 aylık evliyken eşime sürekli yalvardım aileni ara konuş diye çünkü ne kadar da olsa ailesi içten içe özlüyor Du aradı konuştu şimdi beraber oturuyoruz kaynanam hala çok yanlışlar yapıyor ama eşim görüyor ve biliyor onlar bize haksızlık yaptı onun için eşim hep yanımda belki çok şey kaybettik çok kötü şeyler yaşadık ama eşim e ben sahip çıktım ailesi değil Allah var oda bana hiçbir zaman yanlış yapmaz ha ailesi birsey derse konuşarak onları susturamaz ama olay anında ailesini bırakır benim yanıma gelir bence tamda bu sebepten kayinvalidem in hep beni kıskandığını düşünüyorum çünkü oğlu beni tercih ediyor sende eşinin yanında ol evet ailesi yanlışlar yapıyor ama eşin bunu fark ediyor ama ailesinden vazgeçemiyor inşallah hersey gönlünce olsun 
(50 puan) tarafından
Daha olamam canım bıraktı gitti
(208 puan) tarafından
Gelir elbet gelecek te
(50 puan) tarafından
Gelmesin artık oda desi boşanma davası aç diye
0 oy
(228 puan) tarafından
Madem annnize bu kadar duskunsunuz.miiletın kızını getırıpte ezdırmeyın. Uzmeyın kırmayın. Olan bıze oluyor 
(50 puan) tarafından
Evetttttt işte neden bize oluyo herşey hep biz üzülüyoruz

İlgili bir soru bulunamadı

381,421 soru

11,419,021 cevap

34,975 kullanıcı

...