0 oy
2,015 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar hangi birini diyim bilmiyorum ama kaynana kaynata görümce üçü de aynı ya sinir oluyorum.

Görümce zaten düşman başına biz daha nisanliyken başladı seytanliga, yanıma gelip gidince evde ağlıyormuş bana öyle dedi böyle dedi. Yemin ederim hiç demedigim şeyler. Neyse ben cahilliğine verdim önyargılı olmadım evlendim bu başladı,üç yıldır aynı ama yuzume gelince öyle bi davranır ki ben kendimden şüphe ederim.

Hamileyim öğrendi bi mesaj atmadı altı ay oldu hâlâ aynı ama yüzyüze gelince canım cicim sanki kırk yıllık dostum.

Ben artık sıkıldım bu durumdan şimdiye kadar ses etmedim ama artık yüzüne vurmak istiyorum 

Ne yapayım ben şimdi buna bayramda gidince yine bana bir şey olmamış gibi canım cicim yapacak ama kabul edemiyorum bu kadar iki yüzlülüğü 

Fikir verir mısınız bana :(

20 Cevaplar

0 oy
(120,239 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Tecrubeyle sabit örtmenim yuz vermicen samimi olmiycan ve gormezden gelcen o yokmus gibi davrancan batta mumkunse insan yerine koymiycam
tarafından
Aynen öyle sevdoşum çok haklısın
-Reklam-
0 oy
(27,831 puan) tarafından

Mesafe koyy cicim yaparsada yüz verme 

(27,831 puan) tarafından
Ahahahah önümü yerler dimek ahahah tugbada diger postta o lafi hatirlatti sagolsun
tarafından
O laf sana yapıştı kaldı kiz ☺ benim de favorim ama ☺
(27,831 puan) tarafından
Eheheh ölürsem beni ele hatirlayin ❤
tarafından
Allah korusun kiz❤
(27,831 puan) tarafından
:))))))

;))))
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Hiç oralı bile olma oluyorsan da mesafeli ol bu ona yeter 
tarafından
Hep mesafeliyim kuzum ama o yüzsüz ben direkt yüzüne söylemek istiyorum
(2,548 puan) tarafından
Şey de . Açık açık samimiyetsiz tavırlarından çok sıkıldım de. Gören aramızdan şu sızmıyor sanacak da diyebilirsin
tarafından
Haklısın öyle bir şey diyecem bilsin artık eş.sek yerine koyuyor artık
(2,548 puan) tarafından
Çat çat yapıştır cevabı ☺️
tarafından
Aynen öyle kuzum susunca eş.şek saniyolar galiba. Bayramda açacam bayramlık ağzımı ☺
0 oy
tarafından
Yüz verme canım konuşma çok ilgilenme kısa cevaplar ver aynı ortamda durmamaya çalış 
tarafından
Kiz öylelerinin de şansı oluyor ya. Pis kadın elti değil kuma lik yapıyor bazıları
tarafından
Aynen öyle üstelik kendisi ilk yavrusu 4 yaşında kaybetmiş biri olmasına rağmen bunları yapıyor evlat acısı çekmiş ama ona rağmen kötülük yapıyor rabbim 2 tane evladı var onlara uzun ömür versin kendi çocuğum gibi bakıyorum o 2 yavrusuna ben altlarını bile degistirdim afedersin tuvaletini yaptı illede yengen gelsin dedi gittim gotunu sildim ama bir kere olsun lafını etmedim onun ise bana yaptıkları
tarafından
Allah herkesin kalbine göre versin kuzum senin de kalbine göre versin insallah ❤ o da yaptığından utansın öylesi ıslah olmaz ders almaz iyilikten anlamaz ki ne yapsan bos
tarafından
Aynen öyle ♥️ en iyisi allaha havale etmek en doğrusunu rabbim biliyor
tarafından
Öyle kuzum allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Sen hic oralı olma kuzum boşver mesafeli dur oda anlasin yüz verme hep aynılar 
tarafından
Eşin senden yana ve takmıyorsa dert etme kuzum boşuna boş insanlar için zihnimizi yormaya değmez
tarafından
Öyle kuzum o da biliyor ne olduklarını. Diğer geline de aynını yapmış kiz. Gelin onlarla konuşmuyor ben hiç görmedim bile. Ben de öyle yapacam en sonunda
tarafından
Valla.en iyisi öyle yapmak.kafa rahat oluyor en azından   bir söz var bilirsin belki ne kurdu gördüm ne kulhuvallahi okudum diye o hesao
tarafından
Aynen öyle bacim valla en sonunda öyle yapacam ne yapıyorlarsa yapsin lar
(7,935 puan) tarafından
Aaa abisini senden mi kıskanıyor o zaman
Çok çocukça davranmış kaç yaşında
0 oy
(554 puan) tarafından
Canım görümcem maskeni çıkarda öyle konuşalım yüzünü göremiyorum de:D
tarafından
Ahaha iyiymiş bu kiz
0 oy
(122 puan) tarafından
Bazen sessiz kalıp susmak karsindakine en güzel cevap tir anlayanaaa
tarafından
Yok kiz bu anlamıyor susunca daha çok tepeme cikti
(122 puan) tarafından
Oyleleride hicbiseyden anlamaz Allah yardımcın olsun kuzum
tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Kaynata ne demek ya:angel:

tarafından
Kaynanin kocası olan bey ☺☺
(4,101 puan) tarafından
Haa kayinbaba mi:))))))
tarafından
Baba mı ☺☺ evet baba diyesi gelmeyince insanın kaynata diyor işte bacimm neydek ☺
(4,101 puan) tarafından
Tmm deli buket hajskxsjs
0 oy
(422 puan) tarafından
Iyyyy bnmkide ole gicigin teki yanyanayken iyiyiz cokta olmasa uzaktayken n arar n sorar bi arai  geldi anasini doldurdu tartistik  giti nisaninda dugununde okdr yardm ettim o ise  arkadasna v eltime sizden baska kimim var dio dugun sirasnda
tarafından
Bunlar iflah olmaz kiz bas belalari
0 oy
(10,866 puan) tarafından

Bayramda nere kız sokağa çıkma yasağı var :) derdimi sevem :D

tarafından
Bizim burda yohh ☺
0 oy
tarafından
Bu görümcelerin hepsi aynı benimkide çok bilmiş herşeyi yaparım ederim lafta icraat yok yaptığı bişe yok ortada 
tarafından
Öyle valla kuzum iyilik bilmiyolar
0 oy
(7 puan) tarafından
Ayyyy resmen benim gorumceden bahsetmissin ya allah yardımcımız olsun Allah boylelerin şerrinden korusun bizi 
tarafından
Amin insallah kuzum
0 oy
(77 puan) tarafından
Valla yüz verme gösterme bile çocuğunu yaklaştırma bahane uydur o nasıl işmiş sende ona alttan yilanlik yap
tarafından
Ben yapamam ki kiz o alışmış sinsilige
(77 puan) tarafından
Öyle dedim ama emin ol bende yapamam sinsilik bı an kendimi gördüm senin yerinde sinirlendim bak canım sıkıldı şimdi
0 oy
(292 puan) tarafından
Sinir oluyorum boyle gorumcelere ya benim görümcemde tam bi seytan habire kaynanami doldururdu bize karsi sonunda küstük görüşmuyoruz. Benimde 1 erkek kardesim var evlensin mutlu olsun diye dua ediyorum evlendigi kizi el üstünde tutardim abla gibi yaklasirdim kardesimi mutlu etsin yeter dedim ama cogu kizkardes seviyo iste gorumcelik yapmayi malesef. Sende uzak dur canim boyle yaparak kendi kaybeder. 
0 oy
tarafından
Bişey olmamış gibi diyon bişey de olmamış zaten :) sende aynı yap o sana yüzüne iyiyse sende aynı şekilde karşılık ver ...şimdi bişey desen durup dururken olay çıkaran haksız duruma düşen sen olursun salla gitsin
0 oy
(487 puan) tarafından
Her zaman mesafe iyidir iyi ol ama uzak ol mesafeni koru
0 oy
(510 puan) tarafından
Abisine falan rol yapıyor ben iyiyim bak ne yaparsa yapsın senin eşin kötü demeye getiriyor aman ha sen terslersen aha ben demiştim olacak öyle bir görümce de bende var konuşmuyoruz gitmem gelmem yalandan laf olsun diye canım yapıyor bende mecbur aynı davranıyorum ama nasılsın vs konularına girmiyorum çok uzatmak istemiyorum konuşmayı onunla bozuluyor oda sende öyle yap bozarsan bağırıp çağırırsan yada laf söylersen evet görüncen haklıydım havalarına girer dikkat et bunlar çok tehlikelidir
0 oy
(49,023 puan) tarafından
sevda gibi dal gitsin :)
tarafından
Evet pembeyi sevmedi sadece ☺
(49,023 puan) tarafından
pembe giymesin oda :) giydigi renge gore soylicen :)) hihhh sari essek seni yapcan :)
tarafından
Ahah kız ben kara essek diyecem de o güzel olmuyor ☺ siyah giyiyor genelde şapşal
(49,023 puan) tarafından
pijama giyince.pijamali essek de :)
tarafından
☺ evet kuzum o tatlı işte ☺
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Canım sen ilk üye olduğun zamanlar  beyaz gömlekli dalgalı saçlı fotoğraf koyan ogretmenmisin acaba:))))
tarafından
Yok kiz kapalıyım ben ☺
(1,699 puan) tarafından
Haa ne bilim öyle bir öğretmen vardida:))))
tarafından
Yok o ben değilim galiba ☺
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Koy mesafeni görmezden gel daha nolsun ki ;)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 205 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 462 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 253 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 445 göst.