0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben kapalıyım ama pantolon felan giyiyorum öyle darda değil zaten üzerine uzun tunik giyerim eşarbıda tepeden bağladım saçım felan gözükmüyor 2 arkadaşım benim yanımda benim babam dar giymeye kızar ben asla giymem felan dediler benim ailem baskıcı değil dedim geçiştirdim sonra biraz uzaklaşınca böyle kapanmenın ne anlamı var benim eşim olsa kızar gibi kelimeler duydum başka birşeyi bahane edip yanlarından ayrıldım zaten bu tanesi herkesin dedikodusunu yapıyor demekki benim de yapıyor korkum hamile olduğumu sadece o biliyor daha yeni herkese söyler mi 3aylıktan önce söylemeyi uygun bulmuyorm

11 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından

Keske en başından söylemeseydin madem canım 

tarafından
Canım yeni tanıştık buruda kimsem yok arabamızda yok hastahaneye onların arabası ile gittik bende yalan söylemek istemedim niye istiyorsunuz diye sorunca
tarafından
Hakkarideyim canm meslek için burada olan beni anlar insan arkdaş dertleşecek ihtiyacı olunca yanında olacak birini arıyor hem komşu hemde işlerimiz aynı yerde çalışıyor ben yakınlık kurmak istedim
(1,577 puan) tarafından
Muhattap olma canım o zaman bundan sonra
tarafından
Aynen öyle yapacağım canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım herkesin dedikodusınu yapıyorsa keşke söylemeseydin hamile olduğunu 
tarafından
Arabalarını kullanıyorum canım ama bgün daha çok anladım önceden aldırış etmiyordum ama 5dk önce birinin lafını etti sonra birlikte oturup yemek yedi
tarafından
Sana elalemin dedikodusunu yapan, senin dedikodunu da elaleme yapar tabii canm uzak durman e iyisi
tarafından
Aynen öyle canım birde dedikodu yaptığı kişiler ile can ciğer kanka
0 oy
tarafından
böyle dedikoducu olduğunu biliyorsan demeseydin keşke canım. ya 
tarafından
Mesafe koydum canm artık görüşmeyi düşünmem asla Allah'ım kötü insanlardan korusun Allah'ın dediği olur deyip kafaya takmıcam
tarafından
öyle yapacaksın boşver canım. güzellikle konuşsa günah vs olabilir ama öyle konuşmaları hoş değil. üstelik sen daha ordasın.
tarafından
Aynen öyle canım stres yaptım sinirden
tarafından
hiç düşünme öylesi düşünmeye bile değmez
tarafından
Eşime anlattım oda öyle dedi ben seni biliyorum açıkta olsan kapalıda olsan dedi
0 oy
(2,695 puan) tarafından
Bu devirde en yakın dostum dediğin insana bile asla güvenmeyeceksin. Keske soylemeseydın. Bundan sonra konusma bence arkandan laf yapıyor ıse
tarafından
Yok canm zaten tavrımı koydm beni güzelce uyarsa kızmam ama dedikodumu yapıyor
0 oy
tarafından
Valla öyle diyenleri çok gördük, çiçek gibi acildilar sonradan. Benim bi arkadaşım vardı pantolon giyerdi ama İspanyol paça olurdu hep,ay şöyle dar giyenlere sinir oluyorum en azından İspanyol gitseler bari derdi,anaaa bi baktım bi süre sonra o da dar almış giyiyor. E hani noldu böyle biyle diyodun dedim,ay bazı kıyafetlerin altına bu daha uygun oluyor dedi. Herkes işine geldiği gibi işte.
tarafından
Anladığım kadarıyla aile baskısı ile kapanmış canm güzelce uyarsa gene anlarım daha 5 adım gitmeden dedikodumu yaptı
tarafından
Dönüp ağzının payını verseydin canım,ben hiç gelemem öyle şeylere valla,oyleleriyle de arkadaşlık yapılmaz yani
tarafından
Artık sildim canm asla görüşmem
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Yaa ta lise zamanı benim de Bi arkadasım ile böyle Bi diyaloğum geçti onun baskıdan değil de Süleymancılardı sadece etek giyerdi ama etek de nerdeyse dizinde yani bacakları gözüküyor alta ten çorap eşarbı değişik bağladı boynu hep açık olurdu buna ragmen pantolon giyiyorsun hic uygun değil diye beni eleştirmişti o geldi şimdi aklıma :)) bence bundan sonra arana gereken mesafeyi koy canım söylerse de yapacak bir şey yok bol bol oku kendine de bebeğine de Rabbim ikinizi de korur insallah 
tarafından
Amin amin canım cümlemizi Allah böyle insanlar ile yolumuzu kesiştirmesin inşaAllah bir daha
(4,164 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(774 puan) tarafından

Bu zamanda kimseye güvenmiyecen inşallah söylemez ama şüpheli :ermm:

tarafından
Söylerse kendi bilir canm onun luzumsuzluğu Allahın dediği olur Allah'ım nazardan korusun herkesi
0 oy
tarafından
Madem dedikoducu olduğunu biliyosn nie dedin canm keşke demeseydin , bide sebebi ne neden 3 aylık olunca söylücen 
tarafından
Büyükler öyle derler ya canım empoze gibi öyle bi algı oluştu bende arabalarını kullanıyorum burda başka kimsem yok arabalarını kullanıyorum  çok çaresiz kalınca arıyorum Allah var ozaman gelir ama aşırı derecede dedikoducu
tarafından
Sen bence kime söylemek istiyosan hamile olduğunu söyle o söylemeden sen söylemiş olursn
tarafından
Canım zaten ondan başka bir tane daha arkadaşım var diğerleri ev sahibim komşum felan hiç konuşmam onlarlada ama burada adının fazla duyulması konuşmalarda geçmesi çok hoş değil o yüzden daha doğrusu ben sevmiyorum
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ya ne diyim ki insan anasının babasının kızdığını umursuyoda rabbinin kızmadı umurunda değil islamda belli bir tesettür ölçüsü var o nun dışında madem kapalılar bide niye dedikodu yapıyorlar öyle insanlarla görüşmesen daha iyi senin açından 
tarafından
Canım güzelce uyarsa anlarım Derimki beni düşünmüş benim dedikodumU yapıyor başkası ile artık mesafe koydm
0 oy
(228 puan) tarafından
arkadasını bana soyle.  Sana Kim oldugunu soyluyım... Rabbım karsımıza hep  iyi insanlar cıkarsın... 
tarafından
Aminnn artık arkadaşımı değil
0 oy
tarafından
Ay canim bos ver uzak dur soykerse soylesin.zaten bir sey olacagi varsa Allah korusun her turlu oluyor.Allah tevekkul et nas felak ayetel kursini oku icini ferah tut.bende soylemek istemiyordum 3 aydan once dusuk yaptim kalbi durdu.sinra kizimdada oglumdada saklamadim sakinan goze cop duser
tarafından
Tabiki canım Allah'ın dediği olur Allah yavrularımızı korusun ilk bebeğimde çok kötü ağır bi hamilelik geçirdim hemen herkese söylemiştik onun etkisi var galiba

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 479 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde Nisann (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 965 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 197 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 246 göst.