0 oy
532 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
selam arkadaslar ben 3 bucuk yilik evliyim evlendigimden gunden beri kayin validem ile kaliyoruz neyseki kayinvalidem iyi birisi fakat burda kayin peder bana kaynanalik yapmaya calişiyor zaten eşimde bana evlenmeden önce babam biraz ters dedi anlatmişti herneyse konu şu Adam evde surekli karişiyor kim ne zaman yemek yiyeceğine gurultu istemiyor surekli kayinvalidemle kavga ediyor onunla kavgaliyken hepsimize öfke tutuyor kim ne isterse yapmasından hoşlanmıyor saat olucak diyor hepimiz bir yerde yemek yiyecegiz diyor kimse yemicek o saten once veya sonra diyor kendisi calisiyor ben ve kayinvalidem evdeyiz yemekyiyoruz normal birsey sonra kendisi gelince oturmayinca siz hep öyle yapiyorsunuz kiziyor kendisi hayir yemicem deyince iyi oluyor biz yemeyince kotu oluyoruz eşim evde yokken arasi sira bana laf sokuyor ben miyim burda kotu gelin olan anlamadim simdi yine kavgalilar siz cok kendinizi saldiniz fakat kim ne isterse yapiyor birgun patlicam bakalim ne olucak falan diyor eşim evde yokken agzini aciyor evdeyken herkezle iyi konuşuyor eşime anlatnama gerek yok kendisi biliyor zaten elinden birßey gelmiyor sonucta babasi ayri cikin diceksiniz istiyoruz ama bizde yakişmaz evin tek oğlu oldugu icin kayinvalidemde iyi biri ama o varya hepsimize yetiyor ben ne yapicam kafami yicem ben oyle seyler sevmiyorum bana karişsinar ne zaman yemek yicem ne zaman yemicem adam gibi gelse yese ekmeğini haniminla sohbet etse yokk ben odamda kaliyorum oturma odasina bile gidemiyorum o evdeyken korktumdan degil alişamadim bir turlu o evde yokken o kadar rahatim supurge sesi duymak istemiyor onu istemiyor bunu istemiyor yemekleri begenmiyor oglu ile birgun bile iyi konuşmadi evleri yapiyorlar eşim onlara her ay para veriyor 1500 euro sizin ev oglumun diyor ikisi kayin validemle gidiyorlar esya seciyorlar evin rengini falan yine sustuk simdi para vermiyoruz diye gecen gun kime kalicaklar vu ev ben kimin icin calişiyorun falan diyor hic demedi hamd olsun oglum veriyor calişiyor falan dedesi eşimden bahseti ercan yaptırdı evleri falan filan dedi icin kayin pederim ofkelendi düşünün artik uzun oldu ama icimide dokucek kimsem yok aileme bile soylemiyorum o kadarini 

7 Cevaplar

0 oy
(27,311 puan) tarafından

Kayin pederin kaynanaliga özeniyorsa yapacak birsey yok 

(13 puan) tarafından
off oyle malesef dayanmak lazim bakalim sonumuz ne olucak
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bi de bu karı gibi olan kaynatalar var işte. :angry: Bende de var işi gücü dedikodu yapmak nefret ediyorum böyle insanlardan 

(13 puan) tarafından
bendeee adam gibi dursa evde baba gibi torunlari ile bile ilgilenmiyor adam gorumcem brakiyor ara sira ofkeleniyor cocuklar sonucta gurultu oluyor sinir oluyor adam bende biktim ondan artik Rabbim günah yazmasin ama ne yapim
0 oy
(121 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ya gelinlerin kaderimi böyle acabaaaa
(13 puan) tarafından
bilmiyorum wallah ne yapsam yaramadim onlara ya iyilik yapiyorsun köle gibi goruyorlar yapmiyorsun bak ne oluyor o zaman  hepimizin yardimcisi olsun buyuk Rabbim
0 oy
(582 puan) tarafından
Evin tek oğlu diye aynı evde kalmak zorunda değilsin hangi çağdayz ya bunları çekmek zorunda da degilsin 
(13 puan) tarafından
malesef oyleyim eşimde ayri istiyor ayip diye birşey diyemiyoruz ikimizde kendisi gidicem memlekete diyor ama bakalim ne olucak sonumuz
(582 puan) tarafından
Ayrıl bunun ayıplıkla alakası yokki canım eşin istiyorsa sen neye duruyorsun daha mutlu olursunuz daha rahat karışan edenin olmaz
(13 puan) tarafından
orası oyle ben ciksam ayrj varya gorumcen bi yandan neler yapmaz kayinvalidem demez mi ben bunca iyilik yaptim onlarin yaptiklarina bak git bununla uğraş kayinvalidem cok iyi biri hakkini yiyemem
(582 puan) tarafından
Seni sadece kocan ilgilendirir.
Görümce o şu bu geç onları onlar kim köpek sana farklı bakarlarsa iletişimini kes.
Ben öyle yaptım bana zararı dokunuyordu hiç bir şekilde gorusmuyorum ve okdr rahatm ki .
Yazık günah evde ne yapacağını sasrmssn sen böyle hayat gecmezki.
Kayınpederin dua etsinki onlarla yaşıyorsun bakıyorsun ediyorsun bide söyleniyor ne insanlar var ya rabbim yardımcın olsun canim
0 oy
(820 puan) tarafından
Tam olarak benim gecmiste yasadiklarim Allah yardimcin olsun canim tez zamanda kurtarsin ben 7 senedir kayinbabamla tek kelime etmedim daha etmemde olene kadar
(13 puan) tarafından
ayrimisin simdi yoksa hala birliktemi yaşiyorsunuz
(820 puan) tarafından
Tabiki ayriyim canim Allah o abimin gonlune gore versin onun sayesinde ayirdi evimizi esyalarimida hep abim aldi  azicik asim kaygisiz basim simdi sukur❤
(13 puan) tarafından
Rabbim huzur versim cümlenize tekk istedigim huzurr
(820 puan) tarafından
Aminn aminn biran once ayirmaya bak o evini yoksa seni yerler valla
0 oy
tarafından
Isim gercekten de zor allah yardımcın olsun
(13 puan) tarafından
amin sagolun
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bende bir yaşıyorum benimki ıyi şükür önce aşırı karışıyordu bir yemeğe bir misafirliğe ağız tadıyla gidemezdim eşimle başbaşa canıma tak etti oturdum içimi doktum biz genciz dedim gezmek istiyoruz yeri gelince şunu yapmak istiyoruz bunu yapmak istiyoruz diye sen genç olmadinmi hiç dedim ben seni kendi babamdan çok seviyorum birazdaha anlayış bekliyorum aynı evde yaşıyoruz ben sizin için bazı şeylerden vazgeciyorsam sizdende bekliyorum dedim sonra değişti şimdi daha iyi laf soksa bile şaka matrak sokar bende onla uğraşırım sende böyle yapabilrisin belki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 219 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bebek vargungmail (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 305 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 344 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 450 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu

377,358 soru

11,292,765 cevap

34,711 kullanıcı