0 oy
483 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,430 puan) tarafından

Kızlar canım deli gibi midye istiyo bu son diye geçen ay 15 20 tane yedim şimdi yine kendimi video izlerken buldum milleti yerken izlemekten bile zevk alıyorum zararıymış hamilelikte iç pilavını yapıp limon sıkıp mı yesem ne yapsam yiyen var mı ne zararı var vallahi dayanamıyorum :D

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yani bence yeme cnm ya mideye yi hiç önermiyorlar ona yakın bişeyler yapsan zararlı çünkü :)

(1,430 puan) tarafından
Yedikten sonra vicdan azabı çekiyorum kuzum bakalım dayanicam yemicem inşallah :)
(385 puan) tarafından
Bende hamileyken canım çok istedi ama zamanı değil Allah korusun zehirlenirsin onun yerine hamsi ile aynı şekilde iç pilavı yap tencereye hamsinin kılcıgını ayıkla diz içine midyeye konan iç pilavdan yap balık sevmiyorsan biber dolmasının içinde de deneyebilirsin ben biber dolması yaptım iç harçını midye içi hazırlar gibi yaptım birebir tadı aynı oldu nefsimi körelmiş oldum hemde değişik bir tecrübe oldu
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Kiz bak oyle dedin benimde aklima geldi hamileyken yiyememistm :) yarn esime diym de alsn

(1,430 puan) tarafından
Ay ye kuzum benim yerimede fazla fazla ye :) o kadar çok yiyodum ki hamile kalmadan önce şimdi dayanamıyorum izmirin sokakları hep midye kafam yerde geziyorum :D
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Hayatimda hic midye yemedm. Tiksinirdim hamile kalinca bendr aserdm 5 tane yemistim bnm icn o gun unutulmaz yani   :)) daha snra yemedm hic canmda istemior . Ama onermiolar bilemicem . 
(1,430 puan) tarafından
Çok yiyodum hamile kalmadan önce midem bulanırken bile midye yiyodum doktorumda 15 20 çok canım isterse 1 2 ye dedi ben bir ikiye girsem tezgahtan ayrılamam en iyisi hiç yememek
(2,351 puan) tarafından
Kendini 1  2 iyle durduramiorsan yememen daha iyi yani canm
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Valla eşim arkdas midyeci yaklaşık büyüklerden  birde bir oturusta 100 tane yemisimdir:D Allah a şükür bişey olmadı üstüne  ertesi gün munbar  dolması  yedim :D değişik şeyler yedim açıkçası 29 hafta olcak  işte 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 582 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ayzasl (3,551 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 129 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.