0 oy
556 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Sonunda oldu olan hep eleştiri alaylı tavır,, konuşma taklidi mi yapıyor geçmişte bi iki sıkıntı yaşamıştık ikide bir ***** VS ki ortada kahpelik yok neyse ikide bir sanki kadın 4 tane çocuk büyütmüş şunu şöyle yap bunu böyle yap çocuğu emzir şöyle giydir böyle yedir böyle yatır,, ister istemez 10taneden 3üne ters cevap veriyor insan  yemek hazırladım gel beraber yiyelim dedim ben yeniycem neden aç değilmisin dedim açım tokum yemiycem,,,one biçim cevap ya dedim açım tokum yemiycem bak sus zaten burnumdasın felan dedi,, böyle kabadayı kabadayı el kol hareketleriyle yeter bak kendine gel dedim neyse sinirim laçka ama bebeği hem yediriyor um hem konuşuyorum bebekle sözde aman en iyisi gidiyimde dans edeyim müzik açıp deşarz olayım dedim,, demesinmi siz zaten.

G... T atmaya meraklısınız ****** felan siz kim ya siz biz dedim ayağa kalktı ulan yeter dedi vurmaya büyük kızım farletti bebeği aldı çıktı bende ona saldırdım bacaklarına bi yapıştım suratına yüzüne gözüne bi yandan da bağırıyorum bu ne lan erkeksiniz ya tartışma anlayışınız döverim vururum vur ulan dedim,, bu kez beni tutmaya çalışıyor git belanı başkasından bul diye... Neyse çok uzattım sinirden gittim balkona biraz oturdum elim ayağım titriyordu,,, şimdi o ayrı odada ben ayrı,, neden normal tartışamıyor anlamıyorum boğuluyorum halbuki konuşmak istiyorum bak şu şu hareketlerin beni üzüyor felan diycem fırsat bırakmıyor sen adammışsın ******** sen kimsinki gibi

14 Cevaplar

+4 oy
(3,446 puan) tarafından
Bu kendinize gelseniz anne-baba olarak..

Büyük kızım farketti bebeği aldı çıktı ne demek?

Ona bunu yaşatmaya ne hakkınız var?

Gidin tedavi olun bence
-Reklam-
+1 oy
(15,600 puan) tarafından
Adamı iyi benzetmissin anladığım tek şey bu haketmisse ellerine sağlık 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Konuya bisi diyemiycmde nickin degusukkmis

tarafından
Şey nicki gibi dimi şey
(27,339 puan) tarafından
Hehehe
(8,081 puan) tarafından
Ney? ........
0 oy
(70 puan) tarafından
Hiçbirşey anlamadım ne oldu kim olay ne çözemedim açıkçası çok karışık yazmissiniz 
0 oy
tarafından
Konuya direk dalmissin ya anlasilmiyor ama belliki ortada hakaretler falan var sana vurdumu eşin 
(73 puan) tarafından
Sinirden yazdım hızlı hızlı ağlamamak için
tarafından
İnsallah duzelirsiniz ya
0 oy
(948 puan) tarafından
Cnm kim kime küfrediyor ben pek anlamadım
(73 puan) tarafından
Eş dediğim bana
(948 puan) tarafından
Eşin cahilmki sana küfrediyor ***** adam yaaaa
0 oy
tarafından
Cocuklarin yanjnda eljnden geldikce kavga etmemeye calis ama kendini de ezdirme canm sen susarsan eli alisir dayaga üzüldüm senin adına eşinin agzi bozuk galiba allah islah etsin
(73 puan) tarafından
Ewt küfürü var elimden geldiği kadar susuyorum. Ama işte
0 oy
tarafından
Pek bişey anliyamadim 
0 oy
tarafından
Üzüldüğüm tek şey çocuklar oldu
0 oy
(119,142 puan) tarafından
Nick cok farkli       
(73 puan) tarafından
Avcılarda oturduğum için bi anda öyle kayıt olmuştum
0 oy
(175 puan) tarafından
Yazdıklarından pek bisey anlamadım ama çocukların yanında tartışmasaydınız keşke  canım 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Her zaman olan Bi şey demekki kız bebeği aldı çıktığına göre tedavi şart galiba ikinize de Bi terapist yardımı ile konuşmanız lazım yazık iki çocuğa da eşime hep derim tartışma elbet olacak ama asla kızımın önünde olmasin diye 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sen dr sakin olmalısım mesela yemek yemicek misün dediğinde yemicem dediğinde tamam de üsteleme. Sen peşine düştükçe o da sinirlerine oynuyor senin
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Kuzum  çok üzüldüm keşke çocukların yanında böyle şeyler yapmasanız eminim isteyerek olmuyordur ama çocuklara yazık.  Kendini de ezdirme sen sustukca o kendini bir halt sanacak .

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 184 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 420 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ebruu3 (66 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 488 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensannesi07 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde Herseyhayallebaslar (116 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,599 cevap

34,775 kullanıcı

...