0 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Gebeyim yakında otruyoz ya Allah için doğru söyleyin bı insan hiç mi bse yapmaz göndermez hepsmi böyle Allah'a şükür aç değiliz açıkta değiliz ama insanın gucune gidiyor ne Kaynanalar var bütün kişliğini yazligini düşünür parası var yok değil dusunemiyomu beğenmem diyemi cekiniyo blmiyorum 

24 Cevaplar

0 oy
(454 puan) tarafından
5 saatlik yol var aramızda gidunce herşeyimizi koyar peynir yumurta nohuk fasulye salça bal ekmek yaparlar bizede ayırırlar aklına gelecek bi çok şey Allah razı olsun. Anne tarafımda öyle onlerda 5 saatlik başka yerdeler onlarda doldurur getirir evim tıka basa yiyecek olur maşallah 2 kişiyiz az koyun deriz doldururlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay sende bunumu dert ediyorsun ben 34 haftalık hamileyim bina kayınpederime ait biz girişteyiz kaynanamlar terasta birkere bile evime gelip temizlemedi bile ben cok agır bir 4 ay gecirdim serunla beslendim düşün bi iyimisin demedi kendi öz annem abim cocuğmun beşiğni arabasını ayriyetttwn 3 binlira verdiler ve hala alışveriş yapıyorlar ve hastane paramızıda annem ödicekki annem çalışıyor kaynanamın köşede 30 bin tlsi var ve ilk torunu bir cöp bile yapıp getirmedi düşün bide torunum torunum diyo allaha şükğr maddi durumumızda sıkımtı yoktu ama virüsten ötrü eşimin işleri durdu ondan maddi imkanımızda bitti annemle abim olmasa maf olurduk sanırım  eşimde bunları görünce kendi annesiyle babasına mesafe koydu  şçle sölim 12 haftalıkken ikili test t yapılmalıydı fiyati 500 tldi bizde para yoktu annemden istedim kaynanam yok ben verrim dedi verdi ve 2 ay boyunda sürekli o 500 tli istedi biliyomusun eşim sinirdennağladı benim annem nasıl bir insanmış diye
0 oy
tarafından
Oda senden bekliyordur belkim :)
0 oy
(120 puan) tarafından
Canım bende 17 haftalık hamileyim kendi yaptığım yemeğimi yiyemiyorum midem bulanıyor yoğurt meyve filan yiyorum yada eşim  dışarıdan getiriyordu kaynanam bana da hiç bir şey yapıp gondermedi sadece eşim bir kaç kere yemeğe gitti de kalan yemekleri gönderdi eşim korona virüs oldu  karantinada öğlen akşam ayrı çeşit yemekler yapıyorum insan hiç mi oğlunu düşünüp bir şeyler yapıp göndermezler biliyorlar ben yiyemiyorum  aramız da 3 4 sokak var bide bende asla istemiyorum onlardan tabi her gün arayıp bide oğluma ne yaptn yemek iste fotoğrafını çek at yemeğin diyorlar böyle bir saçmalık olamaz ya sanki eşimi ac bırakıyorum annem sağolasun  hakkini ödeyemem  2 hafta da bir çeşit çeşit yemek yapar yoğurt mayalar evde tatlılar yapar getirir bana allah onu başımdan eksik etmeisn

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 204 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 392 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,062 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu

379,739 soru

11,367,780 cevap

34,850 kullanıcı

...