0 oy
434 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (157 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ay kizlar her sene hiç zorlanmadan tutardım ilk başlarda yine hiç hissetmedim ama kaç gündür baya zorlanıyorum,kızım gece sürekli uyanıyor ağlıyor uyku yok emiyor süt yok bı de aç olunca iyice bitkin düşüyorum Allah sabrını versin :) çoğu zaman sahur yapmadan geceden niyet edip yatıyorum ki nefsine yenik düşüp de uykuya orucu feda etmeyim diye. Şimdiden 3 kilo verdim.benim gibi olan var mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emdiği için  oluyordur Allah yardımcın olsun gülüm 
(157 puan) tarafından
Çok sağol canım cümlemizin
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından

Canım bebeğini de mağdur etme arada bi ara ver ben öyle yapıyorum 

(961 puan) tarafından
Tabi ki de sonrasında ödeyebilirsin benim kızım 5 aylık ben şimdiye kadar 1 tane tutmadım yarın da tutmayacağım 5 günde 1 ara veriyorum ki sütüm azalıyor kızım doymuyor diye sonrasında tutacağım inşallah
(961 puan) tarafından
Yakınlarında dini bilgisi olan birilerine danışırsan daha detaylı bilgi alabilirsin
(157 puan) tarafından
Senin kızın küçükmüş canım ya benim ki koca dana oldu :)
(961 puan) tarafından
Allah sağlık sıhhat versin acılarını göstermesin inşallah
(157 puan) tarafından
Aminnnn canım cümlemizin
0 oy
tarafından
Bebek ve emzirme olunca insan zorlanıyor ama senin bebeğin büyük ek gıda veriyorsun zaten tutarsın inşallah 
(157 puan) tarafından
Aynen canım bende senin gibi düşünüyorum eşim bazen tutma diyor da ben tutuyorum çünkü kızım yemek yiyor sonuçta.tutmama seçeneğim yok
tarafından
Valla tut canım
0 oy
(442 puan) tarafından
Bend Ebu sene hayatımda hiç zorlanmadogim kadar zorlanıyorum hele ikindiden sonra gozlerimin içi bile yanıyor susuzluktan
(157 puan) tarafından
Rabbim sevabını artırsın canım zorlanarak da olsa tutuyorsun
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Emince öyle  oluyo ama sütun yok bebis kucukce tutma yazık sonra telafi et

Benim kızda gece uyandı çok bu aralar inana yoruluyo
(12,777 puan) tarafından
Oo benim kız gibi benkm kızda 16 aylık olacak anca meme dış geç çıkartıyor 2 dış var üst 4 kabarık di geçen miz mis ateş ağlama VS ramazan da daha yorucu oluyo patlattı birini kaldı geriye diğerleri yemek de yese emmesi cok
(157 puan) tarafından
Haah işte aynı şeyler canım benim kız da diş çıkarıyor iki üstte var iki altta şimdi yanlarından geliyor bı de niyeyse gaz çıkarırken zorlanıyor bu aralar uykuda bile ağlıyor çıkarırken o yüzden hiç uyumuyor
(12,777 puan) tarafından
Evet zor oluyo malesef benim kızda işte üst 4 birden çıkartacak  yerde yattım uyuyo sallama bırakınca uyanıyor du hep salladım şükür biri patlamış ins hepsi patlar yavrucsklsr da rahatlar
(157 puan) tarafından
Ben sallayamiyorum da bu zamana kadar hep ayrı yattı şimdi odama aldım yatak yaptım
(12,777 puan) tarafından
Ben ayakta sallardım uyku geçişte 5 dk VS  sonra  besigine salladım 1 2 sallama da uyur benim kız 8 aylık dan sonra odasında yatiyo asla yanıma almadkm almam da 8 aydır odasında yatar gerekli olursa ben onun odasında yatıyorum sallama bırakıyorduk ki dış yüzünden malesef sallıyorum ama olsun sallama yi seviyorum :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
4 gündür inanılmaz yoruluyorum bende 15 aylık ama bu aralar arka dişler geliyor fena durumda surekli saat başı emiyor halim kalmıyor aksam.uzeri 4 gibi. Tutuyorum şükür 
0 oy
(822 puan) tarafından
Kızım 14 aylık 3 gün tuttum sonra çok kötü oldum bi iki gün ara verecektim adet oldum yine başlıcam yarın bi gün bende önceleri hem çalışır hemde çok güzel orucumu tutardım hiçte zorlanmazdım ama şu tuttuğum 3 gün beni bitirdi 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Su gibi akıp gidiyor ramazan az daha sabir :))

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Emzirirken daha cok yorgun oluyo insan Rabbim sabrnı versin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,426 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 264 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
8 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu

380,923 soru

11,404,676 cevap

34,942 kullanıcı

...