0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

1 hafta ne çabuk geçti ya bu gece saat 2 de otobüse binip İstanbul'a gidicek ordan da uçakla van'a işin kötü yanı bu sefer daha uzun bi süre göremicem 10 ay gibi bi süre uffff

Kızlar dua edinde askerlik 6 aya düşsün :'(:'(:'(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
6 ay zaten canım 
tarafından
Bnm eşim bedelli yapck büyük ihtimal bekleyemem o kdr :)
(355 puan) tarafından
Maddi durumun elwerisliyse bedelli en rahati. Benm esim uniw mezunu ben 6ay qidecek die bekliordum bi aciklandi esim uzun donem yedek subay.. 12 ay ypcak die kafayi yicektim ki smdide askeriyede kalip teqmen olmaya karar werdi beyfendi.. Yani Allah bana neyi yasamam dediysem saha kotusunu yasatti cok sukur yinede. Hakkmda hayirli olani wersin rabbim
tarafından
Valla birikim yok Allah var hiç istemiyorum 1 yıl gitmesini valla şuan eğitimde 1 ay sürecek daha 1 hafta oldu sanki asırlar geçmiş hayatta dayanamam
Rize de çay var bilirsin belki cayim var bnm 3 ayda çıkıyor parası
(355 puan) tarafından
InsAllah rabbim qönlüne qöre werir kuzum :)
tarafından
Amin canım. ....
-Reklam-
0 oy
(170 puan) tarafından
Allah kavuştursun canm hayrlısıyla ınsallah gidip gelsin zamn sana ve eşine su gibi geçer inşallah Rabbim bütün askerlerimizi korusun  
0 oy
(507 puan) tarafından
Van'da hangi ilçede canım.  Ben vanliyim da ama korkma Van'da zarar gelmez canım dogudr ama Van'ın insanları cana yakındır zarar gelmez askerlik 6; ay canin
(806 puan) tarafından
Merkezden siz
(355 puan) tarafından
Nasl askerlik 6 ay ya bizmmi haberimiz yok benm esimde 2buck aylik asker we daha 9bucuk ayi war..
(507 puan) tarafından
Cnm 6 aya düştü diye biliyorum
(507 puan) tarafından
Edremit cnm  baba evi orda  koca evi Muş
(806 puan) tarafından
Yaa anladım edremitte topalogullari var akrabalarmz
0 oy
tarafından

Allah saglikla kawustursun tekrar canm<3

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sağ salim dönsün geri inşallah.  Üzme kendini. Senin esin askerliğini bitirince yanına gelecek. Ya ben napayım . Emekli olana kadar asker yolu bekle :)
0 oy
(355 puan) tarafından
Benim esim daha qelmedi bile haytim. Kismetse 12 nisanda qelicek. Allah tez zamanda senide beni de butun asker yolu bekliyenleride kavustursun insAllah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 871 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 604 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 200 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yareneda (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.