0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ve gelmesini istemediğim o gün geldi bu gece 12 de gidiyor. 1 ay gidecek ama hiç ayrı kalmadık hele de oğlum babasıyla uyuyor geceleri. Saatler geçtikçe ağlıyorum. Oğlumla nasıl baş edicem bilmiyorum babasını sordukca nasıl anlatsam bilmiyorum kızım küçük ama oğlum biliyor her şeyi. Sonra kendime eşi uzman çavuş olan bayanlar çocuklar dayanıyor ben 1 ay dayanıcam halime şükredeyim diyorum. Aklıma şehit çocukları geliyor oğlum için de şükrediyorum. Allah hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin.

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin Allah tez zamanda kazasız belasız kavuştrsun inşallah
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(738 puan) tarafından
Canım oğlum dört buçuk aylık oldu eşim sadece 10 gün gördü bende dayanamıyorum bazen ama Allah sabrını veriyor dua et sağ salim gidip dönsün bir ay ne ki göz açıp kapayincaya kadar geçer keşke benimki bir ay sonra gelse ama daha üç ayı var savaş falanda çıkacak diyorlar diken üstündeyim
tarafından
İlk üç dört gün zorlanırim diye düşünüyorum canım napalım erken evlendik biliyorduk bir gün askere gideceğini
(738 puan) tarafından
İlk gün çok kötü olur ben her geliş gidişinde nefes alamıyorum ilk gün oğlum oldu da onunla oyalaniyorum dayaniyorum
0 oy
tarafından
Rabb'im sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Üzülme canı sağ olsun siz mutlu olun o zamanda gelir geçer benim eşim uzman çavuş evlendik bir iki hafta sonra gitti 2 ayı geçti göremiyorum şükredelim iyi olsunlar gerekirse bı ömür bekleriz :-)
tarafından
Allah sizi de kavuştursun canım ben bı nebze biliyorum nerede olduğunu ama oğlum için çok üzülüyorum
tarafından
O da alışır artık telefonlara falan karismiyolar fazla görüntülü falan konuşursanız oda alışır
tarafından
Sokmuyorlar canım tuşlu aldık kamerasiz
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim eşinizi size bağışlasın inşallah ya sabır de zor Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
Ayrıldığın gibi kavuşursun inşallah hayırlısı olsun 
0 oy
(50 puan) tarafından
 Allah yardimcun olsun.. zaman su gibi akib kecer.  evet  bak benim esimde  asgeri gorev yapiyor ayda bir kes 3 gunluk geliyor.   1 yildan coktu evliyiz  inan  yuzune bile  ayda bir kez goruyorum.. yani sabr et gelir en yakinda..
0 oy
(120 puan) tarafından
benim eşim uzman çavuş o doğuda biz batıda tayini istedi yanımıza ama mecbur 2 ay beklemek lazımmış bebeğim de 18 günlük annem kalıyor yanımda 
0 oy
tarafından
RABBİM hayirlisiyla gidip gelmeyi nasip etsin canim tez zamanda kavuşursunuz INŞALLAH 
0 oy
tarafından
Allah kavuştursun canım oğluna baban asker oldu bizi koruyor de takvim yapın birlikte her güne gülücük yapıştırın hatıra kalır hem oyuna çevir bu durumu sıkıntı çekeceksin elbet mümkün mertebe çocukların için pozitif olmaya çalış hüzünlü şeyler dinleme okuma huzur veren Neşe veren şeyler dinle :) 
0 oy
tarafından
Hayırlısıyla gitsin gelsin canım inşallah sağ salim kötüyü çağırma idare edilir merak etme göz açıp kapatana kadar geçer bir ay 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sayılı gün çabuk geçer canım merak etme. Allah kavuştursun şimdiden.
0 oy
(56 puan) tarafından
Allah kavuştursun cnm ben evlendimde bı ay sonra gitti on beş ay
0 oy
(610 puan) tarafından
1 ay çok çabuk geçer bide 2 evlatla :) bizimki 4 aydır yok savaş olursa naparız bilmiyoruz
0 oy
tarafından
Canım 1 ay ne ki nice askre gidip gelmeyenler var keşke benim eşimde asker olsaydı gururla gezseydim 15 ay yaptı kocam üzülme geçer sayılı gün bebeğine de baban askerde dersin anlatırsın ne oldugunj
0 oy
(180 puan) tarafından
Benim oğlum 2 aylıktı babası askere gitti hemde 12 ay ne yaşadım ben bilirim Allah bilir seninki bir ay çabucak geçer Allah kavustursun
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Allahım gidip gelmeyi nasip etsin canım şükür yinede 6 ay gidip gelse ne olacaktı allahtan 1 ay zaten göz aç kapa geçer emin ol 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Tez zamanda kazasız belasız gelir inşallah 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

gider gelir zaman su gibi akıyor cnm 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 405 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 317 göst.