0 oy
445 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,976 puan) tarafından

Can sıkısından eve ekmek almıyoruz ben yapıyorum dün somun ekmeği denedim bu arada ilk ekmek deneyimim bugün de pide yaptim ikisininde tadı gayet güzeldi:angel:

image

image

12 Cevaplar

0 oy
(510 puan) tarafından

Ellerine sağlık

Afiyet olsun

-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bu her gun firin calisitirip ekmek yapanlar elektrik faturalariniz kac para geliyo kiz :)
(1,714 puan) tarafından
Vallahi bende merak edip sürekli yaptım 286 TL geldi
(1,822 puan) tarafından
286 az mi kiz valla cok her ay her ay oyle gelirse ohoooo. Ama aslıs ın dedigi gibi malzemesi faturasi kurtarmiyo yani firindan ekmek almak cok daha karli evde yapmaya gore
(13,202 puan) tarafından
Ortalama bir fırın 5₺ atıyor bende çok takip ettim. Çalışırken 70-80₺ üstü gelmezdi o zaman daha güzel kontrol ediyordum evde kaldım ister istemez haftada 1-2 çalışıyor fırın küt çıktı fatura 150-180 tamam zam geldi de o kadar farketmez
(1,714 puan) tarafından
İlk defa böyle geldi. Evet ekmek markette 1.25 daha karlı. Normalde fatura en fazla 150 gelirdi
(13,202 puan) tarafından
Dışarının havası da şart bakmayın camdan alınan oksijenle sokaktan bir olmuyor. Kan gazı diye birşey var kandaki oksijen seviyesi o düşüyor evde oturunca. Bakmayın köyde falan anneler ekmek yaparmış ama evde en az 7-10 kişilermiş e odunu da dağdan. Bir de fırın yokmuş mecbur insanlar. Şimdi şehirde devir hesap devri.
0 oy
tarafından

Bende uzun zamandır kendim yapıyorum ya da eşim yapıyor çokta güzel oluyor 

Ellerine sağlık 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ikiside çok güzel gözükür eminim tadida çok güzeldir 

Ellerine sağlık.kadin ister se herşey yapar canım.
0 oy
(122 puan) tarafından
MasaAllah kuzum ellerine sağlık hamaratt
0 oy
tarafından
Ben de can sıkıntısından yasakken tava ekmeği yaptım bin pişmanım artık eşim ekmek aldırmıyor diyo evde vur 2 çocukla zor oluyor belim kırılıyor artik ev çocuk yemek ekmek 
tarafından
Ahahahaha ay benim bazen aceleyle yapınca ekmek güzel olmaz eşime diyorum iyisini yapsam hep evde yap diyeceksin diyorum ☺️☺️☺️
tarafından
Valla alıştırma benim başım yandı zaten markete gitmeye usenen biri iyi yapmsam bile gitmemek için çok güzel diyecek valla
tarafından
Ahahahahah ay yok alistirmiyorum biliyorum başıma geleceği :D
tarafından
Ah bacım ah yapma benim başıma geldi bile );
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Çok güzel gözüküyor eline sağlık canım 
0 oy
tarafından
Ben 1 aydır pide yapıyorum canım eline sağlık 
0 oy
(12,516 puan) tarafından

Çok güzel görünüyor canım bizde aylardır ekmek almıyoruz fırıncı olduk çıktık valla:D

0 oy
tarafından
Senin pijamadan oğlumunda var kizzz :D ellerine saglik goruntu muhtesem ❤
0 oy
tarafından
Evde yapmak çok güzel de çok maliyetli olsa gerek pide 3 lira olsa en az 10 lira yakıyor dur fırın :)))
0 oy
tarafından
Yaklaşık 20 gündür ben eve ekmek almıyorum kendim yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 162 göst.
28 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 673 göst.
0 oy
15 cevap 946 göst.
29 Ağustos 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 370 göst.
8 Mart 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Acelya nın annesii (247 puan) tarafından soruldu

382,905 soru

11,461,817 cevap

35,051 kullanıcı

...