0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde (127 puan) tarafından
Dun aksam iftara az kala tartsma buyudu esimle ama cok buyudu herseye bagiriyo bende kizdim oyuzden oda patladi neden kavga ettigimiz bile belli degil ama kotu bi aksamdi bana dedi seni doverim kanli gene babanin ewine gotururum o benim istume geldi bende elimle bogazina dayandm bana bsey yapmasn dye sonra babama kufretti snra beni itti duserken ayagim takldi ters dustum aglamaya basladm kaynanamda vardi kucagnda 8 aylk bebegm bizi ayrmaya calisiyorlar snra kaynpeder geldi ayirdi aldi oglunu esimde ben sana gostercem dedi nyse esim gitti kaynanam cok cewap veryn catir catir dedi cewap verme dedi bende dedim sen oglunu taniyon insan gibi dawranmiyoki ben heves ediyom eve erken gelsin bseyler yaparz yerz ama ne zaman erken gelse kavga cikaryr dedm kaynanam ozur dile dedi dilemem dedim kendi evladini bildigi halde beni hatali buldu cewap veriyomusum diye iyi ben cewp vermiyim pisirik olayim oda istedigini yapsn  sunu sormak istiyorum bu saatten snra esime nasil dawranmaliyim 

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ayni benim kaynana :D kocası ağzına etse sesini çıkarmaz istiyoki bizde oyle olalim.ezdirelim.kendimizi dengesiz bir koca cok zor canim ailen varsa soyle konuşsunlar eşinle goz dağı versinler
(127 puan) tarafından
Bi kere daha esimle tartsmstk ailem birak dedi onu ama ailemi dinlemedim onlarda oyuzden bana hala kirginlar oyuzden onlara bsey anlatamam bak bizim sozumuzu dinlemedin dicekler zaten kirginlar bana
tarafından
Evet oyle oluyor ama sana hayir etmiyorsa birak gitsin bi kere vuran hep vuruyor bacim bendede ayni dert var hadi benim aile.yok sahip cikan yok senin ailen var kıymetini bil biraz git kal onlarda kafani topla belki esinde pisman olur dicem ama itin kuyruğu düzelmez:/
(127 puan) tarafından
Pisman olmaz ve degismez ailemn yanina kafa dinlemek icon bile gitmek istym ama o sehirde yasak var giris cikis yapilmiyo
tarafından
Anladim canim o zaman kendini ezdirme susarsan tepene binerler özellikle kaynanan cok sinsi geldi bana ayni benim.kaynana ona dikkat et kendini savun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oldu sus dayagini ye otur oturdugun yerde yok boyle bi dunya arkadas :angry:

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Bu nasıl bir insanliktir ??? Sen dayak yiyeceksin ve kaynanan oğluna kizacagi yerde onu savunuyor . Hep derim cocukları iyi yetiştirmek onlara iyi bir dünyadan ziyade dünyaya iyi çocuklar bırakmak gerekir!!!
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bence erkeklerde net kacan kovalanır kiz nazli davran cilveli ol adam isten geldiginde hoşgeldin askim de tamam sonra zaten sana gelir askiiiim diye :D sen dedigimi yap
(127 puan) tarafından
Kacan kowalanir diyon isten geldiginde hosgeldin askim de diyon anlamadim ozaman ben direk barsms oluyom o hatali oldugunu anlamazki yuzune bile bakmak istemiyom
(3,024 puan) tarafından
Kiz abartmaa sen sinirlisin ya suan hersey gozunde buyutuyon bitanr.bismillah cek Allaha dua et bi icini ferahlat kuzum ozur dilemek erdemliktir
Tad atana gül at kotuluge iyilik ile cevap ver :)
0 oy
tarafından
Kaynanan kafayı yedi heralde böyle yaptığı için esin yüz buluyor
0 oy
(157 puan) tarafından
Maalesef hep aynı şeyler kaynana aynı kavga sebebi aynı 
0 oy
tarafından
ah be kuzum ...  kadinlar unutmaz asla boyle seyleri aradan yillarda gecse masil unutur ki insan .... ama evlilik bu tartisma da oluyor kavga da asil olan tartisma sirasinda olayi alevlendirmmek .... evlilikte biri ates olacaksa digeri su olacak inan bana esin kizgin oldugu zaman sen alttan alsan o da sen kizgin oldugun.zaman seni alttan almayi yuzune guomeyi ogrenecek bak ben oendimden ornek veriyorum sana evliligim ilk yillari esime cok 

cevpverirdim p sinirlendigi zaman bende ona bagirrdim cagirrdim.olay buyurdu kavga et.eye dayak.yemege kadar gelirdi tabi bend eona vururdum .....

ama baktim.boyle olmuyor o sinirli oldugu zaman ben ona guleryuzle davrandim sesimi cikarmadim sen benim esimsin dedim bazen hakliyken bile ben ona gittim sarildim  ... onun yaninda ol.aya onun benim icin ne kadat degerli oldugunu hissettirmeye calistim inan simdi mukafatini katbe kat aliyorum 1 2 yilda hersey degisti simdi ben ona daha cok kiziyorum sesimi yukseltiyorum onu alttan almiyorum o beni alttan aliyor ben sinirlenrigim zaman o bana sariliyor beni sakinlestirmeye calisiyor  .. esindir ... evladinin babasidir eger evladina cok iyi bi babaysa sana da cok iyi bi es olabilir sen kadinsin yeri geldimi ladinligini kullan anlamaz bilmez okuzdur deme inan benim kocadan daha okuz kims eyok bunun ustune yemin edebikirim su an bile baci kardes gibiyiz ama yapilarinda var iste nazli cilveli kadin her zaman kazanir ....biraz uzun oldu ... ha sana simdi saril git onu op falan demiyorum tepkini koy kuskunlugunu kirginligini belli et ama boyle erkek gibi tavir yapma surat asma naz yappl bunlar cok farkli seyler zamanla duzelecektir emin ol 
(63 puan) tarafından
günün yorumu:):)
tarafından
valla icimden gekeni yazdim canm bend eyasadim.cunku cok iyi biliyorum ..
0 oy
tarafından
Benim kaynana ayyyyni. Sanki bi onlarin evladi var. Bizi taş dogurdu.  Erkek kısmının karsinda konusulmaz diyr surekli ne munasebet yahu
0 oy
(67 puan) tarafından
Ezdirme kendini

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 267 göst.
0 oy
27 cevap 547 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sevimcan (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 106 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu