0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Cocuk hic birsey yemiyo. 15 satte sadece 2 kere emdi oda cok az bisy memeyi reddediyo biberinla sagip veriyorum 30 cc iciyo icmiyo birakiyo Cok buyuk istahsizlik var. 5 bucuk aylik su anda sizinde boyle durumlarınız oldu mu ya 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 gündür yaşıyorum canım usteleme düzeliyor inan
(1,082 puan) tarafından
Insallah canim ya uzuluyorum ac kalip guccuz dusecek diye cici bebe aldim ondan azicik veriyorum onun yiyo
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Emzik emiyomu? Biberon emiyosa seni emmez kasikla yedir burnu bogazi tikalimi? Aminenin burnuyla bogazi dolmustu fizyonik serum sktm burnuna bogazindaki balgamida sari kusarak atti smdi emiyo
(1,082 puan) tarafından
Emzik emiyor ama daha yeni yeni burnu tikali degil kendi emmek istemiyo. Biberonla verince mama falan aliyo
(2,104 puan) tarafından
Bende emzik veriyorun 2 gundur gercekten emzigi tutuyo memeyi emerken basiyo cigligi emzikten sanrim
0 oy
tarafından
Kiz kakasinda filan bi anarmollik var mi ki Allah yardımcın olsun 
(1,082 puan) tarafından
Kakasi acik sari yada koyu yesil tanecikli
0 oy
tarafından
Tam 3 aydır senin söylediğin şekilde yaşıyoruz ir iki gün değil tam 3 aydır meme reddi biberon reddi artık 5 ay 5 günlük oldu Yarından itibaren yoğurt vermeye başlayacağım baş edemiyorum çünkü üç aydır gece gündüz elimde biberon peşinde dolaşıyorum 2 aylıkken emmeyi bıraktı 1 ay boyunca gece gündüz ayakta evin içinde dolaşa dolaşa emzirdim Ondan sonra o şekilde emmeyi de bıraktı İki aydır sağıp veriyorum sütüm azaldı için son bir aydır ek mama ile birlikte süt veriyorum Allah izin verirse Yarından itibaren yoğurt vermeye Başlayacağım ben Allah yardımcın olsun kuzum inşallah Sizin meme reddi olayınız Bizimki gibi felaket olmaz
(1,082 puan) tarafından
Senin de Allah yardimcin olsun canm benim
tarafından
Saol canim
0 oy
tarafından
4 aylik bizdede 3.5 oldu  aylkk  oldu hala devam zorla emzirym  valla kendimi yoluyorm resmen
(1,082 puan) tarafından
Benimde oyle ya

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 735 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 387 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 567 göst.
22 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu