0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Bebeklere annenin babanın nazari daha çok değermiş kaynanam öyle söylüyor  doğrumu ya? Ben ayet-el kürsi felak nas okuyorum birde nazar duası sizler????

8 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Evet canım herkes bana da öyle diyor anne ve babanın gözü çok değermiş dogurduktan sonra oğlumu aldım seviyordum eltim aldı ver şarmuta ananın gözü yeeen değer dedi :D
(1,424 puan) tarafından
E napcaz sevmicez  mi:D
(1,948 puan) tarafından
Valla eşim seviyordu kaynanamın sesi çıkmıyordu ben sevince gözün değer diyordu simirlenmiştim hatta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet canım öyle malesef benim oğlum mesela hiç dışarı çıkmadığım gün veya eve biri gelmediği gün bile nazarlanıp huysuzlanıyordu kaynanam sizin nazarınızd değiyor dedi hala bile 10 aylık oğlum biraz fazla güldürelim sevelim hemen nazarlanıyor
0 oy
tarafından
doğrudur. severken "masaallahu la guvvete illa billah" dersen nazar değmez 
(34 puan) tarafından
Evet canım sana katılıyorum  yedi kere ''maşaallahu la havle vela guvvete illa billahil aliyyilaziym ''deyin nazar değmez adetli olup sure okuyamadığınız günler bunu okuyabilirsiniz
0 oy
tarafından
cok sevmektende nazar deger derler. butun ggun elimde telefon video resim çekip duruyorum hergun yeni hiseu ogreniyor en cok benim degiyordur eminim okuyorum okutuyorum da
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bana hurafe geliyor bu laf çünkü anne ve baba kadar icten korunakli kimse sevemez.ee zaten anne babanin sevgisini içtenliğini alan çocuk mutlu ve huzurlu büyür. Birde Anne baba çocuğuna zarar gelsin istemediği için diger insanlardan kat kat massallah der ve korur.bence başkalarınin nazari daha cok değer sonuçta biz ebebeyinler olarak dualarımızı iyi niyetlerimizi dilimizden düşürmüyoruz başkası bizim kadar dua da okumaz tam tersi olur nacizhane çıktım bu yönde. 
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Dogru canım ne zaman oglum gece uyusa esime yada anneme faln soylesem ertesi gece oglum asla uyumaz annemde hep soyleme kimseye der kendi kendine bile dusunme der :D

(1,424 puan) tarafından
Ayyy aynen canım dün varya oğlum maşallah çok uyumuştu okadar sasirdim ki annem söyledim.esime komşum gelmişti ona ama bugün uyku yok,(((((
(2,484 puan) tarafından
Eşine bile söyleme valla ben kendim yaşadım biliyorum cunku :/
0 oy
tarafından
Senden çok kimse sevemez o yüzden anne babanın nazari çok değer. Bnde her gün okurum yasin Felak nas ayetel Kürsi vs 
0 oy
(68 puan) tarafından
En içten ve en çok biz sevdiğimiz için en çok bizim nazarımız değiyor:(

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 404 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gurbet kuzusu (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 338 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,772 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 2,393 göst.