0 oy
1,130 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle çok fena kavga ettik nedeni ise şu

Oyun kolik bı eşim var bende artık karışmıyorum 

Ikimizde sosyal medya kullanmiyrz gitmiş Facebook hesabını açmış oyun için olduğunu söyledi bende baktım bi kac kiz var sonra fotoğraf falan hemen koymuş 

Bende kızdım sil dedim oyunu daha önce nasıl oynuyorsan yine öyle oyna dedim yoksa ben silerim dedim

Bana dedi eğer oyuna Facebook a karisirsan seni gebertirim dedi

Bende oyun için mi beni gebertecen dedim bunun için öldüreceksen öldür dedim oyunu kapattım oyunu kapatınca beni dövmeye başladı bı de hamileyim karnıma da sert bı darbe geldi bı riskli bı gebelik yasiym bana defol git dedi al eşyalarını git bu evden seni istemiyorum artık dedi.

Nereye gidecem ben bilmiyrim

Aileni ara gelip seni alsın diyor ağlamaktan perişan oldum offf offf

35 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Boylesi kufuru hakareti herseyi hak eder kizim daha ne duruyosun orda 
(1,001 puan) tarafından
Gece kusu bacim postlarimdan belki ne yasadigimi anlamisssindir tabi benden kotulerde var ama ailesi arkasindaysa yol yakinken ayrilmak benim ailem yasli oyuzden anlatamadim derdimi bide cok uzagim onlara gurbetdeyim benim yuzumden bisey olsaydi ölurdum vicdan azabindan bide maddi durumlari cok dusukdu eger durumlati iyi olsa 1 dakka durmazdim

Ylzanne dogru diyo bencede yarin tv lere ciksa Allah korusun EmineBulut gibi nolucak herkes ah vah yapicak durucak yol yakinken ayrilmak cocugu var evet ama yarin o cocuk buyuyunce annesi gozu onunde dovulup sovulurse onun piskolojisini dusune biliyormusunuz
Ben çok iyi biliyorum insan mahv oluyo gizlice aglardim ben hep annem uzulmesin diye babam annemi dovunce bi kosede saklanirdim korkumdan kalbim durucak gibi carpardi her isten geldiginde Allaha yalvarirdimki nolur annem ters bisey soylemesin annemi dovmesin diye babam evde yokken anneme yalvarirdim anne lutfen benim icin bisey soyleme sus dovmesin seni aglama sen annesi gozleri onunde dovulen bi cocugun tum hayelleri cocuklugu hayati hepsi mahvolur annesi babasindan bosanan cocugun degil
(27,352 puan) tarafından
Tabiki yolunu ayırması en doğrusu ama bunu kendini perisan etmedwn yapmalı  zaten yeterince perisan olmus bi yolunu bulup bosanmali yoksa is uzar cocuklara yazik
(381 puan) tarafından
Yahu ara polisi gelio alsın seni nasıl ailen arkada durmaz dayak yiyip otur mu diyecekler
tarafından
Kuzum durmaz diye bisey yok mecburlar de dovuyo diye hic akraban yok mu kuzum adam akilli valla benim akrabam olsan o adami kopek ederdim senin yoluna.ne olursa olsun sana yardim edecek annen baban konus bir anlat durumunu ona gore baska care ararsin.
(1,001 puan) tarafından
Ailen nasil arkanda durmaz canim ana baba onlar yurekleri dayanirmi kaynanangil silerse silsin yaw napican oyle kaynanayi
-Reklam-
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Nefret ediyom kadina el kaldirandan hic bi yere gitme ors senin evin o gitsin ver eline don atlet defolsun 
tarafından
Oturmusm zaten gidecek yerim yok ailem arkamda değil kaynana zaten onlar insan bile değil .
(62 puan) tarafından
Sen onu kov canm
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Eşinin ailesi nasıl insanlar bilmiyorum ama eğer onlarla aranda sorun yoksa ara kaynananı yada kayınpederini kendi anneni veya babanı aramış gibi olayı anlat gelip beni alın de ailesine rezil olsun 
tarafından
Yollar kapalı kimse gelemez ki.
(1,309 puan) tarafından
Kendine ve ailene güveniyosan ara polisi yada polise git
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Bir saniye beklemez giderdim ya hamilesin bide vurdumu pislik herif
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kuzum bi sakin ol bak hamilesinde pireye kizip yorganı yakma.

Karsina alip niyetini de göz dağı ver biraz

tarafından
Sakin olmaya çalışıyorum ama git diyor.
Ya beni dinliceksin ya defolup gidecksin diyor. Ben erkegim benim dediğim olmak zorunda diyor sen kimsin ki diyor
(27,352 puan) tarafından
Gevezelik ediyor de ona kendi gitsin ***** seh
(3,458 puan) tarafından
Kadını dövmüş pireye kızıp yorgan yakma diyorsun pek pireliği kalmamış bence. Konuşmaktan anlasa dayağa başvurmaz ya
(27,352 puan) tarafından
Anlattim yukarda anlayan anlar ben baska anlamda demedim zaten.
Kendini perişan etmeden yolunu bulup boşansın
(3,458 puan) tarafından
İnşaallah hakkında hayırlısı olur
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ay benim eşimde hep öyleydi hamileyken annesini arar ben yapamıyorum alın bunu annesine bırakın diyordu şimdi öyle değil tabi ama hala arada der git diye sanki onlar hamile gibi davranıyorlar hiç halden anlamıyorlar hiç konuşma canım gitmede bir yere çok istiyorsa kendi gitsin 
tarafından
Zaten ilk önce ailesini aradı anlatmak için acmadilar telefonu
0 oy
tarafından
Allah bildiğini yapsın onu
0 oy
(422 puan) tarafından
Rabbim islah etsin insallah
0 oy
tarafından
Ben olsam arardim. Zerre haketmiyor
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Angut senin kocan varya ara anneni gelip alsınlar seni ne bekliyorsun
tarafından
Ailem arkamda durmaz
0 oy
(769 puan) tarafından
Bence o evden çıkınca kilitle kapıyı kalsın dışarda 
(22 puan) tarafından
Aynen cnm bi oynun için ya yazık
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hangi şehirdesiniz
0 oy
tarafından
Once polisi ara seni hastaneye gotursunler onuda nezarete. Sonra deki can huvenligim yok beni kaynanama goturun. Kaynanan polisi gorse korkar. Polisler k3ndileri seni gotursun. Kendi aileni simdi karistirma
(157 puan) tarafından
Bı de polis mi bunu yapan
tarafından
Evet polismis
(157 puan) tarafından
Kendi evindeki kadına kan kustururlar iş başkalarına gelince adammış gibi rol keserler Rabbim bunların hepsini bildiği gibi yapsın
tarafından
Polislere değildir lafın demi
(157 puan) tarafından
Canım ne alaka. Böyle yapan kimse onlara. İster polis olsun ister ne olursa olsun öyle olanlara lafım
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Pislik herif igrnec allah korkusu olyman yaratık kadına el kalkmaz bide hamileyken vuruyor bak bacım devlet yönünden çok hakkin var o defolsun gitsin sen değil bırak sen gitme alma içeri essek gibi bakmak zorunds çocuklarına böyle pis yaratıklar yüzünden dünya bu hale geldi bunlara biz boyun eğdikçe dahada artıyorlar 
0 oy
tarafından
Gidiyormuş gibi yap hatta polise gidiyorum seni direk içeri atacaklar artık ordan girersin oyuna dersin. Bak o zaman nasıl paçası tutuşuyo ve bence polise de gitmelisin gerçekten bunun sağlam bi korku yaşaması lazım 
0 oy
tarafından
Karnına niye vuruyor pislik herif allah ıslah etsin bi oyun için yaptıklarına bak. Öyle bi adamın yanında durma bence yazık sana da çocuğuna da
tarafından
Beni boşver ben çocukları düşünüyorum yoksa 1 Saniye bile durmazdim
tarafından
Adam git demiş sana kuzum durursan hiç değerin olmaz aynısını yapmaya devam eder.
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Canım bence durma o adamın yanında ailenin yanına git 
0 oy
tarafından
Hiç durma böyle bi herifin yanında ara aileni git gerizekalı herif
0 oy
tarafından

Pisliklere budala ya , sen onun cocugunu taşıyorsun karnında ne kadar utanmaz arlanmaz bir pislik böyle ...

Oda bilseydi senin ailen senin arkanda oda böyle yapmazdı ve demezdi ...

Gidecek bir yerin olsaydı ona ders olsun diye git derdim ama gidecek yerinde yok. ..

Boşver yemek falan yapıp önüne koyma , kendin yap ye onu devredışı bırak ...

0 oy
(381 puan) tarafından
Ben olsam anında  o evden eşyalarımı toplar giderim hemde öyle bir giderim ki cocugunu arasa bile bulamaz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 294 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 294 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
0 oy
13 cevap 374 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,153 cevap

34,855 kullanıcı

...