0 oy
96 göst.
önce Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar bu ilk soru soruşu ilk defa buraya yazıyorum şimdi kızlar ben ailevi sebeplerden dolayı ailemle görüşmüyorum yine ailem de benimle görüşmüyor yani annemle ulaşmaya çalışıyorum ama annem konuşmuyor hani konuşmak istemediği için değil korktuğu için konuşamıyor babamdan dolayı şimdi annem ayağına bir şey olmuş ameliyata girecekmiş bayramdan sonra ben anneme ulaşamıyorum benim numaramı engellemiş anneme ulaşacak bir kişi var o da ulaşıyor ama konuşmuyor annem onunla da ne yapacağım ben yani ya kesin babam bir şey yaptı yani ya da başka bir şey oldu söylememiş neden olduğunu babam yanında olduğu için görüşememiş o kişiyle de eşim bilmiyor anneme ulaşmaya çalıştığımda haberi yok ne yapacağımı bilmiyorum ha inanın çok üzülüyorum hep aklım onlarda kız kardeşim de annem de acaba bir şey mi oldu olacak mı durumlar nasıl hep babam sinirli bir adam acaba annemin canını yine yakıyor mu acaba anneme deli ile dolsun eliyle de olsun canını yakıyor mu diye düşünüyorum yapacağım mı şaşırdım kimseyi de anlatamıyorum kimseye de diyemiyorum yani buraya yazmak aklımdan geçti kütüphan'a bir şey söylersiniz belki yol gösterir misiniz ne bileyim kimsenin de yok söyleyecektim ne diyeceğim yoldan geçen birini bile tutup kolundan olabilir anlatmak istiyorum artık o kadar çok dolmuşum hamileyim şu an 14 + 3 günlük üzülüyorum strese giriyorum yani sezeryanimda annem yoktu kimsem yoktu tek başıma girdim kendimi yetim gibi hissettim adetsiz hissettim evladım nasıl bakacağım ama bilemedim yetenebilecek miyim evladıma annelik yapabilecek miyim niye çok düşündüm strese girdim sen de doğum yapacağım yine sezeryan doğum yapacağım yine tek başıma gireceğim tek başıma çıkacağım kimseye bir şey söyleyemiyorum eşime ne söyleyemiyorum artık bunaldım ya eşime söylesem ona söyleyeceğim ne söyleyeceğim ya o kadar çok şey yaşadık ki adam bile konuşmak istemiyor aynı e şimdi ben konuşmak istiyorum desem annemle görüşmek istiyorum desem tepki seni olur bilmiyorum yuvama huzursuzluk girer mi bilmiyorum ama ben kaç yaşında olursa olsun bir insan her zaman anneye ihtiyacım duyuyor fazla hastalanıyorum ihtiyacım oluyor ne bileyim Bir hizmetimi görsün diye değil bazen İçim sıkılıyor dizine yatmak istiyorum saçımı okşasın bunu istiyorum belki geçer diyorum ama işte arıyorum yok ne bileyim ya ne yapacağımı bilmiyorum

1 cevap

0 oy
önce (343 puan) tarafından
O nasıl anne baba ya evlatsın sen evlat bırak uzak dur yaa
önce (36 puan) tarafından
Haklısın ama ömür öyle kısa ki o kadar kısa ki yani yarına çıkacağımız bile belli değilken insanların birbirine dayanamaması nasıl bir şey ben anlamadım nasıl dayanabiliyorlar hey insan pişman olmak istemiyor diyor ki hani ölüm geldiğinde kıymete binmeyelim ömrüm geldiğinde kıymetli olmasınlar sakin sıhhatlıyken yanlarında olalım yanımızda olsunlar ölüp gittikten sonra hiçbir faydası yok ki ağlamana zırlamanın ah keşke demenin hiçbir faydası yok bu yüzden üzülüyorum yani yarın da çıkacağımız belli değilken bizim insanlarla küs kalabilmemize kadar kolay hele ki bu canımız diyeceğiniz eşime de söyleyemiyorum öyle kalmış yolun sonuna gelmiş gibi bir şey ferahlama ağlıyorum ferahlamıyorum Kur'an okuyorum ferahlamıyor namaz kılıyorum falan sanıyor ne yaparsam yapayım içeyim o ferahlık sıkıntı bitmiyor ne bileyim ya sonuçta bir şey bile bulamıyorum kimse de yazmamış bir şey bir şey bir akıl verseniz bana deseniz şu yola denir bu yolu dene çünkü artık sabrediyorum ama sabrın sonuna geliyorsun insan bir süreliğine sabrediyor süreliğine her şeyi sineye çekebiliyorum ama bir süre sonra çekemiyoruz yani bu sabır olmuyor artık diyorsun ki ya bir çözüm bir şey yapayım artık ne bileyim kız kardeşimin düğününe bile hani mesela tabii küçük şu an hani öyle bir şey durum yok ama yani o zamana kadar da mı konuşmayacağız ben kız kardeşimin düğününe gidemeyecek miyim ben kız kardeşim o şekilde göremeyecek miyim kız kardeşim mezun olduğunda yanında olamayacak mıyım kardeşim tek o da kimse hani annem var ama kimseyle dertleşmez o benim ne dertleşir kimseyle ne alakası olmaz bana söylersin derdini kime anlatacak ben yokum yanında dersini kim anlatacak kime diyecek anneme de dese annem üzülür babama diyemez zaten annem aynı şekilde tek başına annemi de kimsesi yok artık kimsesiz kalmadı ki babam hep etrafındaki insanları sildiği süpürdü hepsini de konuşursan seni boşuyorum dedi işte yani kimsesizse annem de kimsesiz annesi ölmüş babası ölmüş arayacak bir baba sen anne yoruldum diyecekti annesi yok o da yalnız bırakmak istemiyorum ama işte bilmiyorum ne yapacağımı
Keşke elimden bise gelsee keske
İlhan ben de bu yüzden dolayı delirecek durumdayım elimden bir şey gelmiyor ne yapsam ne yesem çıkış yolu arıyorum çözüm yolu bulmaya çalışıyorum ama yok of valla inan yorulmusum hemde çok
Allah yardımcın olsunn
Amin cümlemize canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 352 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 335 göst.
20 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu

384,928 soru

11,513,138 cevap

35,174 kullanıcı

...