0 oy
2,300 göst.
Diğer kategorisinde (3,036 puan) tarafından
Kızlar benim büyük konuştuğum ne varsa yaşadım evlenmeden önce askerde bi sevgilim vardı beni aldattı tabi ben buna çok sinirlenmiştim yaşım 22 dedim bu saatten sonra asker sevgilim olmaz beklemem de kimseyi dediler büyük konuşma beklersin dedim hayır kesinlikle beklemem sonuç eşim uzman jandarma :D Eşimde asla trakyadan kız almam deyip saf kan trakyalı alması:Dd 

Sizinde varmı büyük konuşup yaşadığınız şeyler :D

52 Cevaplar

0 oy
(500 puan) tarafından
bekarken gebzeye gezmeye gelmiştim bayram için anlamlara daha tobe buralara gelirsem dedim okadar sıkıcıydı ki en son beni gönderin dedim otobüs te yer yok dediler bagajda bilengotmye razıyım dahada gelmem dedim evlendim geldim:)
(3,036 puan) tarafından
Al işte sende cagirmissin iyice kocayı:D
(500 puan) tarafından
aynen öle oldu nasip iste
-Reklam-
0 oy
(6 puan) tarafından
Adla akraba evliliği yapmam dedim benden uzak dursun akraba evliligi dedim sonuc akraba evliliği  yaptim :)  ne buyuk konustuydsm basima geldi 

Ilk cocugumu 16 ay emzirdim sutum olmaz diyenelre nasil olmaz emzirince olur emziricem dedim.ikinci cocugumu 3 ays kadar mama dedtegiyle eksilebildim sadece 

Bi cok sey daha var hayirlisi diyorum :) büyük konuşmamak lazım onu anladim..
(3,036 puan) tarafından
Kesinlikle canım:)
0 oy
(6 puan) tarafından

Adla akraba evliliği yapmam dedim benden uzak dursun akraba evliligi dedim sonuc akraba evliliği  yaptim :)  ne buyuk konustuydsm basima geldi 

Ilk cocugumu 16 ay emzirdim sutum olmaz diyenelre nasil olmaz emzirince olur emziricem dedim.ikinci cocugumu 3 ays kadar mama dedtegiyle eksilebildim sadece 

Bi cok sey daha var hayirlisi diyorum :) büyük konuşmamak lazım onu anladim..

0 oy
(230 puan) tarafından
Daha önce başımdan Bi nişanlılık gecti tayin için nikah yaptım düğünden önce ama nişanı attım boşanmak için de uğrastım baya sonra dedim Bi daha erkenden nikah yapmayacam sonuc yine tayinim için nikah yaptım bu sefer evlendim ama :) 
(3,036 puan) tarafından
Kız bari akrabanla evlenseydin kuzeninle falan uğraşmazdın :)
(230 puan) tarafından
Aynı eve girmeden hiç çoluk çocuk yokken bile hakim zor bosadı Vala bide evlenip bosanmak istesem heralde yıllar sürerdi :)
(3,036 puan) tarafından
Hee o yüzden ne tayin mis desene olaylı  :)
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Kesinlikle evlenmicem helede onunla dedim şuan 2.bebişimizi bekliyoruz<3<3(en büyük aşklar nefretle başlarmış ayynende öyle oldu) :D<3<3

0 oy
tarafından
Asla evlenmem deyip 21 yaşında yıldırım aşkıyla evlendim. Eşimde 33 yaşında kimseyi begenemedigi için bu işler benden geçti evlenmem artık deyip aniden ailesiyle tanıştırdı beni :) ve karakter olarak kriter olarak hep asla dediğimiz insanlarımisiz. En önemlisi o çok muhafazakar beni tanıdığında ben açık uçarı özgürlüğe düşkün bir üniversiteliydim. En korktugu tip :))
(3,036 puan) tarafından
Ay kendi mi gördüm o zamanlar evde tek yaşıyodum çalışıyorum istediğim gibi gezip yiyip içiyodum takii eşimi tanıyana kadar :)
0 oy
(514 puan) tarafından
Dunyada tek erkek sen kalsan lezbiyen olurum yine de senle evlenmem dedim onla evliyim 4 yil bitti
(3,036 puan) tarafından
Ohaaa sende nasıl büyük laf :Ddd
(514 puan) tarafından
Baya baya buyuk konusmusum ben :D
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Asla bu hastanede doğum yapmam dedim ambulansla oraya gönderdiler 

Asla vanlı ile evlenmem dedim evlendim:)

(3,036 puan) tarafından
Vanlı neden ? :)
0 oy
(657 puan) tarafından
Bende ilk uzmanla nişanlandım ayrıldım asla askerle olmam askerler kırık oluyor dedim büyük konuştum gittim  askerle evlendim 
(3,036 puan) tarafından
eşinde tahmin ettiğin gibi mi :)
(657 puan) tarafından
Yok herkes aynı değilmiş şükür çok iyi biri :)
0 oy
(777 puan) tarafından
Hangi birini yazsam acaba sığmaz buralara...
(3,036 puan) tarafından
Hahaha en büyük olanı :)
0 oy
(847 puan) tarafından
Üniversiteyi aksarayda okudum. Asla ve asla aksaraylı biriyle evlenmem aksaray niğde falan diyordum. Eşim niğdeli. O da istanbuldan kız almam diyormuş bende istanbulluyum. Benimde eşim subay :))))) ama ona büyük konuşmadım elhamdülillah rüyamda görmüştüm gerçek oldu.
(3,036 puan) tarafından
Ben adamı tanıdıktan sonra öğrendim asker olduğunu baştan bileydim istemezdim herhalde çünkü nettim bu konudu ağzım yanmış bikere  :D
(847 puan) tarafından
Ben hep askernistiyordum elhamdülillah  asker eşi olmaktan gurur duyuyorum ♥️♥️♥️♥️♥️

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 389 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 515 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 676 göst.
28 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.