0 oy
674 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evlenmeden önce 46-48arasi gidip gelirdim 1.60boyum gelinliğe 42ile girdim eşimin dayısının eşi demiski birilerine bnm görümcemin gelini de ne öyle çırpı gibi ne göğüs var ne Toto demiş sonra kaynanam bunu duymuş bişi dememiş oda 10gun önce gelin aldı bnm eski halim 43le kız gelin olmuş .kaynanam da benm geline demişsin aynısı başına gelmiş ne Toto var ne göğüs kız demiş sesi çıkmamış .tabi şimdi çocuk var 55im 

12 Cevaplar

+2 oy
(48,904 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
benim halamda icinde tutar tutar vakti zamani gelince söyler ☺️☺️☺️ kaynananda o hesap ☺️
tarafından
Intikam soğuk yenen bir yemektir "D
(48,904 puan) tarafından
aynen öyle ☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(2,447 puan) tarafından

Kiz Allah seni :D bende seni kınıyorum çırpı gelin darısı başıma :D

(2,447 puan) tarafından
Bende su içsem yarıyor kiz :D genetik biraz da ya bizim aile hep sisman mesela
tarafından
Baba tarafi şişko annem tarafı manken gibi. Mesela annem bile 51yasinda 60kilo bnm gibiydi eski hali .45yasinda yeğeni var kokoş 48kilo yani hepsinin 2-3cocugu var .bunyeleri zayıf
(2,447 puan) tarafından
Saglik olsun da gerisi önemli değil kiz. Hem şişmanlık zor bosver :D
tarafından
Canımız sağolsun be verilirde kilo alınır da :)
(48,904 puan) tarafından
bendd kiniyorum eski halime donmek istiyorum ☺️☺️☺️
+1 oy
tarafından
Allahım ya kilo olsa bu ne böyle biraz zayıflasaymis geline bak zayıf sa niye zayıf kocan begenmis onlara ne senin toton memen onlara mi dert olmus 
tarafından
55im ya eşim 100kilo oldun dio sevmiyor yani biyerlerim belli oluyor diye.. adam ben zayıf seviyorum minnak dio zate
tarafından
Bosver o zman canim yaninda derlerse de ben boyle iyiyim sağlık liyim da de gec ağızlarına laf verme
+1 oy
tarafından
Kaynanan iyi etmiş valla. Ama suanki kilon çok iyi bence
tarafından
26kilo aldım 19nu verdim böyle kalmak istiyorum da bakalım bünye el vercekmi
0 oy
(122 puan) tarafından
Aşırı kınama ile seni bende kınıyorum ayy one öyle ( Allah im sen konuyu biliyon aminn) :)) 
tarafından
Amin başınıza gelsin inşallah.kiz en fazla doğumda 74le girdim biayda 61indim sonrası zamanla 55.bunye meselesi yiyorum ama veriyorum
(122 puan) tarafından
Yaaa Allah immm ne güzel yiyorum ama veriyorum ne ya hayat felsefem yemek yemek üzerine kurulu ama kg da alıyorum yani off keşke bı gün bende yesem ama kg almasam böyle varya uyurken bile pipetle hamburger çekerim yani:)))
0 oy
(83 puan) tarafından

Onu bunu bilmem de ben de kınıyorum seni 55 kilo nedir ya aşırı cok zayıfsın ya hiç sevmem zayıf insanı... Ben 72 kiloyum ya doğumdu emzirmeydi derken kaldı bende bu kilolar sana vereyim mi :D

tarafından
Doğuma 74le girdim :) bı ayda 61oldum
(83 puan) tarafından
nasıl yapıyorsun ya
tarafından
Bünye meselesi canm ya .yemek yiyip hemen lavobaya hızlı calsiiyor
(83 puan) tarafından
tamam bende denicem
0 oy
(4,888 puan) tarafından
Ahh yazdığını 46 48 beden olarak okumam:))) bende diyorum bu nasıl zayıf oluyo kiii  ahaha uyku başıma vurdu :)))
tarafından
Ah ah öyle olamam kiz
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Dur bende kınayayım da gelsin başıma.. 

Auy ne kaadar zayıfsın insan bu kadar zayıf olur mu hiç hoş bişey değil.. ben hiç öyle olamamm:D:D

Kınadım

tarafından
İyi yaptın basina gelsin inşallah
0 oy
tarafından
Bende 40 'la gelinlik giydim banada çok derlerdi sen üstüne göre nasıl buldun diye niye ocumuyum ben derdim millet böyle olmak için aç kalıyor ben yiyorum yinede böyleyim çok da memnunum halimden derim kimseden ses çıkmaz 
0 oy
(5,322 puan) tarafından

Ay bende kinayacagim seni belki başıma gelirde zayiflariimm:angel:

0 oy
tarafından
Eşimin amcasinin hanimi da benim boyumla dalga gecti dört gözle oglunun evlenmesini bekliyorum bakalim selvi boylu bi gelin getirebilecek mi :)
0 oy
(3,108 puan) tarafından

Ay keşke o kadar zayıf olsam da bana ister çırpı ister sıska desinler razıyım:D

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 388 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 504 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gamze maden (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,057 göst.