0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından

image

eşim ve kızım uyudu sıra bende inşallah yüzü kapalı uyumayı çok seviyor sizinkiler ne durumda :) 

7 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından

Allahim yaa yerim ben onu  coook tatli benimki karnimda halay cekiyor:D

(157 puan) tarafından
Hadi yaa :))
(217 puan) tarafından
Valla canm karnimdayken bile uyumaya koymuyor kerata doğuduna nadil olucak anlamiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kızım uyudu. Eşim diğer odada onu bilmiyorum beni de uyku tutmuyor bir türlü :ermm:

tarafından
Niye cnm bi sorun mu var
(3,695 puan) tarafından
Bi sebepten dolayı kuzenim bizde onu bahane etti ayrı uyudu. Sorunluyduk zaten sürekli kaçıyo geçiştiriyo bugun konusalim ddim odadan kovdu. Olmadik laflar soyledi. Yok bıktırmayacakmışım bıkarsa içindeki bütün hisler bitermiş. Oysaki sorduğum tek soru ilgim  bunaltıyor da mı böyle yapıyorsun... :(
tarafından
Benim kocam o kadar iyiydiki 1 haftadır öyle bi değişmişki anlatamam en iyi yol oluruna bırakmak bence sende istediğini yap o zaman hic konuşma tavır koy bak nasıl düzeliyor
(3,695 puan) tarafından
Şimdi hicbir şey olmamış gibi davranıyor ama bu sefer çok ağır konuştu ne zaman düzelirim bilmiyorum ağzımı açmayacağım artık ona :((
0 oy
(198 puan) tarafından
Uykusuzluktan ölüyorum, yorgunluktan bacaklarım zonkluyor, kızımın gözlerinde uyku emaresi bile yok bu gidişle gece 3 ü bulur uyuması, eşim çalışıyor ailecek uyanığız yani :) Güldüğüme bakmayın sinirden gülüyorum :D
0 oy
(34 puan) tarafından

Benimkinin uyumaya hiç niyeti yok tepinip duruyo yanımda kucağına al diye

imagesenin bebişin uykusundan azcıkta bu tarafa göndersene

0 oy
(34 puan) tarafından

Benimkinin uyumaya hiç niyeti yok tepinip duruyo yanımda kucağına al diye

imagesenin bebişin uykusundan azcıkta bu tarafa göndersene

(1,887 puan) tarafından
Allah'ım maşallh yerim ben seni gülüşüne kurban olurum rabbim seni nazarlardan korusun inşallah ♥♥♥
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Bir muddet sora yuzunu kapattigin weyin kokusuna aliwicak ve onsuz uyumaz olucak ona aliwdirma 2yaw 9aylik bir oglum var battaniye hastasiya bende cocukken hep ona sarar ve bir ucuylada yuzunu kapatirdim ayni senin gibi wimdi cocuk o battaniyeyi benden cok sever:D

(157 puan) tarafından
Ahahaha aman öyle olmaz inşallah :)
0 oy
(54 puan) tarafından
Yaa cok tatli masallah ♡ emzik zinciri yaptirmayi düşünürmüsün? Isimli falan böyle:)
(157 puan) tarafından
Yok canım sağol :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 476 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde Zelis18 (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 204 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 366 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu

379,369 soru

11,356,062 cevap

34,832 kullanıcı

...