0 oy
816 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (119 puan) tarafından
Kizlar hamileliĝimi oĝrendiĝim gibi sigarayi birakmistim..bu ara cok sikintili gunler geciriyorum gunde bi tane icmeye basladim..sonrada bebeĝime bisei olur die korkuyorum ama elim illa gidiyo 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
olabilir dogumda sorun yasamazsiniz ama cocugunuzda dogumdan sonra problemler cikabilir . 
(119 puan) tarafından
Zaten elimde olmadan sikinti stres yapiyorum bide bunu yapinca bebeĝime cok buyuk kotuluk yapmis gibi hissediyorm vijdan azabi cekiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne yazık ki bende içiyorum
(119 puan) tarafından
Fazla mi iciyosun canim sen
tarafından
Günde 2 tane içiyorum
tarafından
Sanki çok iciyosn Berk bebek :)
0 oy
tarafından
Valla cnm sıkıntı kimse yokki gebelik öncesi çok içiyordum hamile olduğumu öğrendim bıraktım insanın aklına geliyr canı istiyor özellikle sinir stres olunca ama ben direk gidip su ve süt içiyorum yürüyüşe çıkıyorum zorla kendini bence yazık canı ne ki daha 
(119 puan) tarafından
Bende canim oncedEn gunde bi paketten fazla iciyodum ama bebeĝim icin birakmistim bu ara hersey ust uste geliyo ne yapacaĝimi sasirdim bende sanki sikintimi alicakmis gibi
0 oy
(806 puan) tarafından
Bende öğrenir öğrenmz bıraktım hakkatten sinir stres olunca insanın canı çok istiyor ama bebeğim için sabrediyorm içmiyorum 
(119 puan) tarafından
Bende simdiye kadar tutuyodum kendimi canim ama patliycak gibi oluyorum artik esimden sakli bitane alip iciyorum
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ögrendigim gün bıraktım zaten bulantım başladığı zaman iğrendim hala kokusu bile rahatsız ediyor geçen sinirlenince eşimin paketinden aldım tam yakacaktım yapamadım o vebale giremem diye zor olsada içemeye çalış kuzum ben yemin ettim o gün ağzıma bile sürmemeye. Aklına geldiği an kendine zencefili şeker al hafif acımsı tadı onu alıyorum ben ya da kitap okuyorum video açıyorum kafam dağılsın diye evlatlarımız için bak ne güzel bırakmışsın bir tane içiyorum diyorsun demekki içmesende olur hem kendi hem evladib için 
(119 puan) tarafından
O kadar bunaliyorum ki canim gozumun onunde oluyo bazen esimden sakli alip iciyorum sonrada vijdan yapiyorum
0 oy
(64 puan) tarafından
Bende hamileliğimin basından beri iciyorum birakamadim malesef
(119 puan) tarafından
Cok mu iciyosun canim ben bitanE iciyorum o bile korkutuyo beni
(64 puan) tarafından
Gunde 3 4 tane iciyorum canim doktorum birak desem birakamazsin ama gunde 5i geçmesin dedi
0 oy
tarafından
Benim bi arkadaşımda hamileliginde günde 1 içiyordu şimdi 2 çocuğu da sürekli hasta oluyor ciğerlerine sürekli hava vermek zorunda kalıyorlar 
0 oy
(725 puan) tarafından
Kimse benim kadar icmiyordu desem abartmış olmam herhalde ama hamile olduğumu öğrendim ve bıraktım bende zor günler geçirdim ama sigara bu konuda yararli olmadı hiç düşünmedim bile bence herşeyden önce bebeğini düşün.. Sen havasını soluyorsun seninle beraber bebeğinde soluyor neden hasta doğsun ki sen vicdan azabı duymaz mısın sonra
(119 puan) tarafından
Duyarim tabi bende onceden cok iciyodum 8aylik oldum simdiye kadar hic icmedim..son bi kac gundur kendime hakim olamiyorum
(725 puan) tarafından
Başka şeyler tüketin bebeşi düşünün herşeyden önce biliyorum anlıyorum sizi ama herşeyden önce bebişlerimiz..:)❤
(119 puan) tarafından
Oyle tabi canim haklisin
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben en basit ilacı bile içmiyorum ki bebeğim sağlıklı doğsun diye.. keşke sende bebeğini sevebilsen
(119 puan) tarafından
Seviyorum bebeĝimi..her annenin sevdiĝi kadar
0 oy
tarafından
Bir hafta önceydi sanırım bi tanıdık vardı ama uzaktan muhabbetim yoktu gebeliği boyunca paket paket sigara içiyormuş bebeği doğumdan iki gün sonra hayatını kaybetmiş başkasından duydum çok üzüldüm
(119 puan) tarafından
Hadi ya cok üzücü..Allah korusun elimi surmiycem bidaha
tarafından
Ciddi söylüyorum
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Hem bebegın dogum sonrasj solunumunda hemde sen amestezıden ayılırken kendin sıkıntı yasarsn
0 oy
(244 puan) tarafından

Boşa dememişler, Analık zor meslek.Herkes Ana olamaz!. Diye. Bence sizlerde evlatlariniz için bazi şeylerden feragat etmelisiniz!.

Istanbul depremin de,Evladı için kolundan vazgeçen anayi düşünüp de, bir sigaradan vazgecmenin çok zor olmamali deyin.;)

Sigara içerek hem bebeginize hemde kendinize işkence etmeyin!

Nefesiz ölmek ne kadar zor. Hic düşündünüz mü?!.

Akciğer kanseri olacaginizi bile bile nasil icersiniz onu:(

(119 puan) tarafından
Cok haklisiniz aslinda

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 514 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hsret.1234 (55 puan) tarafından soruldu

379,973 soru

11,374,623 cevap

34,857 kullanıcı

...