0 oy
811 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Kızlar amcamın karisi bugün misafirliğe gelecek halam Yengem annem kızı 9 ay oldu ilk defa geliyorlar kaynanamla birlikteyim diye gelemiyorlar bugünde elektrik sabah gitti hâlâ gelmedi çiğ köfte yaptimy eşimden de kuru pasta yas pasta istedim pastaneleri var kuru pastayı zorla getirdi elektrik hala gelmedi gönder dedim göndermedi sonra mesaj attım ayrı eve çıkınca senin aileden biri gelince çiğ köfte gerçek yapmiycam dedim oda nankörluk yapma konuşmak istemiyorum seni allaha havale ediyorum Allah seni bildiği gibi yapsın dedi her yerden engelledim gecede yere yatak edecem ayrı yatsın annesini aradı ne hazirladiniz dedi çiğ köfte kuru pasta var dedi kola pasta göndercektin oğlum niye göndermedin dedi 5 dk sonra pasta kolada geldi ben sabahtan beri *** yirtiyorum annesinin bi lafina getirdi napayim bu adamı

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
keske baska seyler de hazirlasaydiniz . hafif olmus bi cigkofte sanki . ilk defa geliyolarmis madem . bi patates salatasi falan 
(66 puan) tarafından
Köfte var diye yapmadım canım kek un kurabiyesi simit yaocaktim elektrik hala yok
-Reklam-
0 oy
(536 puan) tarafından
Ne yapican canm Allah'a havale et . Onun ailesi gelince sende aynısını yap 
(66 puan) tarafından
Bende öyle dedim nankör etti beni
(536 puan) tarafından
Boşver düşüncesiz insan iste
(66 puan) tarafından
Annesi deyince getirmiş ben deyince niye getirmedin yani pastanede kendininiz sanki para verip alcakti
(536 puan) tarafından
Aceba birşeye mi sinirlendi ? Getirmek istemeyen gondermezdi
(66 puan) tarafından
Bilmem ben deyince getirmedi annesi deyince getirdi
0 oy
tarafından
Mümkün olsa al çöpe at derdim. 
(66 puan) tarafından
Valla aklıma geldi misafirin önüne koymayip geri gondercektim ama işte birşey olmadığı için birşey yapmadim
0 oy
(105 puan) tarafından
Ay aman ben senin yerinde olsam bir kez isterdim.. Elektrikler kesildi bir şey hazırlayamıyorum senin getireceklerini ikram edeciğiz derdim.. Gerisi kendi bileceği iş.. Kendi şanını gösterir... Hiç yüz göz olmasaydın. Akşam konuşurdun gerekeni. 
(66 puan) tarafından
Saten öyle dedim elektrik gelmedi yok gene gelmedi birşey gönder diye ilk köfte seti getirdi sonra kuru pastayı zorla getirttim yas pastayı basta istedim yok olmıyan şeyi nasıl getireyim felan sonra annesi dedi getirdi
0 oy
(797 puan) tarafından
Offff offff diyrum bacım Allah'ım sabır versin sana 
(66 puan) tarafından
Kendi akrabasi  gelse. Hemen et kanat mangal yapıyorlar bana gekince pastayı getirmedi sanki baklava istedim
(797 puan) tarafından
Anladım canım sende kaynanan a arattir her zaman iş onda bitiyor anlaşılan
0 oy
tarafından
Ayrı eve çıkınca onun anası halası gelince aynısını yaparsın canım anlar o zaman nasıl olurmuş dün benim eşimin halası oğlu kızı geldi mesela eşim aradı ne lazım bişey lazım değil sadece ekmek al dedim evde herşey vardı yemekte yapmıştım ona rağmen yinede eli kolu dolu geldi benim ailem gelince de aynısını yapıyor bütün marketi eve taşıyor resmen gelen misafire ne yaparsan sen gittiğinde oda sana aynısını yapar 
(66 puan) tarafından
Bende öyle dedim ayrı eve çıkınca akrabanın geldiğinde bende sadece köfte vercem elektrik olsa saten istemem kendim yaparım kullandığı kelimeye Allah seni bildiği gibi yapsın lan karnimda çocuğunu taşıyorum iki ay sonra doğum yapacam beni kaybetmekten korkmuyorda bunu söylüyor
tarafından
Allah ıslah etsin canım akrabalarınla arası mı kötü ondan mı yapıyor acaba annen 9 aydır ilk kez geliyormuş ya
(66 puan) tarafından
Yok canım annem hep gelir gider halamla Yengem ilk defa geliyor kaynanali eve fazla gelmezler bizim burada kendi evim değil ya
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Kaynar kazana at canım
(66 puan) tarafından
Ben huyumdan midir nedir ne olursa olsun gece yatarken el ele tutuşup sarilmadan uyumuyirum zorla da olsa elini tutuyorum mesaj atmadan hic duramiyorim gene ayni şeyleri yapcami  sanıyor
0 oy
(545 puan) tarafından
Valla bosanmayi dusunmuosan kavgada etsen bagirip cagirsanda yataklari ayirmayinn derim ben yatak ayrilan evden hayir gelmez ne olursa olsun yataga kus girilmemeli
(66 puan) tarafından
Yok canım ne boşanması 7aylik hamileyim küfürü şiddeti yok bi anda ağzı açılınca böyle diyor ayiramadum ki saten

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 360 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysekurt (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,428 göst.
14 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 469 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 290 göst.