0 oy
361 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar 1 ay oluyor 2.evliligimi yaptım eşim eve market görüyor lazımsa bisey alıyor ama bana hiç para vermiyor geçen bu konuyla ilgili post açmıştım dün paramın olmadığını dile getirdim hiç bisey demedi ailem de hoyle olacaksa bırak diyor lütfen bi akıl verin çalış demeyin 2 yaşında kızım var bide kendi çalışmamı istemiyor parayı napcaksin derseniz çocuğumun eksikleri oluyor bayram geldi daha bi çorap alamadim evin iyi kötü eksiği oluyor eşim şehir dışına gidip geliyor 

14 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Birsey diyeceğim ağzın birkez yanmişken neden 2.evlilik çalışıp kendine ve kızına baka bilirdin sonra ayaklarının üzerinde daha kuvvetli dururdun kızının her ihtiyacını karsilardin 
(81 puan) tarafından
Şimdide ayril diyorlar
tarafından
Allah yardımcın olsun eğer ayrılma imkanın varsa ayrıl dediğim şekilde yap sen çalış onlar çocuğuna baksın eğer hamile fln değilsen
(81 puan) tarafından
Değilim aman Allah korusun
tarafından
Sakın öyle hata yapma sakın 2 çocukla asla bir yere sığmazsın
(2,224 puan) tarafından
Elin adamina batmaktansa kendi anana babana batsın çocuğunun sesi daha iyi değil mi. Bir de kız çocuğun varmış küçükmüs çok büyük cesaret
-Reklam-
+1 oy
(2,664 puan) tarafından
çok geçmiş olsun o adam hayatta para falan vermez. her şeyi ondan istemek zorundasın. muhtemelen çocuğuna fazla para harcamak istemiyor. sakin bundan çocuk yapma ap talligini yapma. senin hayatın en önemlisi çocuğunun hayatını tamamen bitirirsin.
(81 puan) tarafından
Napcagimi şaşırdım zaten cocukta düşünmüyorum suanlik bir ayda 5 kuruş vermedi
(2,664 puan) tarafından
vermez vermez boşuna bekleme. ne içten pazarliklidir onlar. işte hep bakacam derler. böyle yaparlar. sende bunu idare edip gideceksin. idare etmezsen anında kapıyı da gösterir sana mı muhtaç sanki.
(81 puan) tarafından
Ayrilmayi düşünüyorum
(2,664 puan) tarafından
bi daha evlensen aynı halti yine yaşarsın. çünkü yastık değişir yazı değişmez. cocuguna net bir eziyetini görürsen o zaman ayrıl.
(81 puan) tarafından
Değişmedi gülmeyince gulmuyor
0 oy
(6,193 puan) tarafından
Ahhhh bacım acelen neydi niye ikinciye evlendin hemen 
(81 puan) tarafından
Canim ilk eşim beni doğumda terk etti ne kadar aile evde olsa rahat edemiyosun eksik etek illa ki batar 2.5 yıldır ayriydim
0 oy
(622 puan) tarafından
Acık acık soyle vermıceksen ailemden ıstıcem falan de
(81 puan) tarafından
Dün gece dedim  babamdan istiyorum diye bisey demedi
0 oy
(2,587 puan) tarafından

Yani para vermiyor diye de koca boşamak da ne biyelim:ermm:

Kızına alış verise çıkın.  Söyle eksiğini . Yani kendi babası alsın diye vs düşünüyor olabilir evde Kızınla para harcamani istemiyor olabilir kendi çocuğu değil ki ne kadar bakabilir batar bazı şeyleri 

(81 puan) tarafından
Canim babası bakmadığını biliyor bunlari söyledim bakicam dedi  ama dun ufak borcum var param yok dedim gic umrunda değil para vermek istemiyorsa neden evlendi
0 oy
(455 puan) tarafından
Canım ilk eşinden kızının babasından nafaka almıyor musun kızının ihtiyaçlarını oradan karşılaya bilirsin. Bende ikinci evliliği yaptım benim eşimde ilk zamanlar böyleydi ailesine filan söyledim eşinin biraz yontulmasi lazım Allah kolaylık versin. Seni çok iyi anlıyorum.
(81 puan) tarafından
Gerçekten çok zor
(455 puan) tarafından
Yontulmasi lazım canım dediğim gibi anne ve babasına Uygun bir dille söyle, yada kız kardeşi ablası falan varsa söyle anlat çekimser durma ezilirsin.
(81 puan) tarafından
2 karnım var kaynanmlar disarda
(455 puan) tarafından
Hmm artık eşine net bir şekilde bana para ver kendime ve çocuğumun ihtiyaçları var onları alicam de canım
(2,705 puan) tarafından
Mahkemeye bi daha basvuracaksin nerde sigortasiz calisiyosa orayi sikayet edeceksin yok oyle bi dunya bakacak cocuguna rezil herif
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Tekrar tekrar söyle para ver diye vermiyorsa ayrıl , o yasak elma  Halit değil sende yıldız Argun kuyucu yıldırım değilsin 
(81 puan) tarafından
Anlayamadim
(2,393 puan) tarafından
Sadece yasak elma dizisini izleyenler anlar :D
(455 puan) tarafından
Bir yasak elma fenomeni arkadaş:):)
(2,393 puan) tarafından
Fenomen değilim ya youtube da eleştiren bi kanal var ya oradan biliyorum ben :D
(455 puan) tarafından
Bende hiç izlemedim gibi birşey ama uzun yıllar sürdüğü için bı kaç dakika bakmisligim vardır ara ara
0 oy
(70 puan) tarafından
Kaç aydır evlisiniz ki 
(81 puan) tarafından
1 aydır evliyiz
0 oy
tarafından
Açıkça tekrar dile getir öyle duymuyorum numarasina yatma de direk benim çocuğum var eğer bakammayacaksan benimle niye evlendin de kisacasi parasız insan olurmu o şehir dışına gidince çocuk hasta olsa sen hastalansan ne olacak gecede gündüzde hiç olmazsa paran olsa taksi çağırır acil hastaneye gidecek kadar birşey olmalı, şehir dışına giderken bunları düşünmeli öyle açık açık konuş yani düşüncesiz olduğunu söyle eşine 
(81 puan) tarafından
Dün dile getirdim umursamadi
tarafından
Hadi ya o zaman kavga çıkaracaksın canım umursayacak baştan alirsirsa ilerde hiç düzelmez baştan restini koy canım
(81 puan) tarafından
Ailemde diyor gel bizde kal burnu surtsun
tarafından
Ailen haklı canım arkanda desteklerse ailen ,hiç kendini ezdirme sürt burnunu baştan bencede
0 oy
(4,080 puan) tarafından
Parayi napacaksin niye diyelim canim nefes almak bile oarayla. Kaldiki belki canin dondurma istedi gidip alacan. Civugu parka goturunce belki eve donerken markete ugrucan cvk susuycak blki suluk almayi unuttun su alacan vs vs. İllaki lazim para

Esin cik anlayissiz dememki  calismiosam kendimi satacak halim yok tobr yaaa niye barakmazki adam ilan illaki bikir lazim olacagini paranin. 

İste . Yada karsi komsidan borc aldim hic param yoktu acilen marketten şunu almam gerekiodu de para birak acil durum icin de
(81 puan) tarafından
Dun dedim canim babamdan borç aldım diye hiç umursamadı hemde hiç ama evde bisey isteyince hemen yaptırıyor
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Soylesene madem çalışmamı istemiyorsun para bırak eve ihtiyaçlarımız oluyor de. Allah korusun evde sen olmadığında acil bir şey olsa napicam de
0 oy
(994 puan) tarafından
Daha yeni evlenmissnz baştan konustunuz mu bunları? Çalışma diyorsa parayida mecbur bırakacak eve Dünya hali 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ne düşünüyo acaba al karsina açık açık konus birak gel demek kolay da ha bire git gel bu kez de sen gecimsiz sayilacaksin. Durumu iyi mi acaba parami mi yemek istiyo diye dusunuyo biri mi demis temkinli davran diye bu da olabilir cocugunu basindan beri biliyo madem onunla mi ilgilenmek istemiyo babasi mi alsin diyo eski esinizden cocuk icin nafaka almiyo musunuz? Ayrica ne olursa olsun bi ev tam takir birakilmaz lazim olur acil bisey olur diye para birakilir. Bi yerinize bisey olsa bi taksi cagirsaniz neyle odeyeceksiniz? Bu yuvayi kurarken bunlari bastan dusunmemis mi alin karsiniza bi daha konusun. Aile evinden cikip geldiyse annesina filan para birakmiyosa buna da aliskin olabilir. 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Her ihtiyacini aliyorsa sorun yok bence 
(4,080 puan) tarafından
Ama mesela cvklari parka goturdu dônüste cocuk bi sakiz istedi yada nebilim bi pamukseker dondurma falan  istedi oarkta gordu yazik kadinin alacak parasi yok. Yada kendi susadi tansiyonu dustu yada alip iki lokma bi biskivi alacak bi su alacak parasi yok ne kotu bisey bnce. Hic olmadi birden ayilsa bayilsa bi taksiye minibise atlayip hastaneye gdecek gidipte muayene olacak para yok bnce kotu bise
(81 puan) tarafından
Casperiye aynen canım hersey karşılamak değil neden benden para sakliyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 437 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 813 göst.
7 Nisan 2019 Aile kategorisinde Peri (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 681 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,032 puan) tarafından soruldu