0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Kizlar kaynanam herseye küsen biri ben bi laf desem küser konuşmaz ama kendi deyince küsmeye hakkim yok

Doğum yaptm 5 kruş vermediler annemler sagolsun beşigine kadar aldilar. 

Neyse ben annemlere geldim kaynanam aradi npyon bebek nasil diye 

Annemlerdeym bebekte iyi dedim

Senin ne işin var orda diyor sert bi tavirla 

Annemin yaninda ne işimmi olcak eşim izin verdi dedim

O bebegi üsütursun sen kombiyi yaksinlar diyo

Neyse annem duydu bunlari yanimdaydi annem dediki senin torununsa benimde torunum nye usutuym dedi

Kaynanamda diyoki o bizim kiymetlimiz

Kızlar inanin hamileyken karda kişta yürüttüler beni arabalari olmasina rağmen hep eltimi bindirdiler arabaya kontrollere otobusle gittim bi gun olsun goturmediler şimdi dogurunca sevmeleri inanin cok gicigma gidiyo

16 Cevaplar

+1 oy
(120,776 puan) tarafından
Sevmek degil o baci annenden kiskaniyo bebegi
(75 puan) tarafından
Yalaka karı artik vermiycem ona
-Reklam-
+1 oy
(510 puan) tarafından

Sende yüzüne vur nasıl kıymetli ise kar kış demeden böyle böyle yaptınız de şimdi mi kıymetli olduk annenlere gitmeni kıskanıyor 

(75 puan) tarafından
Ben doğum yaptim kendisi birakti köye gtti tek başima kaldim hem ev hem yemek hem bebek bunlari duşunmedi bu kiz napsin dye
(510 puan) tarafından
Benim zombi de aynısını yaptı üstelik ben sezeryan oldum geldiğinde de bakmadı ya hoş ben kalkıp kendi işimi gördüm bebek ağlardı otururdu ben kalkar mecbur alırdım yavrumu emzirirdim altını açardım yerine koyardım doğum yaptım eve geldim gelir gelmez ona ne oldu ise o banyoya koştu hiç demedi ki sen bir gir üstünü değiş neyse girdi çıktı sonra ben girdim kimsesizlik zor canım gerçekten sonra ne iş yapmışsa bütün gece uyudu gece beni korkuttu çocuk senin yanındaydı ne bileyim dedi gitti kalkamıyorum ama nasıl korktum çocuk nerde diye senin kucağında idi sesleniyorum yok cevap vermedi zar zor kalkıp beşiğe baktım yavrum uyuyordu İnan hiç uyuyamadım ne kadar zorluk çektim eşim o zamanlar inanmıyordu bana o yüzden anlatamıyordum da şimdi şükür anlatıyorum artık ikinciyi eşim yanımda olmadan istemiyorum
(75 puan) tarafından
Valla bende dogum yaptm geldim benden iş bekledi kendi bebegi aldi kucagna cekildi kenara
(179 puan) tarafından
1Prensesin annesi :) zombi nedir yaa sesli guldum valla Allah seni napmasın
(510 puan) tarafından
Kız bebeği alsa yine iyi telefonu eline aldı kız kardeşleri ile sohbete başladı
(510 puan) tarafından
Gamzeli hatun ne yapayım öyleler ama ya ☺️☺️☺️
(179 puan) tarafından
1premses annesi sen cok yasa
(510 puan) tarafından
Teşekkür ederim gamzeli hatun sizde hayırlı yaşayın İNŞAALLAH ☺️☘️☘️
+1 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım öncelikle annen almış olabilir bişeymer kaynananda biyey alacak verecek diye bir kural yok. Bebiyin ihtiyaçlarını anne basa olarak siz karşılamalısınız. Sen küseceğin alındığın durum olursa sende tepki ver. Sen tepki vermezsen o da anlamaz senin durumunu sürekli tekrarlar. Annende olman konusunda da cevabını seğenmedim eşim izin verdi yerine annem tabiki gelicem falan de. Kombi konusunda da annem benim için her zaman titiz falan dolu dolu konuş  o konuşmadan. Onların kıymetlisi olması gazel düşünmesi bebişi bu konuda kızma ona ama senden ından önce hassas olduğunu göstermelisin
+1 oy
tarafından
arkadaşım bence kötü bişey yok doğunca tabi ki sevecekler onların da torunu sevmeseler bu sefer de çocuğumu sevmiyorlar dersin sadece üşütmeyim çocuğu demiş. Takma bence kafana. Arabayla beni hastaneye götürün dedin de götürmedilerse haklısın ama onlar kendileri düşünüp gel seni hastaneye götürelim demezler 
(75 puan) tarafından
Evimiz uzak onlara yemege cagrirdi yurusun o diýodu eşime yurusun hep yurusun dediler karda kişta karnim burnumda eltim arabayla geliyodu ben yuruyerek
tarafından
Doğumun rahat olsun diye diyodur belki benim kaynanam da yürü gel bize diyodu hatta beni alıp yürüyerek götürüyordu
(75 puan) tarafından
Hayr canim eltim dişli biri bi kez olsun yurumez
tarafından
Anladım canım aman boşver takma kafaya sen istediğin gibi davran bebeğini götür istediğin yere ben öyle yapıyorum annem gile yakınım sürekli oraya gidiyorum
+1 oy
(3,274 puan) tarafından
Kıskançlık yapmis o cnm 
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Senin yerinde olsam ne yaparım biliyor musun. Beni kötü de bilseler laf ettiğinde hemen cevabı yapıştırırım. Bırak kuzum ya yaranamazsın öyle fesat insana. Yol yakınken restini çek herkes haddini yerini bilsin.
(75 puan) tarafından
Suratimi ascam artik çok yüz buldular
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Kuru kuruya kıymetli olunmuyor malesef diye laf sokulması hak etmiş o:D

0 oy
tarafından

Kiskaniyo. Ben olsam surekli anneme gotururum :D orda daha rahat diyeee

(75 puan) tarafından
40ım cıksin gelirim canim zaten
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Hasta mı o ya sen de sert tepki göster şuna bak bi de
0 oy
(28,397 puan) tarafından

Yaşını başını almış insan ama halen birseylerin farkına varmamış yazık. 

0 oy
(48 puan) tarafından

Senin yaşadıklarının bir benzerini yaşadım bende canım ve dediğin gibi doğduktan sonra bebek kıymetli oluyor anne karnında yokmuş gibi davrandılar bende çok gıcık oluyorum sınır oluyorum hatta:angry:

(75 puan) tarafından
Aynen tamda anlatmak istedgm bu hamile degl gibi davrandilar
(48 puan) tarafından
Şimdi bebeği kucaklarına almalarını bile istemiyorsun demi?
0 oy
tarafından
Resmen annene gitmeni kıskanmış yaaa
(75 puan) tarafından
Çatlasin takmiyom
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Kız o sevdiğinden mi anana gösteriş yapmış maksat hava atmak düşünüyor güya.
(75 puan) tarafından
Vallaha ya
0 oy
tarafından
Biseyler almayı vermeyi sevmeyle bagdastirmayin ikisi başka şeyler 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Aynı durumdayiz bende hamileyken ne aradılar ne sordular neyse doğum yaptım kaynanam geldi 4 gün kaldı sadece başka şehirde geldi düşün ve ben tedaviyle hamile kaldım 1 yıl annemde kaldım bir gün olsun sormadılar şimdi doğum yaptım her allahım günü ararlardı virüs varmış da annen falan gelmesin bilmem ney bnm annem ondan daha çok dusunuyo artık ararlar ama acmiyoruz ne ben ne esim
0 oy
(151 puan) tarafından
Dengesizler iste onlari torunuda annengilin degilmi akil yok iste

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 436 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mucize anne (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Papatya94 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 553 göst.