0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya annem ablama gidecek Samsun'a 2 ay falan kalır çünkü 7 aylık doğum yapcak tek yumurta ikizleri olduğu için 8 ayı bile bekletmiyorlar. Çocuklar küvezden çıkınca gelir. Bende doğum yapınca annem geç gelecem sana dedi Benim 2 yaşında oğlum var ona kim bakacak hastanede yanımda kim duracak , kaynana gelse ben onu eve yollarım oğluma bakması için çorba yapıp yemesi lazım o çocukta aç durmaz. Aslında tekte kalırım hastanede ama eşimin aklı kalır bende tek bırakmaz oda polis gelip hastanede duramaz bilmiyorum ne yapacağım . Bu arada kaynanam ve annem farklı şehirde ben farklı sehirdeyim

5 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Eşin doğum izni alıcak o seninle hastanede durur çocuğa da kaynana bakar. Benle hastanede eşim durmuştu eve gidin ede yanımda kimse kalmadı tek baktım bebeğe işlerimi kendim yaptım
-Reklam-
0 oy
(119,526 puan) tarafından
Kiz ben dil bilmeden gavurlarin icinde tek kaldim 3 gun hastanede esim yasakdi virus seysinden sen turkiyede niye yanliz kalamiyon kaynana bakar oteki bebene
(2,110 puan) tarafından
Kiz sevdaaa eriklerim cok kotu oldu bosa gtti :(
tarafından
Kalırım kız valla ama eşim çocuk gibi davranıyor bana beni biryerde tek bırakmaz. 2 yaşında bebeğime mecbur kaynana evde kalıp bakacak çünkü oda mama yemek ister :D
(119,526 puan) tarafından
Sümeyraa allah bi avazda kurtarsin seni daha vakit var ama bulursun bi caresini

Zeynooo bende yapmistim aynisini dondurucudam cikinca mahvoldulardi valla bide papaz erigiydi verdigim paraya yandim di
(2,110 puan) tarafından
Vallaha bende uzuldm bi poseti arkadas bahcelerinden vermsti bi posetide esim pazardan almsti sen dedin ikisindende 2 see tane cikardm baktm cok kotu olms ikisinide cope atcam
0 oy
tarafından
Kız samsunda olaydım ablana ben el atardım:) kaynanan yardım etmez mı canım veya esin izin alamaz mi
tarafından
Kaynana anca eve gelir çünkü benim oğlumda var oda çorba falan yiyor :) annem gelseydi iyiydi bana o bakardı :)
tarafından
Ablanın kaynanası gelmez mı bacim:))
tarafından
Gelirde kaynanasıyla hemen dalaşıyor :D annemi istiyor yanında ondan
0 oy
tarafından
5 gün dogum izni veriliyo eslere polisse daha fazla da verilebilir. O cocuga bakar yada hastane izin verirse yaninda kalir
0 oy
tarafından
Babalık izni on gün eşin yanında kalır hastanede kayinvalidendd oğluna bakar . 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 342 göst.
0 oy
11 cevap 213 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 211 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 375 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayettwtwysys (15 puan) tarafından soruldu

381,422 soru

11,419,097 cevap

34,975 kullanıcı

...