0 oy
1,205 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,114 puan) tarafından

image

image

image

image

kizlar eltimin 4 tane çocuğu var hepsine alamam ama en küçük oğlu var geçen bayrmda onu giydirdik bu bayrmda da gönül ister ki hepsine birer hediye alalım diye sadece birine alma gücüm var malesef ama işlere bağlı biraz aslında. Biraz işsizlik sıkıntısı çekiyoruz ama bu 5 günlük çalışmam bizi rhatlaticak biraz daha. 10 yaşında bı kızı var ona almaya karar verdim sizce içlerinden hangisini seçerdiniz fikir soruyorum çoğunluğa göre karar vericem :)

28 Cevaplar

+5 oy
(3,036 puan) tarafından
Bence diğer çocuklara ailesi böyle alamayacaklarsa diğerlerinin gönlü kalır ucuz 3 nude almak daha mantıklı 1 tişört al ama ayırma bence ömür boyu unutulmuyor çünkü böyle şeyler tabi yine sen daha iyisini bilirsin 
(1,114 puan) tarafından
Evet öyle düşündüm sonradan üzülürler çünkü bakicam diğerlerine de bisyler
(3,036 puan) tarafından
Aynı şeyi al hepsine teyzem ablamla bize küçükken bize tişört almış birilere mavi birimize pembe sanki erkeyiz birimiz ablam büyük beni dövdü pembeyi aldı banada mavi kalmıştı
(1,114 puan) tarafından
Yok cnm aynı almam heosinin yaşları farklı
(3,036 puan) tarafından
Ne biliyim cüzdanfalan alabilirsin farklı desenlerde veya renklerde
(1,114 puan) tarafından
Çanta kullanmayı seviyorlar çanta düşündüm ama bakalım
-Reklam-
0 oy
(920 puan) tarafından
Sarı etekli çok tatlı hem ağır duruyo :) sz blrsnz 
(1,114 puan) tarafından
Çoğunluğa göre karar vericem cnm hepsini beğendim ama kararsız kaldım
0 oy
(370 puan) tarafından
Ben 1 ve 3ü beğendim. Düşünceniz çok güzel. Allah gönlünüze göre versin :) 
(1,114 puan) tarafından
Eltimin fesatligi olur pek iyi anlastigimiz söylenemez ama bunu çocuklarına yansitamam bunları görünce çok hoşuma gitti içimden almak geldi. Kaynimda eşimle beraber izne çıktılar kahve kapandığı için çalışmıyorlar yani cocuklarin hiç birine bisey alamicklar gibi görünüyor ama bizimde pek durumumuz yok virüsten dolayı zorlandık baya. Bide düşünüyorum birine alıyorum diğer 3ü küser mı diye :( en küçüğü anlamaz 2 buçuk yaşında daha ama iki tane de 13 ve 15 yaşlarında kızları var onlar küser mı acaba yengem ona alıyo da bize niye almıyo diye :( çok ince düşünceliyim biseye niyetleniyorum sonra düşünmeden edemiyorum
(370 puan) tarafından
Allah senden razı olsun. Eltisine falan sinirlenip çocuğunu es geçen kişiler bile var. Sen çok güzel bi düşünce gösteriyorsun valla böyle insanları ayakta alkışlamak istiyorum. Tebrik ederim. Hediye konusuna gelince düşünebilir sanki ya çocuk aklı sonuçta:) eğer bütçen el verirse ikisinede almanı tavsiye ederim. Şayet olmazsada diğerine sanada birdahaki sefere alacağım unuttum sanma sıra ile alıyorum falan desen kunuşsan anlar seni diye düşünüyorum
(1,114 puan) tarafından
Aslında fesat kızları yok ama çocuk aklı belki kırılabilirler ama bilemedim küçük kıza bu takımlardan birini alırsam diğer ikisine de tek parça alırım olmazsa. 2 aydır eşimle dükkanlar kapandı benimde on aylık oğlum var ve iknciye hamileyim durumumuz pek yok ama rabbim verdikçe veriyor rizkimizi birine niyetlendim ikisi aklımda kaldı bakalım iş durumuna göre ikisinede bakarım birşeyler artik. Teşekkür ederim bu arada çocuklarını severim eltimi de severim ama bı kaç anlasmazligimiz oldu bı ara üç dört ay küs kaldık hatta sonradan düzeldik ama eskisi gibi değiliz yine fesatligi var. Benim düşüncem çocukları bayrmliksiz kalmasın en küçüğüne geçen sene hamileydim kendi bebeğime alamicam diye oğluna almıştık bu sene de 10 yaşındaki kızına almak istedim ma bakalım rabbim ne gösterir bu 5 gün işlerim iyi olursa hepsine tek parça alırım olmzsa
0 oy
tarafından
Ilk baştaki çok güzle 
0 oy
(920 puan) tarafından
Bnce 10 yaşa da uygun 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sari hos ama 10 yasinda ki kizda kadinsi durur mu diye bi dusundum açıkçası  biraz boyluysa, sonuncu daha yasina uygun sanki :)
(1,114 puan) tarafından
Eltim onu da beğendi gruptan konusu olmuştu günlük olarak alabilirim elime para geçince flan diye konuşmuştu öyle
(6,978 puan) tarafından
Begenmesi daha iyi olmus o zaman :)
(1,114 puan) tarafından
Bide kendi bahçıvan tulumu beğendiğini de söyledi ama bende bayrmda daha çıtı pıtı olsun istedim :)
(6,978 puan) tarafından
Aynen bencede oda cok sokak icin gibi
(1,114 puan) tarafından
Aynen ozel bişey olsun istedim
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Birinci ve sonuncu olani sevdim. Ama bence bu fotograflari ona gosterip hangisini istersin diye sorsan begendigini gosterse daha guzel olmaz mi :) 
(1,114 puan) tarafından
Bakalım çoğunluk hangını seçerse ben hepsini beğendim oylama yapıyorum burda :)
(1,822 puan) tarafından
Valla canim acikcasi hepsi guzel ama sari etekli olan cok kadinsi duruyo bence bir tek o sariyi oyle durdugu icin begenemedim
(1,114 puan) tarafından
Eteklerin renkleri var aslında ama buraya resim atma sınırlı sayıda olduğu için renklerin hepsini atamadım. Pudra pembesi var siyahi var kırmızısı var
(1,822 puan) tarafından
Yok canim kadinsi durmasinin sebebi etegin renginden kaynakli degil hani kolay anlatmak amavli sari etekli olan dedim :) yani ustundeki bluzu falan oyle duruyo. Yani cocuk onu giyince kucuk bi kadin gibi gorunur gibi geldi bana
(1,114 puan) tarafından
Anladım kuzum tamamdır :)
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bence komple gydrmek yerine buyuk olan ucune de ust olarak bi parca al bak mesela soyle anlataym bayramlarda akrabalar kucuklere harclk verirdi bizde bekleyis icersine girerdik az buyuduk bze vermediler bence uzulurler heleki babasi onlara bse alamazsa cok uzulurler bence sen bebege alma o anlamazda ucunede ust al sadece ucude kizsa birer tanede bandana al valla cok makbule gecer ☺️
(2,104 puan) tarafından
Vallaha akillari kesecek yastaysa uzulurler inanki bence ucunede sadce ust parca al anneside alt alir bayrama yakin al bence is durumun allahin izniyle duzelir 40 imiz cikio yakindir randevu almam ☺️☺️ amineyi artk teyzesine brakirm ☺️
(1,114 puan) tarafından
Valla bayrm yasagi 9 gün flan olmazsa inşallah arefelere yakında çalışırız daha açıklanmadı yasak mevzusu bakalım artık
(1,114 puan) tarafından
İnşallah evin kirasını pandemiden oducez. Faturaları da ikişer aylık birikti onları da bu 5 günlük çalıştığımla oducez gerisi Allah Kerim artık :)
(2,104 puan) tarafından
Bi biteydi su viruss
(1,114 puan) tarafından
İnşallah biter tez vakitte
0 oy
tarafından

Sarı etek beyaz gömlekli çok güzel

(1,114 puan) tarafından
Bnde çok beğendim ama kadınsı durur fikrini verdiler bilemedim yani kararsiz kaldım
tarafından
Hayır çok cici ve güzel durur bence ...
(1,114 puan) tarafından
Çoğunluk onu seçti :)
0 oy
(1,018 puan) tarafından
şarî etekli çok tatlı duruyir çıtı pıtı :) 
(1,114 puan) tarafından
Kadınsı durur mu peki o takım
(1,018 puan) tarafından
bnce durmaz ya çok. çıtı pıtı duruyor çoğun kişide onu begndi yorumları da okudum :)
(1,114 puan) tarafından
Evet çoğunluk o seçildi ama bakalım :)
(1,018 puan) tarafından
o. olsun :)
0 oy
(419 puan) tarafından
Aslında bahçıvan severim ama burda lacivert elbise çok tatlı durmuş çocukta bnce en iyisi o. Her zaman rahatlıkla giyer . Diğerleri küser mi konusuna gelince . Çocuk sonuçta gönlü kalır uygun bşy üçüne de alırsan daha iyi olur sanki . Ben de bu konuda çok düşünceliyim yeğenimin doğum gününü kutlarken diğerine de illa küçük bşy alırım
(1,114 puan) tarafından
Zaten doğum günlerinde hep bu sıkıntıyı yaşıyoruz genelde hediye alamasakta para verirken hepsine birden veriyoruz her doğum günlerinde :) en iyisi üçüne de almak galiba küçüğüne bu attıklarımdan birini alicm ama diğer iki kızına ufk biseyler düşüncem artık çanta vs flan
(1,114 puan) tarafından
Çanta kullanmayı flan seviyorlar bu arada :)
(419 puan) tarafından
Olabilir cnm. Yarım elma gönül alma demişler bende severim hediye vermeyi.
(1,114 puan) tarafından
Çocuklar yani büyük ihtimalle bu bayram bişey alamicklar iki aydır işsizler bizde issizdik ama kuaförlere açma serbestliği geldi elimize birazda olsa para gecicek faturaları birz daha erteleriz en kotu :) yeter ki bu mübarek günlerde sabi sevindirelim
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Sarı etekli olan bence
(1,114 puan) tarafından
Çoğunluk sarı etekliyi seçti :)
0 oy
tarafından
Ilk baştaki  cok minnoş güzel 
(1,114 puan) tarafından
Ben ilk onu çok beğendim sonra çeşitleri görünce kararsız kaldım
0 oy
(948 puan) tarafından

Ayyyyy hepsi çok güzel:kissing::P

(1,114 puan) tarafından
Kızlara göre çok fazla güzel seylee var ya insan doyamiyo valla
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Gönlünden gecen cok guzel birsey.   Rabbim daim eylesin. 

Sondakini beğendim  sade  ve  hoş duruyor . 

(1,114 puan) tarafından
Evet ama bayramda giymesi için bakıyorum daha çıtı pıtı olsun diye buda günlük yazlık  olarak çok güzel duruyo
(27,352 puan) tarafından
Hm o zaman sari eteklide cok guzel en baştakidr
(1,114 puan) tarafından
Teşekkürler cnm sağol
0 oy
tarafından
2. Tulum cok ghzel bence hem devamlida kullanabilir
(1,114 puan) tarafından
Grupta konusu oldu bı arkadaş satıyor bunları eltimde bahçıvan tulumu beğendi
0 oy
tarafından
Çok güzel düşünmüşsün ama şimdilik birine al diğerlerine alma olmaz onların da gönlü kalır üzülürler yani daha ucuz şey al üçüne de al derim takım alma tişört yada pantolon etek tarzı bişi al hepsine al hepsi sevinsin canım 

Soruna gelince sarı etekli olan çok güzel 
(1,114 puan) tarafından
Evet cnm sonradan öyle yapmayı düşündüm ama küçük kıza bunlardan birini alicam diğer iki kizinada çanta veya gömlek flan düşünüyorum
0 oy
(657 puan) tarafından
3 üncü resimdeki çok güzel ve sade ve şık 
(1,114 puan) tarafından
Sarı etekli olan mı cnm
(657 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay sari etekliye bayildim ya ☺️❤
(7,098 puan) tarafından
Evet ya cok sirin cok guzel bayildim ben ☺️
(1,114 puan) tarafından
Kızlara göre çok güzel şeyler var yaa erkekler şanssız biraz daha bu konuda :)
(7,098 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum valla benim kizim var her seyi zevkime gore bayila bayila aliyorum  simdi oglum olucak ona daha henuz begenip bisey alamadim ☺️
(1,114 puan) tarafından
Benimde oğlum var oğluma hevesle alıyorum tabiki ama kızlara göre daha güzel daha cicilibicili şeyler var :)
(7,098 puan) tarafından
Aynen oyle valla oglumun konbinlerini babaya sutlamayi dusunuyorum ☺️
0 oy
tarafından
10 yaşındaki kıza 4 numara tabikide
(1,114 puan) tarafından
Onu günlük olarak hoş durur bayrmda bilemedim daha çıtı pıtı olsun istedim bayrmda ama

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 583 göst.
26 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 357 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 671 göst.
1 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde AlpereNur (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
2 Nisan 2024 Moda kategorisinde Dilaraecrin (201 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı