0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Dun aksam esimle kavga etmeye basladik bi saat falan normal bi tik fazla ses tonuyla konusuyorduk sonra ben gittim odaya ustume gelmeye basladi 2 audit hamileyim diye hep alttan aliyordum dun gece sinirlendim bosaldi kendimi o sira sikmisim avuc icim falan hep tirnak izi cenem kitlendi esim hemen arka da teyzem oturuyor onu cagirmis o sira bilmiyorum ne oldugunu bi anda hickirarak aglamaya basladim gece 3 e kadar falan aksam bi sanci olmustu karninda tartisirken bebegime bisey olmus mudur 12 haftalik gebeyim en son cuma gitmistim kontrole

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok canım korkma birşey olmamıştir , ama bebeğin için elinde geldikçe direnmeye calis , için rahat edemezse doktora gorune biLirsin...

(514 puan) tarafından
Tesekkur ederim insallah bisey olmamistir korktum dn
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Sinir krizi gecirmissin canim ama bisey olmamistir Allahin izniyle korkma ama bi saglik ocagina gidip ebeye kalp atisina baktir yinede canim icin rahat etsin
(514 puan) tarafından
Tesekkur ederim yarin sabah ilk isim saglik ocagjnda gitmek olacak
(382 puan) tarafından
Sağlık Ocağı 20.haftadan sonra dinletebiliyor kalp sesini gitme boşuna haftan küçük ellerinde ki cihaz eski olduğu için anca 20.haftadan sonra
0 oy
tarafından
Keske bu kadar stres yapmasaydin agrin kanaman yoksa bisey olmaz canim
0 oy
(48,689 puan) tarafından
sen kendini takip et anormal bisey olursa doktora git.esinde korkup akillanmistir insallah
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Insallah Allahin izniyle birsey olmamistit

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 298 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.